Hotel Diana ***

Hotel Diana ***

Hviezdoslavova 19, Nové Mesto nad Váhom
Slovenská republika

Provozuje společnost:
etna sk, s. r. o. IČ: 44188358


+421 944 736 001

info@travelking.cz

Check In
od 13:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
za 10 €/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
zdarma na parkovišti nebo 10 €/noc v hotelové garáži

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Dětský koutek
Půjčovna kol

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1 km
Vzdálenost od jezera
3,5 km
Zastávka
0,5 km

O ubytování

Hotel Diana *** se nachází v centru malebného slovenského města Nové město nad Váhom. Pobyt plný pohody zažijete jen 15 km od hranic s Českem. Z města plného zeleně to budete mít jen kousek k atraktivním výletním cílům. Po nové cyklostezce se snadno dostanete do nedalekého lázeňského města Piešťany (26 km) nebo opačným směrem do krásného historického Trenčína (25 km), jemuž dominuje impozantní hrad.

Za vidění stojí také zřícenina hradu Beckov (8,5 km), Čachtický hrad (10 km) nebo poutní místo Skalka u Trenčína (30 km) s kostelem a zříceninou starého kláštera. Za krásami přírody se vydejte na území nedaleké CHKO Malé Karpaty, která je bohatá na krasové oblasti i hrady. Během léta se můžete osvěžit na nedalekém přírodním koupališti Zelená voda (3,5 km). V zimě je zase možné zpestřit si pobyt lyžováním ve ski areálech Veľká Javorina (10 km) a Kálnica (8 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete v moderním dvoulůžkovém pokoji s vlastní koupelnou (30 m²). Součástí vybavení je televize, WiFi připojení a telefon.

Za příplatek můžete zvolit Apartmán Klasik (55 m²), který navíc disponuje také chladničkou, rychlovarnou konvicí a mikrovlnnou troubou.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové jídelně se podává vynikající polopenze, která sestává z bufetové snídaně a servírované večeře s možností výběru až ze 6 jídel. Výtečnou kávu nebo jiný oblíbený nápoj si můžete dát v Ivana baru.