Jedno z nejpůvabnějších českých měst, Karlovy Vary, je nejlepší si užít z luxusních apartmánů poblíž všech lázeňských památek, kde vám každé ráno přinesou snídani až do postele. Residence Goethe U Tří mouřenínů **** vám tohle všechno poskytne, k tomu však přidá také láhev vína a kosmetické ošetření obličeje pro oba.

O ubytování

Krásná historická budova Residence Goethe U Tří mouřenínů **** se nachází přímo v srdci lázeňského města Karlovy Vary. V minulosti zde pobýval významný německý spisovatel a politik Johann Wolfgang von Goethe a nyní můžete strávit krásné chvíle i vy. Residence se nachází v samém centru Karlových Varů, jen 60 metrů od Vřídelní kolonády, 100 metrů od Tržní kolonády, 200 metrů od Zámecké kolonády a 750 metrů od Dvořákových sadů.

Kde budete spát?

Všechny nekuřácké apartmány mají obývací pokoj se satelitní TV, ložnici, plně vybavenou kuchyň (lednice, mikrovlnná trouba, indukční vařič, toustovač, rychlovarná konvice, nádobí, kávovar Dolce Gusto) a vlastní koupelnu s WC, sprchovým koutem a fénem. Některé apartmány navíc mají balkon s výhledem do centra.

Na čem si pochutnáte?

Snídani vám přinesou až do postele a vybavení apartmánů vám umožní si uvařit, co jen budete chtít. Na jakékoliv jiné pokrmy uvařené profesionálními kuchaři ale budete muset do partnerských restaurací či hotelů v okolí.

Residence Goethe U Tří mouřenínů ****

Tržiště 377/25 , Karlovy Vary
Česká republika

+420 775 965 080

info@apartgoethe.cz

Check In
14:00 - 20:00
Check Out
11:00
Domácí mazlíček
Mazlíček zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za poplatek 400 Kč/noc, nutná rezervace předem

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
10 m
Vzdálenost od lázní
10 m
Zastávka
0,2 km
Aquapark
38 km
Sjezdovka
44 km

Tipy na výlet

Karlovy Vary Tip na výlet

Karlovy Vary byly založeny již roku 1350 na povel Karla IV. Historie léčby zde trvá již více než 660 let. Zlatou éru a největší rozkvět ale lázně zažívají až 18. a 19. století, kdy získávají celosvětový věhlas a také dnešní architektonicky úchvatnou podobu. Léčivé prameny zde pomocí termálních koupelí a pitné kúry pomáhají k léčbě onemocnění pohybového a trávícího ústrojí a při poruchách látkové výměny.

Nejkrásnější kolonády Karlových Varů:

  • Tržní kolonáda
  • Mlýnská kolonáda
  • Sadová kolonáda
  • Vřídelní kolonáda
  • Všechny kolonády ukrývají prameny, které můžete ochutnat. Pořiďte si v jednom z místních stánků lázeňský pohárek a vydejte se na průzkum. K odpočinku je k dispozici velké množství laviček. Posaďte se a vychutnávejte nezapomenutelnou atmosféru.

Při návštěvě města byste neměli vynechat několik památek a atrakcí. Patří k nim pravoslavný kostel sv. Petra a Pavla, rozhledna Diana, u které se nachází Motýlí dům a výletní restaurace, sklárny Moser a Návštěvnické centrum Becherovka. K procházkám lázeňským lesem zve několik vyhlídek. Nejznámější je vyhlídka Jelení skok, jeden ze symbolů města. K Varům neodmyslitelně patří i tradiční lázeňské oplatky. Při procházkách městem si je můžete vychutnávat jednotlivě v podobě horké oplatky. Celá balení jsou potom v nabídce i v dárkovém provedení a nabízí mnoho příchutí.

Více informací
Vřídlo a Vřídelní kolonáda
Bazénové centrum v Karlových Varech
Muzeum Jana Bechera