Kolín nad Rýnem přímo v centru

Ubytuje se přímo v centru města v komfortím hotelu A&O Köln Neumarkt, který leží ve čtvrti Mauritius a jen pár kroků od zastávky metra, nedaleko všech skvělých památek a nákupního centra Neumarkt Galerie. Bydlet budete v pohodlných pokojích s televizí, WiFi připojením a vlastní koupelnou s fénem.

Ráno se posilníte bohatou snídaní, která se podává formou bufetu. Oběd či večeři si můžete dát na baru s nabídkou tradičních kolínských jídel. Ve vstupní hale najdete i televizi, kde se často sledují sportovní programy. K dispozici je také fotbálek, kulečník a dětská herna.

Dodatečné info

 • Aktuální dostupnost vámi vybraného termínu si můžete ověřit na webu voucher.aohostels.com/cz/availability.. S ověřením vám ochotně pomůže naše zákaznická podpora (+420 538 880 980, info@travelking.cz).

 • Po zakoupení kupónu automaticky do 1 pracovního dne obdržíte hotelový poukaz a poté si svůj pobyt co nejdříve závazně zarezervujte na voucher.aohostels.com/cz/, údaje zadávejte bez diakritiky. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo hotelového poukazu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací. I s rezervací vám ochotně pomůže zákaznická podpora, stačí nám jen zaslat číslo hotelového poukazu, jméno, úplnou adresu, počet osob, termín a v případě pobytu s dětmi také počet dětí a jejich věk.

 • Příplatky za děti se platí až na místě.

 • Až dvě děti do 17,9 let zdarma v rodinném pokoji (v závislosti na dostupnosti, při rezervaci je nutno zvolit rodinný pokoj).

 • Snídaně pro děti do 6,9 let zdarma a pro děti do 17,9 let 3,5 €/den.

 • Příplatky se platí až na místě.

 • Místní poplatek 2 €/pokoj/noc.

 • Parkování 15 €/auto/den.

 • Obědový balíček 6 €/osoba.

 • Kupony je možné do 14 dní od zakoupení vrátit, pokud termín nebyl rezervován u hotelu.

 • Check in od 15:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domácí mazlíček za poplatek 5 €/den

 • Hotel není bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Tipy na výlet

Kolín nad Rýnem

Kolín nad Rýnem

Kolín na Rýnem (německy Köln) je moderní metropolí, významným kulturním i obchodním střediskem a rozprostírá se na obou březích řeky Rýn. Toto přístavní město obývá víc než milion lidí a každoročně jej navštíví nespočet turistů. Ti sem kromě obdivování historických památek Starého města jezdí i za návštěvou nákupních center. Charakteristickým znakem města je Kolínský dóm, který je zároveň nejnavštěvovanější atrakcí Německa. Tato gotická katedrála se dvěma věžičkami je národní památkou a není divu, že je zapsána na seznamu UNESCO.

Muzea a galerie v Kolíně

Muzea a galerie v Kolíně

Kolín nad Rýnem je významným kulturním centrem Porýní. V historickém srdci města narazíte na muzeum či galerii snad na každém kroku. Jednou z uměleckých sbírek, kterou by neměli vynechat nejen milovníci výtvarného umění, je nepochybně Muzeum Wallraf Richartz. Prohlídka Farina Fragrance Muzea vám prozměnu umožní poznat svět vůní a přiblíží vám jejich vývoj v průběhu třech století a to včetně historie původní Eau de Cologne (kolínské). Po pár minutách chůze narazíte na Římsko-germánské muzeum, které zastřešuje archeologické nálezy od paleolitu, včetně celosvětově největší sbírky římských skleněných nádob. Hned vedle pak stojí Muzeum Ludwig, ve kterém můžete obdivovat největší sbírku pop artu (když nepočítáme USA).

Termální lázně Claudius

Termální lázně Claudius

Dopřejte svému tělu a zdraví potřebnou péči i během návštěvy Kolína nad Rýnem. Přímo ve středu Rheinparku najdete jedny z nejkrásnějších termálních lázní v Evropě. Relaxace ve wellness s léčivou minerální vodou ve spojení s výhledem na Kolínskou katedrálu bude mít na tělo i mysl blahodárné účinky. Saunový svět a koupání v bazénech a vířivkách si můžete kromě 24.12. užívat po celý rok, a to vždy od devíti hodin až do půlnoci. Areál, kde vám poskytnou masáže a beauty procedury má oddělený vstup a o něco kratší otevírací dobu.