Dovolená v krásném Veselí nad Lužnicí kousek od Třeboně i Českých Budějovic potěší každého. Těšit se můžete na ubytování v Hotelu Lucia ***, dále na neomezený vstup do wellness s vířivkou a saunami i na skvělou polopenzi, a to včetně romantické večeře při svíčkách.

O ubytování

Hotel Lucia *** leží ve Veselí nad Lužnicí (cca 32 km severovýchodně od Českých Budějovic) a je oblíbeným místem všech párů i rodin toužících po pohodovém wellness pobytu s dobrým jídlem a spoustou možností výletů - například na prohlídku nedalekých zřícenin, hradů a zámků. Poblíž (23 km) najdete zříceninu hradu Choustník nebo zámek Třeboň (25 km). Největší lákadlo okolí, nejkrásnější zámek Hluboká najdete 29 km od hotelu.

Zajímavostí je, že hotel byl postaven tak, aby připomínal zaoceánskou loď, z výšky je vidět kapitánský můstek i prodloužená příď.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v dvoulůžkových pokojích Standard s vlastním sociálním zařízením a balkónem či terasou. Samozřejmostí je WiFi připojení v celém hotelu, výtah do všech pater a místnosti pro úschovu kol.

Na čem si pochutnáte?

Místní restaurace je plně klimatizovaná a zaměřená na speciality světové kuchyně. Těšte se na opravdový gastronomický zážitek, k chuti vám přijde také víno.

Kde budete relaxovat?

Díky neomezenému vstupu do wellness centra si užijete finskou saunu, bylinnou parní komoru i vířivku. Oddechnout si můžete v odpočinkové zóně, opravdu široká je i nabídka masáží a různých procedur. V areálu hotelu si pak můžete zahrát kroket nebo petanque.

Hotel Lucia ***

Třída ČSA 598 , Veselí nad Lužnicí
Česká republika

+ 420 723 407 416

rezervace@hotellucia.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 250 Kč/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Konferenční místnost

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,3 km
Vzdálenost od jezera
3,6 km
Zastávka
0,1 km

Tipy na výlet

CHKO Třeboňsko Tip na výlet

Navštivte jednu z mála chráněných oblastí rozkládajících se na velké ploše (až 700 km²) v rovinatém terénu. V CHKO Třeboňsko se vám naskytne výjimečný pohled na bohatá stanoviště, rozsáhlé jehličnaté a listnaté lesy, zbytky lužních lesů či mokřadní louky. Hlavně ale spatříte velké plochy cenných rybníků a rašelinišť, které oblast proslavily. Pestré prostředí souvisí také s druhovou rozmanitostí rostlin a živočichů, mezi kterými vynikají obzvláště ptáci - v CHKO Třeboňsko můžete pozorovat více než 280 druhů opeřenců.

Vydejte se do přírodní rezervace Červené Blato, kterou prozkoumáte díky stejnojmenné naučné stezce. Národní přírodní rezervace Velký a Malý Tisý je ideální pro pozorování vodního ptactva a v Národní přírodní rezervaci Ruda najdete rozsáhlé rašeliniště s početnými prameništi.

Více informací
Jindřichův Hradec
České Budějovice
Třeboň