Hotel Praha ***

Hotel Praha ***

Boží Dar 45, Boží Dar
Česká republika

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
Od 14:00
Check Out
Do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 250 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Venkovní parkování 100 Kč/noc, v garáži 200 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Dětský koutek
Kolárna
Lyžárna
Konferenční místnost

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
10 m
Zastávka
10 m
Aquapark
27 km
Sjezdovka
0,5 km

O ubytování

Horský Hotel Praha *** se nachází v centru nejvýše položeného českého města Boží dar. Na nejvyšší krušnohorský vrchol Klínovec 1 244 m n. m. dojdete od hotelu po červené turistické stezce za necelou hodinu (3,8 km).

Hornický region Erzgebirge/Krušnohoří je od roku 2019 zapsán na seznamu UNESCO. Navštivte alespoň některé z 22 lokalit s hornickou minulostí dlouho opomíjených Krušných hor. Na výlet si můžete zajet i do nedalekých Karlových Varů (27,1 km) nebo Klášterce nad Ohří (28 km).

Kde budete spát?

Celková kapacita hotelu je 100 lůžek. Všechny pokoje jsou vybavené nábytkem z masivního dřeva, televizí, WiFi a vlastní koupelnou. Vyšší patra hotelu jsou dostupná výtahem.

Na čem si pochutnáte?

Polopenzi formou bufetu si vychutnáte ve stylově zařízené hotelové restauraci. Kromě umění kuchařů je chloubou restaurace i nepřehlédnutelný kazetový strop s dřevěnými vyřezávanými lustry.

Zajít doporučujeme i do vinárny v historickém sklepení hotelu s klenutými kamennými stropy s bohatou nabídkou těch nejlepších moravských vín.

Kde budete relaxovat?

Po pěším nebo cyklistickém výletě vám zajisté přijde vhod hotelové wellness. Uvolněte namožené svaly v bazénu, vířivce nebo finské a parní sauně. Dopřát si můžete i některou z relaxačních a rehabilitačních masáží a koupelí.

Cestujete s dětmi?

V hotelu je pro děti dětský koutek.

Něco navíc

K dispozici vám je úschovna kol a lyží.