• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 150 Kč/noc

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Dovolená v malebném Jihočeském kraji

Hotel Lucia *** leží ve Veselí nad Lužnicí a je oblíbeným místem všech párů i rodin toužících po pohodovém wellness pobytu s dobrým jídlem a spoustou možností výletů. Zajímavostí je, že hotel byl postaven tak, aby připomínal zaoceánskou loď, z výšky je vidět kapitánský můstek i prodloužená příď.

Ubytováni budete v dvoulůžkových pokojích Standard s vlastním sociálním zařízením a balkónem či terasou. Samozřejmostí je WiFi připojení v celém hotelu, výtah do všech pater a místnosti pro úschovu kol.

Gastronomie a odpočinek na úrovni

Místní restaurace je plně klimatizovaná a zaměřená na speciality světové kuchyně. Těšte se na opravdový gastronomický zážitek, k chuti vám přijde také víno.

Díky neomezenému vstupu do wellness centra si užijete finskou saunu, bylinnou parní komoru i vířivku. Oddechnout si můžete v odpočinkové zóně, opravdu široká je i nabídka masáží a různých procedur. V areálu hotelu si pak můžete zahrát kroket nebo petanque.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Drahoslava B.)

Prostředí hotelu bylo hezké, příjemné. Pobyt odpovídal popisu, se službami jsme byly velmi spokojeně, personál hotelu byl milý vstřícný a ochotny.

Dobré (Kamila N.)

Personal, ubytovanie a strava fajn..co sa tyka welnes, pri vacsom pocte hosti prilis male.. uvitali by sme bazen;-) Mali sme auto takze sme trochu vyletovali..oplati sa pozriet do mesta Tabor, zamok Hlboka nad Luznici i polovnicky zamok Ohrada spojeny zo zoo.

Vynikající (Zdeněk U.)

Všechno bylo v nejlepším pořádku.