Vyrazte na pobyt do Krušných hor a užijte si nádhernou přírodu i lázeňské kolonády okolních měst. Bydlet budete v Penzionu Hamerská Jizba, kde si skvěle odpočinete a vyčistíte hlavu při výletech a na svazích ski areálu Nové Hamry, který je vzdálený jen 500 m. Těšit se můžete na chutnou polopenzi jako od maminky, na děti čeká veselá herna.

O ubytování

Penzion Hamerská Jizba leží v malebné obci Nové Hamry kousek od Karlových Varů (22 km). Na dosah budete mít ferratu, rozhlednu Pajndl (3,4 km), Miluščiny vodopády (4 km) a další turistické atrakce. Projděte si třeba Naučnou stezku Ruperta Fuchse s 8 zastaveními nebo Krušnohornickou naučnou stezku, která vás provede kolem Kontribučenské sýpky (6,6 km), rašeliniště a Dračí skály (6,8 km). Zábavu i adrenalin si potom užijete v Lanovém parku Plešivec (12,5 km.

Ani v zimě se zde nudit nebudete – penzion leží přímo pod sjezdovkami skiareálu Nové Hamry (500 m), kde na vás čeká celkem 1,3 km lyžařských tratí. O pár kilometrů dál je Ski areál Pernink (7,4 km) se 3 sjezdovkami, dětským vlekem a cvičným kolečkem pro začínající běžkaře. Oblíbená lyžařská střediska najdete také v Jáchymově (22 km), na Božím Daru (19 km) nebo na Klínovci (24 km). Krásy Krušných hor můžete objevovat i v bílých stopách na mnoha upravovaných běžeckých trasách.

Kde budete spát?

Penzion nabízí ubytování celkem v 7 útulných pokojích, které jsou dvou, tří a čtyřlůžkové a mají možnost přistýlky. Samozřejmostí je WiFi připojení, televize a vlastní sociální zařízení.

Na čem si pochutnáte?

Najdete zde také restauraci s barem, kde si můžete dopřát tradiční českou kuchyni. V teplejších měsících si s něčím dobrý k pití posedíte i na venkovní terase.

Cestujete s dětmi?

Nejmenší hosté se zabaví nejen při výletech a venkovních aktivitách, ale také ve veselé dětské herně.

Něco navíc

K dispozici je lyžárna a kolárna, přes léto si také můžete zapůjčit Nordic Walking hole.

Hamerská Jizba

Hamerská Jizba

Nové Hamry 228 , Nové Hamry
Česká republika

+420 739 211 665

hamerskajizba@seznam.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček je zdarma
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Restaurace
Kolárna
Lyžárna

Okolí ubytovacího zařízení

Zastávka
0,1 km
Sjezdovka
0,5 km

Tipy na výlet

Lyžování v Krušných horách

Lyžování v Krušných horáchTip na výlet

Jedno z nejnavštěvovanějších českých pohoří je umístěno na česko-německé hranici, na severozápadě Čech a jihu německého Saska. Jsou jím Krušné hory a milovníci lyžování, snowboardu, běžek a dalších zimních radovánek z Česka i Německa zde jezdí velmi rádi. Jak by taky ne, když je zde k návštěvě tolik skvělých lyžařských středisek!

Kam se v Krušných horách vydat za lyžováním?

  • Ski areál Plešivec je synonymem pro moderní vybavení a skvělé lyžařské podmínky - očekávejte zde celkem až 10 km sjezdovek!
  • Ski areál Potůčky nabídne jednu 550m sjezdovku, dětský vlek, večerní lyžování, půjčovnu vybavení a snowpark s umělými překážkami. Hodně muziky za málo peněz.
  • O Skiareálu Klínovec zase můžeme říct, že se jedná o největší lyžařské středisko v Krušných horách. Nabízí 6 lyžařských vleků, moderní snowpark s U rampou i dětskou sjezdovku. Největšími chloubami je však tříkilometrová sjezdovka a 30 kilometrů upravovaných běžeckých tratí.
  • Ski Hamry, jedno z menších krušnohorských lyžařských středisek, nabídne 3 vleky, z čehož jeden je určen dětem. Pohodová rodinná lyžovačka je zde tedy zaručena!
  • Ve Ski areálu Boží Dar - Neklid na vás ve výšce 1 135 metrů čeká 5 sjezdovek různých obtížností, skvěle vybavený snowpark a dechberoucí výhled na okolní hory.
Více informací
Ski areál Boží Dar - Neklid
Ski areál Boží Dar - Neklid
Skiareál Klínovec
Skiareál Klínovec
Skiareál Mariánky
Skiareál Mariánky