Dovolená v Polsku, která vás pozitivně překvapí! Legnica je hezké historické město, kde lze strávit velmi příjemný pobyt. Užijte si zde neomezené wellness a fitness, výtečnou polopenzi po celou dobu pobytu a bezprostřední blízkost všech památek.

O ubytování

Hotel Qubus Legnica **** najdete v nepříliš známém, ale o to malebnějším polském historickém městě Legnica, cca 85 km od českých hranic. Objevte krásy polských dějin a navštivte například Piastowski královský zámek (500 m), Katedrálu svatých apoštolů Petra a Pavla (750 m), muzeum (850 m), výjimečnou budovu hlavní pošty (900 m), či Kostel Nejsvětější Trojice. Děti budou nadšené z výletu do mini zoo Palmiarnia (1,3 km). Na příjemnou procházku se vydejte do městského parku (1,6 km), který vznikl již v druhé polovině 19. století. Do města Vratislav (65 km) vyrazte nejen za mnoha památkami, ale i třeba za vyhlášenými vánočními trhy.

Kde budete spát?

Ve svém komfortním dvoulůžkovém pokoji se budete cítit jako v bavlnce. Najdete v něm satelitní TV, WiFi připojení, telefon, minibar a vlastní koupelnu se sprchovým koutem či vanou a fénem. Každý pokoj je navíc bezbariérový, nabízí výhled do ulice a je zde možnost přistýlky.

Na čem si pochutnáte?

Prostorná klimatizovaná restaurace vám nabídne výtečné mezinárodní pokrmy z každého kouta světa. Ráno si vychutnáte opravdu bohatou snídani ve formě bufetu. Vybírat můžete z více než 100 čerstvých produktů, jako jsou regionální uzeniny, sýry, saláty a teplé pokrmy. Najdete zde také lobby bar a irskou hospodu.

Kde budete relaxovat?

Pro hosty je zde k dispozici hotelové lázeňské a wellness centrum se saunou, vířivkou a posilovnou.

Qubus Hotel Legnica ****

Qubus Hotel Legnica ****

Skarbowa 2 , Legnica
Polsko

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 12:00
Domácí mazlíček
za 10 €/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování za 9 €/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vířivka
Sauna
Restaurace
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Zastávka
0,2 km

Tipy na výlet

Lehnice

LehniceTip na výlet

Seznamte se, tohle je třetí největší město v polském dolním Slezsku, Lehnice. Možná jste o něm ještě nikdy neslyšeli, ale rozhodně se řadí mezi ta města, která vás při návštěvě velmi mile překvapí. Má totiž tolik co nabídnout! Například:

  • Piastovský zámek, nejdůležitější historická budova města a jeden z nejstarších zámků v Polsku. Aktuálně zde kromě několika škol najdete také bohatou knihovnu s publikacemi z celého světa.
  • Nádhernou Katedrálu svatých apoštolů Petra a Pavla ze 14. století nacházející se na Katedralnem náměstí.
  • Městský park, fantastické odpočinkové místo o rozloze 58 hektarů. Je protkaný krásnými uličkami a alejemi a řadí se mezi ty nej parky v západním Polsku.
  • Kostel Panny Marie, jedno z nejúžasnějších míst Lehnice a zároveň nejstarší kostel ve městě. Najdete v něm antické varhany z K. G Weigleho workshopu ze Stuttgartu z roku 1914
Více informací
Zámek Książ
Zámek Książ
Jelenia Góra
Jelenia Góra
Město Boleslawiec
Město Boleslawiec