Qubus Hotel Legnica ****

Qubus Hotel Legnica ****

Skarbowa 2, Legnica
Polsko

Provozuje společnost:
Qubus Hotel Management Sp. z o.o. IČ: 210616307


+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 12:00
Domácí mazlíček
za 10 €/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování za 9 €/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vířivka
Sauna
Restaurace
Dětský koutek
Konferenční místnost
Fén
Wellness

Okolí ubytovacího zařízení

Zastávka
0,2 km

O ubytování

Hotel Qubus Legnica **** najdete v nepříliš známém, ale o to malebnějším polském historickém městě Legnica, cca 85 km od českých hranic. Objevte krásy polských dějin a navštivte například Piastowski královský zámek (500 m), Katedrálu svatých apoštolů Petra a Pavla (750 m), muzeum (850 m), výjimečnou budovu hlavní pošty (900 m), či Kostel Nejsvětější Trojice. Nebo se vydejte na příjemnou procházku do městského parku (1,6 km), který vznikl již v druhé polovině 19. století. Děti zase budou nadšené z výletu do mini zoo Palmiarnia (1,3 km).

Na delší výlet můžete vyrazit třeba do oblíbené Vratislavi (65 km), která vás okouzlí nejen mnohými památkami a atrakcemi, ale v zimě také vyhlášenými vánočními trhy. Podívejte se na Tržní náměstí se Starou radnicí, ve které sídlí také Muzeum měšťanského umění a Svídnický sklep, projděte si Staré město s historickými uličkami, kupte si pugét z květinového trhu na Solném náměstí nebo si prohlédněte rekvizity ze slavných filmů v galerii Moviegate, která sídlí v protileteckém krytu.

Kde budete spát?

V komfortním dvoulůžkovém pokoji se budete cítit jako v bavlnce. Najdete v něm satelitní TV, WiFi připojení, telefon, minibar a vlastní koupelnu se sprchovým koutem či vanou a fénem. Každý pokoj je navíc bezbariérový, nabízí výhled do ulice a je zde možnost přistýlky.

Na čem si pochutnáte?

Prostorná, klimatizovaná restaurace vám nabídne výtečné mezinárodní pokrmy z každého kouta světa, ochutnáte ale i skvělé regionální produkty. Najdete zde také lobby bar a irskou hospodu.

Kde budete relaxovat?

Pro hosty je k dispozici hotelové lázeňské a wellness centrum se saunou, vířivkou a posilovnou.