Pobyt pro dva ve stylovém penzionu Tyrol s česky mluvícím personálem v nádherné přírodě Alp u Národního parku Hohe Tauern pod Salcburkem. Polopenze, nealko nápoje zdarma každý den, zapůjčení kol, lístek na lanovku...a nespočet dalších aktivit.

Pobyt v horském penzionu Tyrol s rodinnou atmosférou a českým personálem

Pension Tyrol se nachází v malebné obci Maria Alm uprostřed pohoří Steinernen Meer u rakouského národního parku Hohe Tauern a asi 90 km od Salzburku. Stylový penzion zařízený v horském stylu disponuje 2 až 4-lůžkovými pokoji obloženými dřevem s vlastním sociálním zařízením, Wifi a rakouskou kabelovou TV. 

Součástí penzionu je i restaurace a bar, kde můžete trávit volné chvíle u českého piva nebo rakouského schnapsu. V penzionu Vás nadchne jeho domácká atmosféra i česky mluvící personál, který Vám se vším ochotně poradí. Hned vedle penzionu najdete supermarket.

Na výlet do hor či salzburských solných dolů


Kulisu celého údolí, kde leží penzion, tvoří štíty vápencových alp s nejvyšším vrcholem Hochkönig 2941 m. Nadmořská výška je zárukou neopakovatelných turistických zážitků. Samotné městečko leží v turistické oblasti Hochkönig Winterreich a i v letním období poskytuje široké možnosti vyžití: tenisové kurty, termální lázně, dětské hřiště, bobová dráha, golfové hřiště, cyklotrasy a samozřejmě nekončící možnosti turistiky do okolní čisté přírody.

Ve Vysokých Taurách (asi hodinu jízdy autem od penzionu) najdete jeden z přírodních divů Evropy - Krimmelské vodopády - které ve třech kaskádách padají do hloubky před 380 m. Národní park je také plný křišťálových jezer a hřebenových túr s panoramatickými výhledy.

Na výlet se rozhodně vydejte i do nádherného Salzburku, kde vedle památek připomínající rodiště Mozarta najdete i několik solných dolů, jejichž prohlídka je jedinečným zážitkem. Asi hodinu jízdy autem je vzdáleno také Hitlerovo Orlí hnízdo.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Zdeněk E.)

Dobré, spokojeni, vše bylo tak jak bylo slibováno, možná že by stálo za úvahu více informací v češtině.

Vynikající (Vítězslav B.)

Pobyt splnil všechna naše skromná turistická přání.Myslím,že bychom se tam rádi, alespoň ještě jednou vrátili a na delší dobu.

Skvělé (Alena N.)

Ubytování odpovídalo ceně, jinak všude čisto, jídlo bylo velmi dobré, personál ochotný a vstřícný.

Vynikající (Dana O.)

Spokojení, český personál bol veľmi ústretový. Takýto pobyt sme hľadali už 2 mesiace v slovenských CK a nikto nám nedokázal sprostredkovať pobyt so slovensky hovoriacim personálom. Teraz to bola super ponuka, akurát že cesta nás vyšla rovnako ako samotný pobyt...

Vynikající (Marek H.)

super, maximalna spokojnost, krasne okolie, v penzione cisto, ochotny personal, dobra strava a dostatok, vela atrakcii v cene...

Vynikající (pavel N.)

Velká spokojenost,ubytování příjemné,obsluha milá a vstřícná,pobyt odpovídal popisu,informace o místních možnostech od vedení,bohužel místní koupaliště už bylo v době našeho pobytu zavřené(polovina září),kuchyně výborná

Vynikající (JANA S.)

Byli jsme všichni spokojeni s poskytnutými službami a doporučujeme dále Váš portál.

Vynikající (Martin H.)

S pobytem jsem byl velmi spokojený, vše odpovídalo popisu v nabídce. Příjemný a ochotný personál, výborné jídlo i ubytování.

Skvělé (Dana K.)

Ubytování pro nenáročné klienty, velice ochotný personál, dobré jídlo, krásná krajina,

Vynikající (Jiří ?.)

Byl jsem moc spokojený s celkovým pobytem,který odpovídal vašemu popisu.Služby,ubytování a personál na velmi dobré úrovni.Moc se nám tam líbylo.Mohu ostatním klientům jen a jen doporučit.Pobyt v nás zanechal velmi dobrý dojem.