Z Dolní Moravy si kromě fotek a zážitků ze Stezky v oblacích či bobové dráhy budete možná odvážet i autogram alpského lyžaře a teď trenéra Ester Ledecké. Ondřej Bank je totiž spoluvlastníkem Penzionu Na Rozcestí, kde budete ubytováni. Sám jej i navštěvuje, a tak slavného lyžaře třeba potkáte u snídaně nebo večeře. Děti zase nadchne Mamutíkův vodní park a dětské hřiště.

O ubytování

Z Penzionu Na Rozcestí do Ski areálu Dolní Morava můžete v zimě zamířit rovnou v lyžácích. Areál U Slona je hned vedle ubytování a celoročně si zde užijete i adrenalinovou 1,6 km dlouhou jízdu na bobové dráze. V zimě vás zde nadchnou dvě nové čtyřsedačkové lanovky, kotvové vleky i dětské centrum.I po zbytek roku zde ale budete mít co dělat, navštivte třeba rozhlednu Klepáč (160 m), Stamichmanovu naučnou stezku (2,1 km), vodopád na Hlubokém potoce (3,5 km), Stezku v oblacích (4,5 km), anebo se vydejte kousek za hranice s Polskem a vystoupejte na rozhlednu Trójmorski Wierch (5,2 km).

Kde budete spát?

K dispozici vám v penzionu, který spoluvlastní alpský lyžař Ondřej Bank, bude jeden ze 16 pokojů o 2 až 4 lůžkách, některé i s možností další přistýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny samostatnou koupelnou a internetovým připojením je možné přes kabel.

Na čem si pochutnáte?

V restauraci s dřevěným nábytkem a krbem si vychutnáte snídaně ve formě bufetu i skvělé večeře. Otevřeno zde bude jen do 19 hodin, ale nebuďte smutní, v nejbližším okolí je spousta dalších krásných stylových hospůdek a restaurací.

Penzion Na Rozcestí

Penzion Na Rozcestí

Dolní Morava 106 , Králíky
Česká republika

+420 724 877 961

penzionnarozcesti@centrum.cz

Check In
14:00 - 16:30
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 100 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Restaurace
Dětské hřiště
Kolárna
Lyžárna
Konferenční místnost

Okolí ubytovacího zařízení

Zastávka
60 m
Sjezdovka
0,2 km

Tipy na výlet

Sky Bridge 721 na Dolní Moravě

Sky Bridge 721 na Dolní MoravěTip na výlet

Vyrazte se projít po nejdelší visuté lávce na světě. Najdete ji na Dolní Moravě v pohoří Kralický Sněžník, kde most jménem Sky Bridge 721 spojuje dva horské hřebeny – Slamník a Chlum. V téměř 95 metrech nad zemí si užijete jedinečnou 721 metrů dlouhou procházku. Ocitnete se tak v nadmořské výšce 1 116 metrů, díky čemuž se vám naskytnou úžasné pohledy na okolní malebnou kopcovitou krajinu.

Na druhém konci lávky ale ještě nic nekončí, vaše cesta pokračuje po navazující naučné stezce Most času, která je propojena s prvky rozšířené reality. Ke Sky Bridge 721 můžete pohodlně vyjet lanovkou a užít si tak nenáročnou procházku po hřebenech hor s nezapomenutelnými zážitky.

Otevírací doba:

 • Lávka bude přístupná návštěvníkům po celý rok
 • 1.5. - 30.6. denně od 10:00 do 16:00 hodin
 • 1.7. - 31.8. denně od 9:30 do 18:00 hodin
 • Ostatní měsíce budou doplněny

Vstupné:

 • Lávka bez lanovky:
  • Dospělý: 350 Kč, dítě do 15 let: 245 Kč.
 • Lávka s lanovkou nahoru:
  • Dospělý: 575 Kč, dítě do 15 let: 400 Kč.
 • Lávka s lanovkou nahoru i dolu:
  • Dospělý: 800 Kč, dítě do 15 let: 550 Kč.

(Zdroj fotky: DolniMorava.cz)

Více informací
Stezka v oblacích Dolní Morava
Stezka v oblacích Dolní Morava
Dolní Morava
Dolní Morava
Zážitky pro děti - Dolní Morava
Zážitky pro děti - Dolní Morava