Hotel Lucia ***

Hotel Lucia ***

Třída ČSA 598, Veselí nad Lužnicí
Česká republika

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 400 Kč/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Konferenční místnost

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,3 km
Vzdálenost od jezera
1,8 km
Zastávka
50 m

O ubytování

Hotel Lucia *** leží ve Veselí nad Lužnicí (cca 32 km severovýchodně od Českých Budějovic) a je oblíbeným místem všech párů i rodin toužících po pohodovém wellness pobytu s dobrým jídlem a spoustou možností výletů - například na prohlídku nedalekých zřícenin, hradů a zámků. Poblíž (23 km) najdete zříceninu hradu Choustník nebo zámek Třeboň (25 km). Největší lákadlo okolí, nejkrásnější zámek Hluboká najdete 29 km od hotelu. Krásné je také jezero Veselské pískovny (1,8 km).

Zajímavostí je, že hotel byl postaven tak, aby připomínal zaoceánskou loď, z výšky je vidět kapitánský můstek i prodloužená příď.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v dvoulůžkových pokojích Standard s vlastním sociálním zařízením a balkónem či terasou. Samozřejmostí je WiFi připojení v celém hotelu, výtah do všech pater a místnosti pro úschovu kol.

Na čem si pochutnáte?

Každé ráno si pochutnáte na parádních snídaních, které se podávají formou bufetu.

Kde budete relaxovat?

Díky neomezenému vstupu do wellness centra si užijete finskou saunu, bylinnou parní komoru i vířivku. Oddechnout si můžete v odpočinkové zóně, opravdu široká je i nabídka masáží a různých procedur. Veliké oblibě se těší především kolagenárium a solárium, z procedur pak ty rašelinové, které využívají rašelinu z místních rašelinišť.

Něco navíc

V areálu hotelu si pak můžete zahrát kroket nebo petanque.