Poznejte všechny krásy a památky Berlína. Skvělým výchozím bodem vám bude ubytování v A&O Berlin Hauptbahnhof, který leží jen 10 minut od hlavní nádraží. V ceně máte skvělou snídani i kulečník, stolní tenis a fotbálek, pro děti zase dětský koutek.

Ověřeno Travelkingem

“Skvělé ubytování - komfortní pokoje, chutné a bohaté snídaně, milý personál. Nadchly nás také společné prostory hotelu, kde je spousta automatů na nápoje, svačinku či na věci, které člověk zapomněl (kartáček, mýdlo, ...), ale také třeba knihovna a kulečník. Připadali jsme si jako na luxusní koleji na vysoké, což bylo příjemné zpestření.”

Nikol Chrástová - Marketingový tým
Osobně ověřeno: Únor 2020

O ubytování

Díky svému centrálnímu umístění je Hotel A&O Berlin Hauptbahnhof ** ideálním výchozím bodem pro poznávání Berlína. Stojí jen 10 minut chůze od berlínského hlavního nádraží a blízko to z něj budete mít také k slavné Braniborské bráně (2,4 km). Okolí hotelu je navíc poseto množstvím muzeí. Navštivte například muzeum současného umění Hamburger Bahnhof - Museum für Gegenwart (1 km), Přírodovědecké muzeum (1,5 km) nebo výstavy o světové kultuře v Haus der Kulturen der Welt (1, 8 km) - a to z památek v Berlíně není ani zdaleka všechno!

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom z pokojů s moderním vybavením, kde na vás čekají pohodlná lůžka, WiFi připojení a také vlastní koupelna se sprchou a fénem.

Na čem si pochutnáte?

Každé ráno se posilníte snídaní formou bufetu. Na vyžádání vám zde rádi také připraví také chutné večeře.

Něco navíc

K dispozici je nonstop otevřená recepce, lobby bar s WiFi a satelitní televizí, místnost s kulečníkem, stolním fotbalem a knihovnou dále obchod se suvenýry, půjčovna kol i úschovna zavazadel.

A&O Berlin Hauptbahnhof **

Lehrter Straße 12 , Berlin
Německo

info@travelking.cz

+420 538 880 980

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 10 €/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za 17 €/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Dětský koutek
Půjčovna kol
Konferenční místnost
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1,7 km
Zastávka
0,3 km

Tipy na výlet

Berlín Tip na výlet

Berlín je hlavní město Německa, druhé největší město Evropské unie a nabízí toho hodně k vidění. Za kulturou vyrazte do jednoho ze spousty divadel, kabaretů nebo rovnou do opery - Státní opery, Německé opery či Komické opery. Z divadel doporučujeme Friedrichstadt-Palast, které se pyšní největším jevištěm na světě. Za návštěvu stojí i Stará a Nová Národní galerie. Máte rádi nákupy? Tak to budete ve svém živlu, v Berlíně je hned několik nákupních center a domů. Každý rok se tu také konají různé zajímavé akce - Berlínský filmový festival, Karneval kultur či maratonský běh městem.

Více informací
Ostrov muzeí (UNESCO)
Zoo a akvárium Berlín