• Domácí mazlíček za poplatek 150 Kč/noc

  • Hotel je částečně bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Toulky historickou Třebíčí

Pokud plánujete toulky po Česku, rozhodně byste neměli minout i tak trochu opomíjenou Třebíč, která se pyšní vzácnými historickými kousky i třetím největším náměstím u nás.

Právě tady, přímo v centru, sídlí hotel Zlatý Kříž ***, jehož historie se datuje minimálně do 15. století, kdy v jeho prostorách bydlel Matyáš Korvín. Hotel nabízí ubytování pro nenáročné hosty celkem v 33 pokojích, které mají vlastní koupelnu se sprchou nebo vanou.

Restaurace s unikátním výhledem

Večeře se podávají v pěkné restauraci, kromě toho se hotel pyšní i krytou střešní restaurací Panorama, která poskytuje úžasnou vyhlídku na široké okolí. Zavítat ovšem můžete i do restaurace Kleopatra se zimní zahradou.

Hodnocení od zákazníků

Dobré (Miroslava D.)

Personál hotelu vstřícný, výborné jídlo, ale pozor : koupelna a WC samostatné což nevadí, ale koupelna asi z 60. let minulého století - chybí topné těleso, zásuvka, háčky na odložení spodního prádla, též polička u zrcadla chybí, hyg. potřeby nutno dát na umývadlo, dveře do koupelny nezavírají, vod. baterie - dva kohouty - červený, modrý též ve sprch. koutu; na WC chybí odvětrání (větrák je, ale nefunkční). Vytápění v hotelu je ústřední ovšem topí se od 17.00 hod. do ca 21.00 hod.; předpokládá se, že hosté jsou celý den na výletech.

Dobré (Zdeněk P.)

Ubytování bylo průměrné, po dobu pobytu netekla na pokoji teplá voda a to i přes urgence, vybavení vyloženě retro a řádně využité a opotřebované, chyběly stolní lampičky, na pokoji celkem špína, výhodou velikost pokoje a oddělení toalety od koupelny. Stravování průměrné, snídaně nejhorší za léta cestování, údajný švédský stůl po celou dobu stejný, žádné ovoce, minimální výběr nápojů, prostě se na hostech šetřilo, stravování jinak dobrý průměr, ovšem nabídka chabá, ochota personálu v pořádku. Vhodné pro vysloužilé skauty a vojáky - takže průměr.

Standard (Vilém P.)

Prostředí hotelu odpovídalo fotografiím, to je ovšem jediné co odpovídalo. Služby a personál byl neprofesionální, vybavenost pokojů velmi slabá, postele s proleželými matracemi a zima na pokoji. Snídaně bez másla a čerstvého pečiva, pouze levný salám a sýr, bez ovoce i zeleniny. Na večeři bylo možné objednat pouze to, co zůstalo z poledního menu. Toto nás přinutilo ukončit pobyt o den dříve , s velikým zklamáním tento pobyt nikomu nedoporučuji.