Barion Pixel
Osobně ověřené nabídky

U nás v Travelkingu pobyty osobně ověřujeme a ručíme za to, že každý z nich bude stát za to.

Podle jakých kritérií pobyty ověřujeme?

  • Pobyt ověřil člen Travelking týmu

    Všechno jsme si vyzkoušeli a víme, co vám nabízíme.
  • Z pobytu se vracejí spokojení zákazníci

    Vážíme si vaší zpětné vazby. Hodnocení alespoň 4/5 je známka vaší spokojenosti.
  • Zákazníci si pobyt vybírají opakovaně

    Věříme, že pobyty, ke kterým se vracíte, jsou skutečně kvalitní.

Východní Čechy: Tipy na výlet a zajímavá místa

Východní Čechy jsou krajem luk a řek, rybníků a historických vodních kanálů i tradičních lahodných perníčků. Mezi nejoblíbenější turistické atrakce patří světové unikátní Stezka v oblacích na Dolní Moravě či zámek v Pardubicích, jehož součástí jsou expozice Východočeského muzea. K památkám zapsaným na Seznamu kulturního dědictví UNESCO patří jedinečný Národní hřebčín v Kladrubech a renesanční zámek v Litomyšli s fasádou s originálními sgrafitovými psaníčky.

Aquapark Špindlerův Mlýn Nejoblíbenější výlet v lokalitě

Nenechte se rozhodit rozmary počasí. **Celoročně otevřený aquapark** je tím správným místem pro rodinnou relaxaci. Zatímco děti se vyřádí na až **72 metrů dlouhých tobogánech**, rodiče si mohou užít **vířivku, sauny nebo masáže**.
Více informací

Krkonošský národní park Nejoblíbenější výlet v lokalitě

Jeden z našich nejkrásnějších národních parků byl vyhlášen 17. května 1963. **Nekonečné možnosti pěší i cykloturistiky** uspokojí jak zdatné sportovce, krájející svými pohorami kilometry jako máslo, tak i každého, kdo touží po klidné procházce nádhernou krkonošskou přírodou. Bohatý kulturní život místních středisek nabídne odpočinek vašim nohám a zaměstná vaši hlavu. Tak jako tak, Krkonoše jsou ideálním místem pro výlet. Nasajte čerstvý horský vzduch a užívejte si chvíle klidu i zábavy. **Největší lákadla Krkonoš:** - nejvyšší hora České republiky Sněžka - Mumlavský vodopád - Stezka korunami stromů Krkonoše - Nevynechejte ani **Černohorské rašeliniště, Krkonošské muzeum v Jilemnici, procházku k prameni Labe a Labský vodopád.** Mezi nejvýznamnější obce Krkonoš patří Harrachov, Janské Lázně, Jilemnice, Špindlerův Mlýn, Vrchlabí, Pec pod Sněžkou či Rokytnice nad Jizerou. **V Janských lázních si můžete užít procházky po místní kolonádě nebo se vyvézt kabinovou lanovou na vrchol Černé hory. V Harrachově navštivte muzeum skla a ve Špindlerově Mlýně zamiřte za relaxací do aquaparku**.
Více informací

Mapa tipů na výlet celkem 91 tipů

Východní Čechy: Tipy na výlet

Adršpašské skály
Adršpašské vodopády
Areál Mladé Buky
Babiččino údolí v Ratibořicích
Bikepark Rokytnice
Bobová dráha Špindlerův Mlýn
Broumov
Broumovské stěny
Byšičky
Běžkování u Adršpašsko-teplických skal
Deštné v Orlických horách
Dělostřelecká tvrz Stachelberg

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK