Berlín v hotelu přímo v centru

Hotel A&O Berlin Mitte najdete v samém centru Berlína, kousek od nádraží a zastávky metra Heinrich-Heine a jen 10 minut pěšky od proslulé galerie East Side Gallery. Nedaleko je také Ostrov muzeí. Hotel prošel v roce 2018 kompletní rekonstrukcí a nabízí ubytování v příjemně zařízených pokojích ve světlých barvách. Každý pokoj má pohodlné postele, televizi, WiFi připojení a vlastní koupelnu se sprchou, toaletními potřebami, fénem.

Každé ráno se posilníte chutnou snídaní ve formě bufetu. Odpoledne či večer můžete relaxovat na baru a dát si drink či kávu. V lobby najdete TV, kde se často pouštějí sportovní přenosy. Je tu také fotbálek, kulečník a sdílený lounge.

Tipy na výlet

Ostrov muzeí (UNESCO)

Zavítejte na Ostrov muzeí (UNESCO) do severní části Berlína, kde najdete hned 5 významných muzeí. Asi nejznámější je Pergamonské muzeum zaměřující se na antické a islámské umění. Dále je zde Nové muzeum zaměřené na starověk, Staré muzeum s antickým uměním, Bodeho muzeum se středověkým a byzantským uměním a Stará národní galerie. Kromě těchto pěti hlavních muzeí však v Berlíně najdete řadu dalších.

Berlín

Berlín je hlavní město Německa, druhé největší město Evropské unie a nabízí toho hodně k vidění. Za kulturou vyrazte do jednoho ze spousty divadel, kabaretů nebo rovnou do opery - Státní opery, Německé opery či Komické opery. Z divadel doporučujeme Friedrichstadt-Palast, které se pyšní největším jevištěm na světě. Za návštěvu stojí i Stará a Nová Národní galerie. Máte rádi nákupy? Tak to budete ve svém živlu, v Berlíně je hned několik nákupních center a domů. Každý rok se tu také konají různé zajímavé akce - Berlínský filmový festival, Karneval kultur či maratonský běh městem.

Zoo a akvárium Berlín

V Berlíně se nachází hned dvě zoologické zahrady. Je tu také známá botanická zahrada. Zoologická zahrada v Berlíně je největší z celé Evropy a nejstarší v Německu. Celkem je zde 1 500 druhů zvířat a kromě běžně chovaných jsou tu i unikátní pandy velké. Součástí ZOO je obří akvárium s nádrží se žraloky, korálovými útesy a více než 9 000 vodními živočichy, plazy a obojživelníky.

A&O Berlin Mitte

Köpenicker Straße 127-129, Berlin
Německo

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check in
od 15:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel není bezbariérový
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 5 €/den
Platba kartou
Platba kartou je možná
Kouření
Kouření zakázáno