Na co se můžete těšit?

Těšit se můžete například na relaxaci v jemné bylinné páře s krýglem kvasnicového piva, audioprogramem tajné jogínské techniky dechu a peelingovou rukavicí. Jedinečným zážitkem bude koupel v černé pivní mladině s vysokým obsahem černých pivovarských kvasnic. Kromě výborného kvasnicového piva Radhošť si první den procedur pochutnáte také na porci pečeného kolene.

Druhý den pobytu patří mořským procedurám. Při podmořské světelné terapii zjistíte, jaké je to vznášet se v podmořském světě. Natřeni bio kokosovým olejem pak užijete sluneční terapii, dokonalý zážitek doplní například maska z afrického bahna a ochutnávka středomořské kuchyně.

Na dovolené vás čeká ještě mnoho dalších procedur z pivního i podmořského světa.

Ubytování podle vašeho gusta

Wellness Ranč Bučiska nabízí ubytování v apartmánech s příznačnými názvy Kovbojské nebo Šerifovo. Apartmány mají vlastní koupelnu i kuchyňku s lednicí. Snídani si vychutnáte ve stylové westernové restauraci. Na ranči je možné domluvit si i lekce jízdy na koni a wellness.

Za příplatek je možné ubytovat se například i v Hotelu Forman, který nabízí ubytování v rámci luxusního resortu Hotel Energetic **** nebo v Hotelu Relax *** na okraji Rožnova pod Radhoštěm v obklopení beskydské přírody.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jan S.)

Vše OK, dle popisu z nabídky, personál ochotný, ve wellness jsme si odpočali a načerpali síly do předvánočního shonu. Pečené koleno po wellness bylo výborným završením programu prvního dne. Následovalo čisté a vzdušné ubytování přímo v areálu.

Skvělé (Milan G.)

Hotel je postaven na velmi hezkém místě, strava výborná, ubytování hezké. Dostupnost velmi dobrá. Venkovní a vnitřní bazén.

Vynikající (Helena N.)

Prostredie bolo veľmi príjemné, personál sa správal ústretovo. Procedúry sa nám páčili a užili sme si ich. Môžem vrelo odporúčať. Co sa týka možností výletov do okolia, využili sme všetko čo bolo v najbližšom okolí, hlavne Múzeum valasskej dediny a Jurkovicovu vyhliadku.

Vynikající (Petra G.)

Prostředí hotelu bylo velmi pěkné, se službami jsme byli velmi spokojeni, personál profesionální, ochotný.

Vynikající (Imrich V.)

Hotel i pokoj odpovídal popisu. Pokoj byl čistý, stravování v hotelu bylo rovněž takové, jak bylo uvedeno na kupónu. Personál hotelu i pivních lázní byl vstřícný a ochotný. Celý pobyt byl velice příjemný a určitě bychom se chtěli vrátit.

Vynikající (Pavel Jankovský J.)

Ranč Bučiska a jejich služby na profesionální úrovni. Velmi milí a ochotní. Nebyli jsme tam naposled.

Skvělé (Jarmila O.)

Jako výlet doporučujeme výšlap na Velký Javorník - vyšlo navíc krásné počasí a výhledy z rozhledny byly naprosto dokonalé.

Vynikající (Mgr. Iveta N.)

S pobytem jsme byli velice spokojeni, prostředí hotelu bylo příjemné. Všechny služby nám byly poskytnuty na vynikající úrovni. Personál hotelu i lázní by skvělý. Vřele všem doporučuji a určitě se znovu vrátíme do tohoto oblíbeného prostředí.

Skvělé (Dagmar D.)

Strava a wellness byla výborná, ubytování bylo horší, hotel by potřeboval rekonstrukci. Obsluha v lázních i v hotelu byla milá a velmi vstřícná, super.

Vynikající (Marie .)

Hotel Forman - krásné, voňavé ubytování, absolutně bez připomínek. Obdrželi jsme všechny procedury a byli jsme nadmíru se vším spokojeni. Strava výborná, personál na hotelu i v lázních velmi příjemný a ochotný. Vřele doporučíme všem svým známým a určitě se zase vrátíme.