• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 300 Kč/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Ubytování v srdci Harrachova

V proslulém horském městečku Harrachov v obležení krkonošské přírody najdete hotel Centrum Harrachov ***. Ať už toužíte po aktivní dovolené plné turistiky nebo naopak po klidném relaxačním pobytu, vydejte se právě sem.

Budete ubytováni v komfortně zařízených pokojích s vlastní koupelnou s ručníky, sprchou, WC, TV a příjemným posezením přímo v pokoji.

Každé ráno si v restauraci vychutnáte bohatou snídani formou bufetu. Večer se naopak můžete těšit na večeři o 4 chodech plnou tradičních českých chutí.

Odpočiňte si ve wellness

Těšte se na wellness centrum, ve kterém najdete bazén s protiproudem, hydromasážními tryskami, vzduchovým masážním hřibem a saunu. Dopřát si můžete i masáže a další procedury od vyškoleného personálu.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Tomáš M.)

Prostředí krásné, strava perfektní.

Dobré (Dana V.)

Prostředí hotelu dobré,personál stále zaneprázdněný, při příjezdu na vás vše vychrlí a ať už raději neobtěžujete. Stravu hodnotím na výbornou, včetně přístupu personálu restaurace. Nabízené procedury wellness vlastně byly pouze vířivka, sauna a bazén - hydromasáž, a ost. procedury uvedené na voucheru byly vlastně jen vířivka a bazén s tryskami - dost zavádějící. Nejhorší zážitek - sleva na masáž dle vl. výběru- nepříjemná masérka, neodborná masáž!

Skvělé (Ludek B.)

Personál vstřícný, žádný problém jen drobné nedostatky.