Máte rádi víno? Tak to si zamilujete i pobyt v Penzionu Retro Vrbovec jen 8 km od Znojma. V ceně je výtečná polopenze a neomezená konzumace sudového vína se sýrovo-uzeninovým talířem po celý první večer pobytu. Na výlet se můžete vydat do Znojma či do blízkých rakouských lázní.

O ubytování

Rodinný Penzion Retro Vrbovec se nachází ve stejnojmenné vinařské obci na jižní Moravě - přesně 8 km od Znojma i hranic s Rakouskem. Navštívit doporučujeme krásný NP Podyjí nebo rakouské termály Laa an der Thaya (40 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete v komfortním pokoji s malou kuchyňskou linkou, WiFi a vlastní koupelnou se sprchou. Na vyžádání je možné na pokoj dodat vařič, varnou konvici a televizi.

Na čem si pochutnáte?

Součástí penzionu je restaurace s pizzerií, kde se podávají bohaté snídaně formou bufetu a servírované dvouchodové večeře. Nezapomeňte ochutnat specialitu podniku pizzu La Cassa, v letních měsících například na venkovní terase.

Znojmo Tip na výlet

Jižní Morava je jednou z nejkrásnějších oblastí u nás, když k tomu navíc přičtete přátelskou atmosféru a četné vinné sklípky, o skvělou dovolenou je postaráno. Znojmo svojí polohou na kraji Národního parku Podyjí i spoustou zajímavých památek splňuje požadavky na oblíbenou turistickou lokalitu. Ochutnejte místní vína, kochejte se malebným okolím a zapojte se do bohatého kulturního dění.

Co nevynechat při návštěvě Znojma:

  • Znojemský hrad s Rotundou sv. Kateřiny
  • Radniční věž
  • Znojemské podzemí
  • Vydejte se i na prohlídkovou trasu po hradebním opevnění nebo do expozice pivovarnictví.

Ve Znojmě zažijete neopakovatelnou atmosféru i během kulturních akcí, které se zde konají v průběhu celého roku. Nejznámější je zářijové Znojemské historické vinobraní, dále pak Májové slavnosti, letní Hudební festival, červnové Pivní slavnosti či srpnové Slavnosti okurek.

Více informací

Cestujete s dětmi?

V penzionu je k dispozici dětský koutek i hřiště.

Něco navíc

V restauraci si můžete zahrát šipky, fotbálek a kulečník.

Penzion Retro Vrbovec

Vrbovec 49 , Vrbovec
Česká republika

+420 737 369 069

penzion.vrbovec@seznam.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 100 - 300 Kč/noc (dle velikosti)
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zahrnuto v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Kolárna
Konferenční místnost
Baby friendly

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
50 m
Zastávka
50 m