Vyzkoušejte si na vlastní kůži, jaké to je na chvíli bydlet v luxusním lázeňském hotelu, který ke svému pobytu běžně využívají prezidenti a zahraniční hvězdy. Ve světoznámém karlovarském pětihvězdičkovém hotelu Imperial se o vás postarají s profesionalitou a vstřícností zároveň. Posílí tu vaše zdraví až 12 různými zdravotními procedurami i výbornými pokrmy v rámci polopenze, a k tomu všemu můžete využívat hotelového wellness a sportcentra naprosto bez omezení. Tento pobyt vyžaduje uplatnění státního voucheru do lázní!

O ubytování

Hotel Imperial *****, postavený už na počátku 20. století, se řadí nejen mezi nejluxusnější hotely v Karlových Varech, který ubytovává slavné osobnosti, ale i mezi významné karlovarské památky. Tyčí se nad historickým centrem města jako majestátní zámek, je obklopen krásným parkem a vede k němu historická lanovka. I díky ní to máte přímo do centra jen pár minut. K největšímu pramenu termální vody Vřídlo nebo Kostelu sv. Máří Magdaleny je to jen 400 metrů, k Tržní kolonádě nebo Mlýnské kolonádě zase 500 m.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom ze dvoulůžkových pokojů, odkud se budete moci pokochat nádherným výhledem buďto na Karlovy Vary nebo les. V každém pokoji naleznete komfortní postel s kvalitními matracemi, satelitní televizi, telefon, WiFi, minibar, župan a pantofle, menší posezení a vlastní koupelnu s vanou, umyvadlem, fénem, kosmetickým zrcátkem, toaletou i bidetem.

Pokoje Superior měří 27-35 m² a nabízejí výhled na lázeňské lesy, který si náležitě užijete, jelikož je většina těchto pokojů vybavená i balkonem. Kromě klasických postelí, ať už ve formě dvoulůžka nebo oddělených jednolůžek, nabízí také možnost přistýlky.

Pokoje Superior City View (27-35 m²) jsou stejně velké a totožně vybavené jako pokoje Superior, jediný rozdíl spočívá v tom, že tato varianta má výhled na město. I v tomto případě se dočkáte balkonu a možnosti přistýlky.

Pokoje Junior Suite měří 47 m² a skládají se z ložnice a odděleného obývacího prostoru. U této varianty máte k dispozici navíc také polštářové menu, ze kterého si můžete vybrat ideální polštář pro vás. Nechybí balkon a je možné přidat i přistýlku.

Na čem si pochutnáte?

K hotelu náleží restaurant Prague a kavárna Vienna s cukrárnou. V každé z nich se o chuťové buňky hostů postará tým profesionálních kuchařů, cukrářů a dalšího kvalifikovaného personálu.

Kde budete relaxovat?

V Hotelu Imperial ***** si budete moci dopřát mnohé lázeňské terapie, jako jsou například minerální koupele, masáže, oxygenoterapie a kosmetické služby. K dispozici je také vířivka, sauna a sportcentrum s fitness centrem a tenisovými kurty. Na místě nechybí ani kadeřnictví.

Hotel Imperial *****

Hotel Imperial *****

Libušina 1212/18 , Karlovy Vary
Česká republika

+ 420 353 203 113

reception@spa-hotel-imperial.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 12:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 750 Kč/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování za 500 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Dětské hřiště
Fitness
Půjčovna kol
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1,2 km
Zastávka
0,3 km