Pobyt pro dva ve stylovém penzionu Tyrol s česky mluvícím personálem v nádherné přírodě Alp u Národního parku Hohe Tauern pod Salcburkem. Polopenze, nealko nápoje zdarma každý den, zapůjčení kol, lístek na lanovku...a nespočet dalších aktivit.
Pobyt pro dva ve stylovém penzionu Tyrol s česky mluvícím personálem v nádherné přírodě Alp u Národního parku Hohe Tauern pod Salcburkem. Polopenze, nealko nápoje zdarma každý den, zapůjčení kol, lístek na lanovku...a nespočet dalších aktivit.

Pobyt v horském penzionu Tyrol s rodinnou atmosférou a českým personálem

Pension Tyrol se nachází v malebné obci Maria Alm uprostřed pohoří Steinernen Meer u rakouského národního parku Hohe Tauern a asi 90 km od Salzburku. Stylový penzion zařízený v horském stylu disponuje 2 až 4-lůžkovými pokoji obloženými dřevem s vlastním sociálním zařízením, Wifi a rakouskou kabelovou TV. 

Součástí penzionu je i restaurace a bar, kde můžete trávit volné chvíle u českého piva nebo rakouského schnapsu. V penzionu Vás nadchne jeho domácká atmosféra i česky mluvící personál, který Vám se vším ochotně poradí. Hned vedle penzionu najdete supermarket.

Na výlet do hor či salzburských solných dolů


Kulisu celého údolí, kde leží penzion, tvoří štíty vápencových alp s nejvyšším vrcholem Hochkönig 2941 m. Nadmořská výška je zárukou neopakovatelných turistických zážitků. Samotné městečko leží v turistické oblasti Hochkönig Winterreich a i v letním období poskytuje široké možnosti vyžití: tenisové kurty, termální lázně, dětské hřiště, bobová dráha, golfové hřiště, cyklotrasy a samozřejmě nekončící možnosti turistiky do okolní čisté přírody.

Ve Vysokých Taurách (asi hodinu jízdy autem od penzionu) najdete jeden z přírodních divů Evropy - Krimmelské vodopády - které ve třech kaskádách padají do hloubky před 380 m. Národní park je také plný křišťálových jezer a hřebenových túr s panoramatickými výhledy.

Na výlet se rozhodně vydejte i do nádherného Salzburku, kde vedle památek připomínající rodiště Mozarta najdete i několik solných dolů, jejichž prohlídka je jedinečným zážitkem. Asi hodinu jízdy autem je vzdáleno také Hitlerovo Orlí hnízdo.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Robert T.)

Hotel je v malebnej dedinke Personal bol priatelsky strava dobra a dostatočne velke porcie.

Skvělé (zuzana K.)

Určitě spokojeni, ubytování, jídlo vše OK. Dokonce jsme si mohli o den prodloužit pobyt za cenu travelkingu. Pokud bude možné, pobyt zopakujeme příští rok. Budeme se lépe orientovat v možnostech výletů. Výlet do Salzburku nám vzal den na horách a to byla škoda.

Vynikající (JANA S.)

Byli jsme všichni spokojeni s poskytnutými službami a doporučujeme dále Váš portál.

Skvělé (Dana K.)

Ubytování pro nenáročné klienty, velice ochotný personál, dobré jídlo, krásná krajina,

Skvělé (Filip P.)

Slušné a předem očekávané ubytování. Strava domácí v naprostém pořádku. Pán na baru velice milý. ale 2 výtky : o jedné jsme předem věděli tj. večerní klid v 22:00. Nicméně druhou výtkou a oprávněnou byl pan provozní jménem myslím Pavel Peška (víc nepříjemného, komandantského a otráveného člověka jsem dlouho nezažil) př: každý den jsme dodrželi večerní klid a i přesto bez zaklepání vtrhl do našeho pokoje v 21:15 (jak na školním výletě) a výhružně nás upozornil, že sice ještě není 22:00 ale máme se prostě ztišit a odešel. V šoku a údivu jsme nebyli schopni reakce (zkažený večer). Při snídani a našem odchodu z penzionu nás ani nepozdravil.

Vynikající (Josef T.)

Pobyt splnil naše očekávání, bylo tam čisto, personál dokázal poradit s výlety po okolí.S amostatnou kapitolou byla skvělá kuchynľ i porce jídla.

Vynikající (Zdenka R.)

Pobyt v penzionu - TYROL - odpovídal popisu a mohu potvrdit ,že to ,co p. Peška sliboval v nabídce ,to i splnil .

Skvělé (Alena N.)

Ubytování odpovídalo ceně, jinak všude čisto, jídlo bylo velmi dobré, personál ochotný a vstřícný.

Vynikající (Vítězslav B.)

Pobyt splnil všechna naše skromná turistická přání.Myslím,že bychom se tam rádi, alespoň ještě jednou vrátili a na delší dobu.

Vynikající (Marek H.)

super, maximalna spokojnost, krasne okolie, v penzione cisto, ochotny personal, dobra strava a dostatok, vela atrakcii v cene...