Poznejte všechny krásy a památky Berlína. Skvělým výchozím bodem vám bude ubytování v A&O Berlin Hauptbahnhof, který leží jen 10 minut od hlavní nádraží. V ceně máte skvělou snídani i kulečník, stolní tenis a fotbálek, pro děti zase dětský koutek.

Hotel u hlavního nádraží

A&O Berlin Hauptbahnhof najdete jen 10 minut chůze od berlínského hlavního nádraží, ale zároveň v klidné a tiché uličce. Díky svému centrálnímu umístění je hotel ideálním výchozím bodem pro poznávání Berlína.

Ubytováni budete v jednom z pokojů s moderním vybavením, WiFi připojením a vlastní koupelnou. K dispozici je nonstop otevřená recepce, lobby bar s WiFi a satelitní televizí, místnost s kulečníkem, stolním fotbalem a knihovnou, dále obchod se suvenýry, půjčovna kol i úschovna zavazadel.

Každé ráno se posilníte snídaní formou bufetu. Na vyžádání vám rádi připraví také chutné večeře.

Tipy na výlet

Berlín

Berlín je hlavní město Německa, druhé největší město Evropské unie a nabízí toho hodně k vidění. Za kulturou vyrazte do jednoho ze spousty divadel, kabaretů nebo rovnou do opery - Státní opery, Německé opery či Komické opery. Z divadel doporučujeme Friedrichstadt-Palast, které se pyšní největším jevištěm na světě. Za návštěvu stojí i Stará a Nová Národní galerie. Máte rádi nákupy? Tak to budete ve svém živlu, v Berlíně je hned několik nákupních center a domů. Každý rok se tu také konají různé zajímavé akce - Berlínský filmový festival, Karneval kultur či maratonský běh městem.

Ostrov muzeí (UNESCO)

Zavítejte na Ostrov muzeí (UNESCO) do severní části Berlína, kde najdete hned 5 významných muzeí. Asi nejznámější je Pergamonské muzeum zaměřující se na antické a islámské umění. Dále je zde Nové muzeum zaměřené na starověk, Staré muzeum s antickým uměním, Bodeho muzeum se středověkým a byzantským uměním a Stará národní galerie. Kromě těchto pěti hlavních muzeí však v Berlíně najdete řadu dalších.

Zoo a akvárium Berlín

V Berlíně se nachází hned dvě zoologické zahrady. Je tu také známá botanická zahrada. Zoologická zahrada v Berlíně je největší z celé Evropy a nejstarší v Německu. Celkem je zde 1 500 druhů zvířat a kromě běžně chovaných jsou tu i unikátní pandy velké. Součástí ZOO je obří akvárium s nádrží se žraloky, korálovými útesy a více než 9 000 vodními živočichy, plazy a obojživelníky.

A&O Berlin Hauptbahnhof **

Lehrter Straße 12, Berlin
Německo

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check in
od 15:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel není bezbariérový
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 5 €/den
Platba kartou
Platba kartou je možná
Kouření
Kouření zakázáno