Hotel Malta ****

Hotel Malta ****

I. P. Pavlova 73/16, Karlovy Vary
Česká republika

Provozuje společnost:
NAVATEL a.s. IČ: 28416538


+420 351 171 111

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
za 250 Kč/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování za 290 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Možnost procedur
Lázně
Minibar
Fén
Wellness

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,6 km
Vzdálenost od lázní
0,3 km
Zastávka
70 m

O ubytování

Hotel Malta **** se nachází jen pár kroků od břehů říčky Teplá v samotném srdci Karlových Varů. Na procházku po nejkrásnějších místech lázeňského města stačí přejít na druhý břeh řeky přes Lázeňský most. Postupně pak projdete všechny kolonády: Sadovou (100 m), Tržní a Mlýnskou (300 m). U nejznámější Vřídelní kolonády (500 m) můžete absolvovat velmi zajímavou exkurzi do jejího podzemí. Milovníci architektury by pak měli pokračovat až k majestátní budově grandhotelu Pupp, odkud se dá vyjet lanovkou k rozhledně Diana (2 km). Překrásný výhled budete mít také z vyhlídek Jelení skok (2 km) nebo Tři kříže (2 km). Za návštěvu rozhodně stojí sklárna Moser (1,3 km) a muzeum Becherovky (1 km). Zimní sporty si užijete ve skiareálech na Božím Daru (27 km), Klínovci (29 km) nebo v Jáchymově.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom z 21 dvoulůžkových pokojů, anebo v jednolůžkovém pokoji. Pokoje kategorie Standard jsou vybaveny LCD televizí, WiFi připojením, telefonem, trezorem, miniledničkou (na požádání může posloužit jako minibar) a vlastní koupelnou se sprchovým koutem a fénem. K dispozici jsou také pantofle a župan.

Na čem si pochutnáte?

Stravování probíhá ve stylové restauraci 4* Hotelu Růže, který je hned vedle Hotelu Malta ****. Čeká vás stravování formou bohatých bufetů. Místní kuchař si zakládá na čerstvých a kvalitních surovinách, což z restaurace dělá oblíbené místo pro turisty i místní obyvatele. K dispozici je i letní terasa.

Kde budete relaxovat?

Co by to bylo za hotel v Karlových Varech bez pestré nabídky léčebných a wellness procedur? V hotelovém balneo centru si dopřejte třeba perličkovou, vířivou či suchou uhličitou koupel, parafango, inhalaci, ultrazvuk, elektroléčbu, oxygenoterapii, parafín na ruce, skotský střik, Kneippovu kúru, anebo jednu z masáží (baňkování, lymfatickou, klasickou, reflexní a další).

Tipy na výlet

Karlovy Vary
Karlovy Vary
Vřídlo a Vřídelní kolonáda
Vřídlo a Vřídelní kolonáda
Bazénové centrum v Karlových Varech
Bazénové centrum v Karlových Varech