• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 100 Kč/noc (malá plemena), 150 Kč/noc (velká plemena)

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Toulky historickou Třebíčí

Pokud plánujete toulky po Česku, rozhodně byste neměli minout i tak trochu opomíjenou Třebíč, která se pyšní vzácnými historickými kousky i třetím největším náměstím u nás.

Právě tady, přímo v centru, sídlí hotel Zlatý Kříž ***, jehož historie se datuje minimálně do 15. století, kdy v jeho prostorách bydlel Matyáš Korvín. Hotel nabízí ubytování pro nenáročné hosty celkem v 33 pokojích, které mají vlastní koupelnu se sprchou nebo vanou.

Restaurace s unikátním výhledem

Večeře se podávají v pěkné restauraci, kromě toho se hotel pyšní i krytou střešní restaurací Panorama, která poskytuje úžasnou vyhlídku na široké okolí. Zavítat ovšem můžete i do restaurace Kleopatra se zimní zahradou.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Lada R.)

Pobyt odpovídal popisu a všechny slíbené služby jsme obdrželi.

Standard (Miroslav P.)

Strava byla naprosto zoufalá, to se fakt nedalo. Pokoj byl retro,na postelích se nedalo pořádně spát, záda nás bolí ještě teď. Sprchovací kout se furt rozpadával no prostě hrůza. Jedinej světlej bod byla vířivka. Personál hotelu v pohodě teda až na kuchaře. Hotel určitě nedoporučuji.

Skvělé (Libor L.)

Personál se skládal z jedné snaživé recepční a jednoho číšníka, zřejmě se ještě někdo motal v kuchyni. Zajistili ale vše, takže bez výhrad.