Pobyt v Hotelu Ring na okraji Českého středohoří v obci Svinčice. S polopenzí, masáží, neomezenou saunou a neomezeným fitness. Délku pobytu si můžete libovolně navolit na 3, 5, nebo 8 dní, podle toho, jak dlouho chcete v malebné přírodě odpočívat.

O ubytování

Zavítejte do Hotelu Ring *** v obci Svinčice v zeleném údolí mezi Teplicemi (20,5 km) a Mostem (11,2 km). Nebojte se, malá vesnička rozhodně nedělá čest svému jménu – prostředí okraje Českého středohoří je opravdu malebné. Vyzývá k výletům, procházkám i cyklistice.

Vyrazte třeba na hrad Hněvín (12,6 km) – tato dominanta Mostecka dnes slouží jako výletní místo s restaurací a hotelem. Najdete tu také rozhlednu a hvězdárnu. Milovníky historie jistě nadchne i zámek Libochovice (30,5 km), ve kterém se narodil Jan Evangelista Purkyně. Budova ze 17. století je obklopená zámeckým parkem ideálním k procházce.

Spoustu zábavy na toboganech, při koupání v bazénech či v divoké řece si užijete v Aquadromu Most (10,3 km). Nechybí ani dětský bazén pro nejmenší. Vykoupat se můžete také v jezerech Milada (37,8 km) či Barbora (15,6 km) nebo se prohřejte v horkých bazénech Thermalia Teplice (20,2 km). Milovníci vína si nakonec mohou udělat exkurzi do Vinného sklepu v Chrámcích (8 km). V malebné krajině Českého středohoří se vinná réva pěstuje již déle než 1 000 let. Neváhejte a ochutnejte to nejlepší, co zdejší vinice nabízejí.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v komfortním dvoulůžkovém nebo třílůžkovém pokoji s krásným výhledem do okolí. K dispozici budete mít vlastní koupelnu se sprchovým koutem a toaletou, psací stůl, televizi a malou lednici.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci si pochutnáte na pokrmech české i mezinárodní kuchyně, v případě hezkého počasí můžete posedět ve venkovním atriu, kde je možnost grilování.

Kde budete relaxovat?

K zaslouženému odpočinku zve finská sauna přímo v areálu hotelu.

Něco navíc

Pokud hledáte společenské aktivity, zahrát si můžete billiard, stolní tenis, nebo šipky. Nechybí ani fitness centrum se širokou nabídkou vybavení pro vaši dokonalou kondici.

Hotel Ring ***

Hotel Ring ***

Svinčice 30 , Svinčice
Česká republika

Provozuje společnost:
Josef Brabec IČ: 43269265


+420 603 523 689

hotelring@seznam.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
za 100 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Restaurace
Fitness
Wellness

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
2,7 km
Zastávka
0,3 km
Aquapark
8,8 km