Chcete se vydat do Karlových Varů, ale preferujete ubytování v klidné části, anebo cestujete s domácím mazlíčkem a vyhovuje vám blízkost lesa? V tom případě se ubytujte v rodinném Pensionu Family, které leží přímo v Karlových Varech, ale zároveň jen kousek od přírody a Goethovy vyhlídky. Ubytováni budete ve dvou či třílůžkovém pokoji, k dispozici jsou zde i apartmány s kuchyňkou. Dítě do 18 let má pobyt zdarma.

O ubytování

Pension Family se nachází v klidné části Karlových Varů v bezprostřední blízkosti lesa. Snadno na dosah tak budete mít přírodu i slavnou lázeňskou zónu.

Příjemnou procházkou se během dvaceti minut dostanete do centra města. Postupně si projděte karlovarské kolonády: Sadovou (1,6 km), Mlýnskou (1,1 km), Tržní (900 m) i nejznámější Vřídelní (800 m). Zde můžete ochutnat proslulý pramen Vřídlo nebo se vydat na exkurzi do podzemí kolonády. Zajímavým zpestřením pobytu v Karlových Varech je návštěva muzea Becherovky (2,5 km) nebo sklárny Moser (6 km), kde se dozvíte tajemství ruční výroby skla.

Z pensionu to budete mít blízko také do zeleně. Překrásné výhledy na lázeňské město na vás čekají na Goethově vyhlídce (1,3 km) nebo na vyhlídce Tři kříže. Na druhé straně lázeňské zóny láká k výletu vrch Výšina přátelství, který můžete zdolat po svých, nebo se nechat vyvézt lanovkou. Na jeho vrcholu najdete rozhlednu Diana (2,6 km), motýlí dům a mini zoo.

Na atraktivní výletní cíle je bohaté také okolí Karlových Varů. Patří k nim například hrad Loket (15 km), Svatošské skály (9 km) a Andělská hora (8 km) s romantickou zříceninou hradu.

Za zimními sporty se můžete vydat do ski areálů v Jáchymově (26 km), na Božím Daru (32 km) nebo na Klínovci (33 km). Krásy přírody můžete objevovat také při běžkování po mnoha kilometrech bílých stop.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v útulném dvoulůžkovém pokoji s vlastní koupelnou a výhledem do zeleně. K vybavení pokoje patří WiFi připojení, LCD televize a fén.

Na čem si pochutnáte?

Součástí penzionu je společenská místnost s plně vybavenou kuchyní. Na zahradě mají hosté k dispozici posezení s grilem.

Pension Family

Pension Family

Tyršova 49/11 , Karlovy Vary
Česká republika

602 660 098

rezervace@pension-family.cz

Check In
15:00 - 19:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček dle domluvy s pensionem
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Lyžárna
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,6 km
Vzdálenost od lázní
3,3 km
Zastávka
0,3 km

Tipy na výlet

Karlovy Vary

Karlovy VaryTip na výlet

Karlovy Vary byly založeny již roku 1350 na povel Karla IV. Historie léčby zde trvá již více než 660 let. Zlatou éru a největší rozkvět ale lázně zažívají až 18. a 19. století, kdy získávají celosvětový věhlas a také dnešní architektonicky úchvatnou podobu. Léčivé prameny zde pomocí termálních koupelí a pitné kúry pomáhají k léčbě onemocnění pohybového a trávícího ústrojí a při poruchách látkové výměny.

Nejkrásnější kolonády Karlových Varů:

  • Tržní kolonáda
  • Mlýnská kolonáda
  • Sadová kolonáda
  • Vřídelní kolonáda
  • Všechny kolonády ukrývají prameny, které můžete ochutnat. Pořiďte si v jednom z místních stánků lázeňský pohárek a vydejte se na průzkum. K odpočinku je k dispozici velké množství laviček. Posaďte se a vychutnávejte nezapomenutelnou atmosféru.

Při návštěvě města byste neměli vynechat několik památek a atrakcí. Patří k nim pravoslavný kostel sv. Petra a Pavla, rozhledna Diana, u které se nachází Motýlí dům a výletní restaurace, sklárny Moser a Návštěvnické centrum Becherovka. K procházkám lázeňským lesem zve několik vyhlídek. Nejznámější je vyhlídka Jelení skok, jeden ze symbolů města. K Varům neodmyslitelně patří i tradiční lázeňské oplatky. Při procházkách městem si je můžete vychutnávat jednotlivě v podobě horké oplatky. Celá balení jsou potom v nabídce i v dárkovém provedení a nabízí mnoho příchutí.

Více informací
Vánoční dům
Vánoční dům
Alžbětiny lázně
Alžbětiny lázně
Bazénové centrum v Karlových Varech
Bazénové centrum v Karlových Varech