Pobyt na jižní Moravě pro milovníky vína! Ubytujte se v Penzionu Černý sklep jen 3,5 km od Znojma a vychutnejte si snídaně i ochutnávku 6 - 8 vzorků vín. V létě vám navíc zapůjčí kola na celý den, v zimě zase dostanete 1 l stáčeného vína.

O ubytování

Penzion Černý sklep najdete ve vinařské obci a zároveň oblíbené části jižní Moravy v obci Dobšice jen 3,5 km od Znojma. Na dosah tak budete mít krásné památky, jako například Loucký klášter (2,6 km) či Znojemské podzemí (3,5 km), ale také Národní park Podyjí.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom ze 7 pokojů, které jsou vybaveny komfortním lůžkem, televizí, DVD přehrávačem, telefonem, mini ledničkou, varnou konvicí a vlastní koupelnou se sprchovým koutem.

Na čem si pochutnáte?

Každé ráno se těšte na snídaně, které se servírují přímo v penzionu ve společenské místnosti, tu během dne můžete využít k posezení. Přímo na ní navazuje historická sklepní chodba, kde je uloženo víno. Hlavními dodavateli vína, které ochutnáte i vy, jsou místní dobšická vinařství Hort a Lahofer. Vyberte si z nejrůznějších vín - archivní, slámová, ledová i klasická.

Znojmo Tip na výlet

Jižní Morava je jednou z nejkrásnějších oblastí u nás, když k tomu navíc přičtete přátelskou atmosféru a četné vinné sklípky, o skvělou dovolenou je postaráno. Znojmo svojí polohou na kraji Národního parku Podyjí i spoustou zajímavých památek splňuje požadavky na oblíbenou turistickou lokalitu. Ochutnejte místní vína, kochejte se malebným okolím a zapojte se do bohatého kulturního dění.

Co nevynechat při návštěvě Znojma:

  • Znojemský hrad s Rotundou sv. Kateřiny
  • Radniční věž
  • Znojemské podzemí
  • Vydejte se i na prohlídkovou trasu po hradebním opevnění nebo do expozice pivovarnictví.

Ve Znojmě zažijete neopakovatelnou atmosféru i během kulturních akcí, které se zde konají v průběhu celého roku. Nejznámější je zářijové Znojemské historické vinobraní, dále pak Májové slavnosti, letní Hudební festival, červnové Pivní slavnosti či srpnové Slavnosti okurek.

Více informací

Cestujete s dětmi?

Děti jistě nadchne blízké dětské hřiště.

Něco navíc

V létě využijte venkovní pergolu s možností grilování a opékání.

Penzion Černý sklep

Dyjská 85 , Dobšice
Česká republika

+420 602 77 51 84

cerny.sklep@seznam.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Mazlíček po dohodě za poplatek 50 - 150 Kč/noc (dle velikosti)
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Restaurace
Dětské hřiště
Kolárna
Půjčovna kol
Konferenční místnost
Minibar

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,5 km
Zastávka
0,2 km
Aquapark
3,2 km