Přijeďte si užít historickou atmosféru renesančního apartmá do Hotelu Union *** v Lounech. Čekají vás vynikající snídaně a bohaté možnosti výletů do okolí. Pobyt je ideální také pro rodiny, dítě do 12 let je totiž zdarma včetně snídaně.

O ubytování

Známý renesanční Hotel Union ***, jehož tradice se datuje až do roku 1880, leží v samotném centru královského města Louny. Je umístěn jen pár kroků od gotického kostela sv. Mikuláše (100 m), Mírového náměstí (270 m) a Barokního špitálu (290 m). Je ideálním místem, kam si zajet na dovolenou ve dvou či s celou rodinou.

Kde budete spát?

K dispozici je celkem 26 stylových pokojů. Všechny jsou standardně a komfortně vybaveny. Nejzajímavější je krásný apartmán, který má navíc i trezor a WiFi připojení.

Na čem si pochutnáte?

V místní Restauraci Šalanda potěší váš žaludek speciality mezinárodní kuchyně i tradiční české pokrmy. Navíc zde vždy na čepu najdete skvělá piva.

Město Louny Tip na výlet

Historie královského města Louny sahá již do 13. století, kdy se datuje jeho založení na strategické cestě z Prahy do Norimberku či Lipska. Díky bohaté minulosti můžete ve městě objevovat nespočet významných památek. Mezi ty nejnavštěvovanější části patří historické centrum ze dvou třetin uzavřené hradbami. Prohlédněte si také pozdně gotický kostel sv. Mikuláše z 15. století či jedinou zachovalou městskou bránu - Žateckou bránu z roku 1500 spolu se dvěma dělovými baštami a vnějším opevněním. Po návštěvě významných gotických památek, bývalé židovské synagogy či muzea ve středověkém domě Sokolov z Mor, se usaďte v jedné z restauraci a vychutnejte si místní slavnou gastronomii.

Ve městě se nachází nejhlubší minerální pramen u nás - pramen Luna, který je díky své stále teplotě celoročně dostupný. Navštívit můžete také nejstarší kamenné loutkové divadlo v České republice.

Kam se vydat na výlet do okolí?

  • Archeologický skanzen Březno
  • Kounovské kamenné řady
Více informací

Hotel Union ***

Beneše z Loun 139 , Louny
Česká republika

+420 777 103 499

info@hotel-union.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 50 Kč/noc po domluvě s recepcí
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Možnost procedur
Restaurace
Dětské hřiště
Půjčovna kol
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
50 m
Vzdálenost od jezera
39 km
Zastávka
0,5 km

Tipy na výlet