Hotel Diana ***

Hotel Diana ***

Hviezdoslavova 19, Nové Mesto nad Váhom
Slovenská republika

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 13:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
zdarma na parkovišti nebo 10 €/noc v hotelové garáži
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Dětský koutek
Půjčovna kol

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1 km
Vzdálenost od jezera
3,5 km
Zastávka
0,5 km

O ubytování

Hotel Diana *** se nachází v centru malebného slovenského města Nové město nad Váhom. Pobyt plný pohody zažijete jen 15 km od hranic s Českem.

Z města plného zeleně to budete mít jen kousek k atraktivním výletním cílům. Po nové cyklostezce se snadno dostanete do nedalekého lázeňského města Piešťany (26 km) nebo opačným směrem do krásného historického Trenčína (25 km), jemuž dominuje impozantní hrad. Za vidění stojí také zřícenina hradu Beckov (8,5 km), Čachtický hrad (10 km) nebo poutní místo Skalka u Trenčína (30 km) s kostelem a zříceninou starého kláštera. Za krásami přírody se vydejte na území nedaleké CHKO Malé Karpaty, která je bohatá na krasové oblasti i hrady.

Během léta se můžete osvěžit na nedalekém přírodním koupališti Zelená voda (3,5 km). V zimě je zase možné zpestřit si pobyt lyžováním ve ski areálech Veľká Javorina (10 km) a Kálnica (8 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete v moderním dvoulůžkovém pokoji s vlastní koupelnou (30 m²). Součástí vybavení je televize, WiFi připojení a telefon.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové jídelně se podává vynikající polopenze. Ráno si pochutnáte na bufetové snídani a večer zase na servírované večeři s možností výběru ze 6 jídel. Vynikající kávu nebo jiný oblíbený nápoj si můžete dát v Ivana baru.