Máte rádi víno? Tak to si zamilujete i pobyt v Penzionu Retro Vrbovec jen 8 km od Znojma. V ceně je výtečná polopenze a neomezená konzumace sudového vína se sýrovo-uzeninovým talířem po celý první večer pobytu. Na výlet se můžete vydat do Znojma či do blízkých rakouských lázní.

O ubytování

Rodinný Penzion Retro Vrbovec se nachází ve stejnojmenné vinařské obci na jižní Moravě - přesně 8 km od Znojma i hranic s Rakouskem. Navštívit doporučujeme krásný NP Podyjí nebo rakouské termály Laa an der Thaya (40 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete v komfortním pokoji s malou kuchyňskou linkou, WiFi a vlastní koupelnou se sprchou. Na vyžádání je možné na pokoj dodat vařič, varnou konvici a televizi.

Na čem si pochutnáte?

Součástí penzionu je restaurace s pizzerií, kde se podávají bohaté snídaně formou bufetu a servírované dvouchodové večeře. Nezapomeňte ochutnat specialitu podniku pizzu La Cassa, v letních měsících například na venkovní terase.

Cestujete s dětmi?

V penzionu je k dispozici dětský koutek i hřiště.

Něco navíc

V restauraci si můžete zahrát šipky, fotbálek a kulečník.

Penzion Retro Vrbovec

Vrbovec 49 , Vrbovec
Česká republika

+420 737 369 069

penzion.vrbovec@seznam.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček 100 - 300 Kč/noc (dle velikosti)
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Kolárna
Konferenční místnost
Baby friendly

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
50 m
Zastávka
50 m

Tipy na výlet

Znojmo Tip na výlet

Jižní Morava je jednou z nejkrásnějších oblastí u nás, když k tomu navíc přičtete přátelskou atmosféru a četné vinné sklípky, o skvělou dovolenou je postaráno. Znojmo svojí polohou na kraji Národního parku Podyjí i spoustou zajímavých památek splňuje požadavky na oblíbenou turistickou lokalitu. Ochutnejte místní vína, kochejte se malebným okolím a zapojte se do bohatého kulturního dění.

Co nevynechat při návštěvě Znojma:

  • Znojemský hrad s Rotundou sv. Kateřiny
  • Radniční věž
  • Znojemské podzemí
  • Vydejte se i na prohlídkovou trasu po hradebním opevnění nebo do expozice pivovarnictví.

Ve Znojmě zažijete neopakovatelnou atmosféru i během kulturních akcí, které se zde konají v průběhu celého roku. Nejznámější je zářijové Znojemské historické vinobraní, dále pak Májové slavnosti, letní Hudební festival, červnové Pivní slavnosti či srpnové Slavnosti okurek.

Více informací
Radniční věž ve Znojmě
Znojemské podzemí
Kostel sv. Mikuláše