Poznejte všechny krásy a památky Berlína. Skvělým výchozím bodem vám bude ubytování v A&O Berlin Hauptbahnhof, který leží jen 10 minut od hlavní nádraží. V ceně máte skvělou snídani i kulečník, stolní tenis a fotbálek, pro děti zase dětský koutek.

Berlín Tip na výlet

Berlín je hlavní město Německa, druhé největší město Evropské unie a nabízí toho hodně k vidění. Za kulturou vyrazte do jednoho ze spousty divadel, kabaretů nebo rovnou do opery - Státní opery, Německé opery či Komické opery. Z divadel doporučujeme Friedrichstadt-Palast, které se pyšní největším jevištěm na světě. Za návštěvu stojí i Stará a Nová Národní galerie. Máte rádi nákupy? Tak to budete ve svém živlu, v Berlíně je hned několik nákupních center a domů. Každý rok se tu také konají různé zajímavé akce - Berlínský filmový festival, Karneval kultur či maratonský běh městem.

Více informací

Hotel u hlavního nádraží

A&O Berlin Hauptbahnhof najdete jen 10 minut chůze od berlínského hlavního nádraží, ale zároveň v klidné a tiché uličce. Díky svému centrálnímu umístění je hotel ideálním výchozím bodem pro poznávání Berlína.

Ubytováni budete v jednom z pokojů s moderním vybavením, WiFi připojením a vlastní koupelnou. K dispozici je nonstop otevřená recepce, lobby bar s WiFi a satelitní televizí, místnost s kulečníkem, stolním fotbalem a knihovnou, dále obchod se suvenýry, půjčovna kol i úschovna zavazadel.

Každé ráno se posilníte snídaní formou bufetu. Na vyžádání vám rádi připraví také chutné večeře.

A&O Berlin Hauptbahnhof **

Lehrter Straße 12, Berlin
Německo

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check in
od 15:00
Check out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 10 €/den
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování v car parku za poplatek 17 €/den

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Dětský koutek
Půjčovna kol
Konferenční místnost
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1,7 km
Zastávka
0,3 km

Tipy na výlet