Vydejte se na jižní Moravu a zavítejte do oblíbené vesničky Šatov. Privát Bohemia *** nabízí ubytování v několika budovách, které mají společnou zahradu. K dispozici je i vinný sklípek. Během pobytu si tak užijete nejen polopenzi, ale také džbánek vína a odpočinek ve venkovním bazénu.

O ubytování

Privát Bohemia *** nabízí příjemné rodinné ubytování v několika budovách, které mají společnou zahradu. Ubytování najdete v obci Šatov na jižní Moravě jen 9 km od Znojma. Na dosah tak budete mít všechny krásy tohoto regionu. Vydejte se do vinných sklípků, na hrady i zámky nebo třeba do tajemného podzemí.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom ze dvou až pěti lůžkových pokojů v jedné z budov areálu. Kromě pohodlného lůžka je v pokojích WiFi připojení a vlastní koupelna se sprchou či vanou.

Na čem si pochutnáte?

V restauraci si pochutnáte na snídaních formou bufetu a také na večeři. K dispozici je i společná kuchyňka s lednicí, mrazákem, varnou konvicí, varnou deskou, troubou, mikrovlnnou troubou, myčkou na nádobí a samozřejmě nechybí ani nádobí. Součástí areálu je i vinný sklípek, ve kterém si užijete degustaci vín. V létě přijde vhod venkovní zahrádka.

Kde budete relaxovat?

Relaxovat můžete ve venkovním bazénu s nočním osvětlením.

Něco navíc

K dispozici je hřiště na bocciu a petanque. K dispozici je také kulečník a stolní fotbálek.

Privát Bohemia ***

Privát Bohemia ***

Šatov 174 , Šatov
Česká republika

+420 731 498 361

info@bohemia-privat.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Venkovní bazén
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Fitness
Baby friendly

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od jezera
2 km
Zastávka
0,3 km
Aquapark
17,7 km

Tipy na výlet

Znojmo

ZnojmoTip na výlet

Jižní Morava je jednou z nejkrásnějších oblastí u nás, když k tomu navíc přičtete přátelskou atmosféru a četné vinné sklípky, o skvělou dovolenou je postaráno. Znojmo svojí polohou na kraji Národního parku Podyjí i spoustou zajímavých památek splňuje požadavky na oblíbenou turistickou lokalitu. Ochutnejte místní vína, kochejte se malebným okolím a zapojte se do bohatého kulturního dění.

Co nevynechat při návštěvě Znojma:

  • Znojemský hrad s Rotundou sv. Kateřiny
  • Radniční věž
  • Znojemské podzemí
  • Vydejte se i na prohlídkovou trasu po hradebním opevnění nebo do expozice pivovarnictví.

Ve Znojmě zažijete neopakovatelnou atmosféru i během kulturních akcí, které se zde konají v průběhu celého roku. Nejznámější je zářijové Znojemské historické vinobraní, dále pak Májové slavnosti, letní Hudební festival, červnové Pivní slavnosti či srpnové Slavnosti okurek.

Více informací
Znojemské podzemí
Znojemské podzemí
Aquapark Laguna
Aquapark Laguna
Jihomoravské muzeum ve Znojmě
Jihomoravské muzeum ve Znojmě