Pobyt pro dva v krásném, horském penzionu Gemshorn s česky mluvícím personálem, který najdete v Zillertalském údolí na jihu Rakouska. Polopenze, vstup do wellness, služby horského průvodce a množstvím sportovních a zábavních aktivit.
Pobyt pro dva v krásném, horském penzionu Gemshorn s česky mluvícím personálem, který najdete v Zillertalském údolí na jihu Rakouska. Polopenze, vstup do wellness, služby horského průvodce a množstvím sportovních a zábavních aktivit.

Dovolená na jihu Rakouska v českém penzionu Gemshorn

Pension Gemshorn se nachází v obci Hainzenberg v Zillertalském údolí asi hodinu od Innsbrucku a 2 hodiny od Národního parku Velké Taury, v němž se nachází nejvyšší vrchol Rakouska Größglockner (3798 m.n.m.).

V penzionu Vás uvítá česky mluvící personál a ubytuje Vás v moderních, zrekonstruovaných pokojích s nábytkem z masivního dřeva, vlastním sociálním zařízením a LCD TV s nabídkou českých programů. Penzion nabízí i rodinné pokoje se dvěma oddělenými ložnicemi. Součástí penzionu je i jídelna, kde vedle českého piva můžete ochutnat i typické rakouské pálenky. 

TOP výlety v této lokalitě:

  • Krimmelské vodopády - jeden z přírodních divů Evropy, které ve třech kaskádách padají do hloubky před 380 m
  • Stříbrný důl ve Schwazu - kdysi báňské centrum Evropy, dnes jedna z nej atrakcí této lokality - můžete si zde vyzkoušet práci horníků, projedete dolem, dozvíte se množství zajímavostí...
  • Svět krystalů Swarovski - unikátní expozice světa krystalů známých šperků Swarovski 
  • Hintertuxerský ledovec - jediné, celoročně otevřené lyžařské centrum s množstvím perfektně udržovaných sjezdovek a skvělou gastronomií

Zillertalské Alpy - ráj pro milovníky kol, turistiky i termálů

V obci, kde leží penzion, se Vám nabízí nespočet aktivit, kterými můžete trávit volný čas - od golfu, přes tenis a bobovou dráhu až po letní koupaliště i termální lázně. Okolí je perfektní také pro cyklo výlety - s výběrem vhodné trasy Vám v penzionu ochotně poradí. 

Zillertal nabízí přes 1 000 km značených tras pro pěší turistiku různé náročnosti (procházky po vrstevnicích i náročnější okružní túry po kopcích). Doporučujeme také návštěvu Krimmelských vodopádů, které jsou se svou výškou 380 metrů druhé největší v Evropě. Po výletech můžete relaxovat v jedněch z mnoha zážitkových, termálních lázní, kterými je tato oblast taktéž proslavená. 

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Eva K.)

S penzionem jsme byli spokojení, pobyt byl zpříjemněn wellnessem. Personál byl ochotný, jídlo dobré a porce obrovské.

Vynikající (leona K.)

S pobytm jsme byli velmi spokojeni, vstřícný personál, čisto, chutná strava. Jen nabídka od Travelkingu neodpovídala úplně relitě. Nabízená vířívka není k dispozici, což jsme velmi postrádali

Vynikající (Vítězslav B.)

Jídlo - vynikající, pochvala kuchyni. Personál vstřícný. Ubytování na úrovni. Škoda jen, že se moc nevyplatí v této oblasti slevy na autobusy a lanovky, pokud si objednáte pobyt kratší, než 6 dnů. Cena Arenashecku - 63 euro, to už si žádá pobyt těch 6 dnů. Používali jsme tedy vlastní dopravu, ponejvíc směr Gerlos, za turistikou. Hřebenovky od 2 000 m až do 2 500 m s výhledem na čerstvě zasněžené Vysoké Taury - pohádka.

Skvělé (radka S.)

Pobyt byl dle očekávání - pension jednodušší, ale pěkné, prostorné pokoje, příjemná sauna. Česká kuchyně s velkými porcemi jídla. Ocenili bychom ještě možnost výběru alespoň ze 2 hlavních jídel. JInak vše OK.

Vynikající (Petr Myšík M.)

Prostředí penzionu vypadá lépe ve skutečnosti než na fotech a videu.Personál vstřícný a ochotný,strava výtečná - snídaně švédský stolek,večeře sice bez výběru,ale jídla výborná dle vystaveného jídelníčku.Cena pobytu odpovídá nabízeným službám a poloze. Penzion je strategicky umístěn u lanovky v srdci lyžařských areálů s výborným propojením skibusy, či vlastní dopravou.

Vynikající (Martina H.)

Boli sme veľmi spokojní, aj so službami, strava aj ubytovanie výborné. Nádherná príroda a príjemní ľudia.

Vynikající (Jan C.)

Prostredie hotela bolo veľmi príjemné a kľudné. Strava výborná chutná personál milí ústretový p. Vojta bol veľmi ústretový ochotný pomôcť a poradiť príjemné vystupovanie nenápadný ale vždy bol k dispozícii. Pani na raňajkách milá usmiata a tiež veľmi ochotná poradiť pomôcť. Saunu sme využili bola čistá voňavá bolo vidieť že personál dbá na čistotu a poriadok nielen v saune ale v celom penzióne. Penzión doporučujem všetkým ktorý chcú "turistikovať" v okolí penziónu ale aj tým ktorý chcú vidieť okolie a presunúť sa pár km ďalej. Možno by bolo vhodné aby v penzióne boli informácie a typy na výlety. Vodopády Krimml Kaprun vrchol Kitzsteinhorn Mestečko Vattens fabrika muzeum a park Swarovsky Kristall Samozrejme dá sa vyšlapať cestičkou hneď za penzionom alebo sa vyviezť lanovkou. Avšak turistických trás je tam veľa tak ako v celom Rakúsku treba si len vybrať náročnosť.

Vynikající (Zdeňka K.)

Velmi vstřícný, milý personál, vynikající kuchyně... Útulný a čistý, i když velmi malý dvoulůžkový pokoj.

Vynikající (Rostislav Milan D.)

S pobytem jsme byli velmi spokojeni, strava byla vynikající, personál příjemný a vstřícný

Vynikající (Martina K.)

Ochotný personál, pěkné prostředí, odpočinková sauna a vířivka, výborná jídla - pochvala kuchaři.