Celoroční pobyt pro dva se snídaní v nejstylovějším krumlovském penzionu Domek kata Matěje, který najdete přímo pod nádherným zámkem, tedy v srdci Českého Krumlova (UNESCO). Platí až do konce roku.

O ubytování

Domek kata Matěje se nachází v jedinečné historické budově ze 16. století v centru Českého Krumlova. Stačí projít přes most a nedalekou Budějovickou bránu a dostanete se k hradu a zámku Český Krulov (500 m). Poté můžete pokračovat dál přes nádhernou zámeckou zahradu až k malebnému letohradu Bellarie (1 km), před kterým najdete i slavné otáčivé hlediště. Přes Lazebnický most (500 m) přejdete do nádherného historického jádra města, které je památkou UNESCO. Křivolaké uličky s gotickými, renesančními a barokními domy vás zajisté uchvátí a budete si připadat jako v pohádce. Milovníci technických památek si mohou pobyt zpestřit návštěvou grafitového dolu (1,2 km).

Kde budete spát?

Interiér je zařízen historickým dřevěným nábytkem a dekoracemi.Dvoulůžkový pokoj je vybaven WiFi připojením, ledničkou, rychlovarnou konvicí a setem na přípravu čaje a kávy. Sociální zařízení sdílejí dva dvoulůžkové pokoje.

Apartmán pro 2 až 5 osob disponuje WiFi připojením a kuchyňkou s ledničkou, mikrovlnkou, varnou konvicí, nádobím. Jeho součástí je také vlastní koupelna.

Domek kata Matěje

Domek kata Matěje

Latrán 107 , Český Krumlov
Česká republika

+(420) 777 309 376

katmatej@seznam.cz

Check In
od 13:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček je zdarma
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování za poplatek 30-50 Kč/den

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,4 km
Zastávka
90 m