Máte rádi víno? Tak to si zamilujete i pobyt v Penzionu Retro Vrbovec jen 8 km od Znojma. V ceně je výtečná polopenze, ale i neomezená konzumace sudového vína po celý první večer pobytu. Na výlet se můžete vydat do Znojma či do blízkých lázní.

Jižní Morava v penzionu nedaleko Znojma

Ubytujte se v rodinném Penzionu Retro Vrbovec, který najdete ve stejnojmenné obci jen 8 km od Znojma. K dispozici jsou komfortní pokoje s malou kuchyňskou linkou, WiFi připojením a také s vlastním sociálním zařízením se sprchou. Na vyžádání je možné na pokoj dodat vařič, varnou konvici a televizi.

Součástí penzionu je restaurace s pizzerií, kde si pochutnáte na vynikajících místních pokrmech. Specialitou podniku je pizza La Cassa. Každé ráno se posilníte snídaní formou bufetu, večer si pak dáte večeři o třech chodech. Těšte se také na celovečerní neomezenou konzumaci vína od výrobců z jižní Moravy.

V restauraci je k dispozici dětský koutek a herna s šipkami, fotbálkem a kulečníkem. V létě je možné posedět na terase, pro děti je zde venkovní dětské hřiště.

Okolí je plné tras pro cyklisty, tak si nezapomeňte kola.

Tipy na výlet

Znojmo

Jižní Morava je jednou z nejkrásnějších oblastí u nás, když k tomu navíc přičtete přátelskou atmosféru a četné vinné sklípky, o skvělou dovolenou je postaráno. Znojmo svojí polohou na kraji Národního parku Podyjí i spoustou zajímavých památek splňuje požadavky na oblíbenou turistickou lokalitu. Ochutnejte místní vína, kochejte se malebným okolím a zapojte se do bohatého kulturního dění.

Radniční věž Znojmo

Znojemská radnice s věží byla postavena v polovině 15. století, až do roku 1924 na ní drželi službu strážní, kteří měli za úkol pozorovat město i okolí. V dnešní době je její vrcholek místo službě zasvěcen příjemným zážitkům spojeným s krásným výhledem. Vstupné stojí 35 Kč a při obzvláště příznivých podmínkách lze z věže zahlédnout i vrcholky rakouských Alp.

Znojemské podzemí

Systém podzemních chodeb a sklepů pod Znojmem, který je dlouhý téměř 27 km a má až 4 patra, vznikl na přelomu 14. a 15. století jako prostor pro hospodářské účely. Později hrál svou roli i v důmyslné obraně města. V dnešní době slouží především jako turistická atrakce pro všechny milovníky historie, architektury a netradičních zážitků.

Penzion Retro Vrbovec

Vrbovec 49, Vrbovec
Česká republika

+420 737 369 069

penzion.vrbovec@seznam.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel není bezbariérový
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 100 - 300 Kč/noc (dle velikosti)
Platba kartou
Platba kartou je možná
Kouření
Kouření zakázáno