Maďarské lázeňské městečko Mezőkövesd leží nedaleko Egeru a Miškovce. Vydejte se do Zsóry Liget Vendégház ***, který nabízí kontinentální snídaně a ubytování v komfortním pokoji. V ceně balíčku navíc budete mít vstup do parádních termálních lázní s vlastní pláží Zsóry. Užijete si tu řadu vnitřních i venkovních bazénů, ať už termálních, zážitkových, dětských nebo třeba plaveckých.

O ubytování

Zsóry Liget Vendégház *** se nachází v lázeňském městečku Mezőkövesd na severu Maďarska. Vydejte se za odpočinkem ve wellness i nezapomenutelnými zážitky do malebného regionu na úpatí pohoří Bükk.

Mezőkövesd je ideální destinací pro dovolenou plnou relaxace. Oblíbený areál zážitkových termálních lázní Zsóry Mezőkövesd je od ubytování vzdálen jen 500 m. K dispozici je zde 22 bazénů, saunový svět a nejrůznější atrakce pro malé i velké. Dále můžete v Mezőkövesdu navštívit muzeum zemědělství (4,5 km) nebo skanzen tradičních domů Matyó (4,8 km) s atmosférou 19. století.

Zajímavé výletní cíle ovšem najdete i v okolí. Jedním z nich je nedaleké historické město Eger (18 km), ve kterém stojí za vidění Egerský hrad (23 km) a malebné náměstí Kis-Dobó tér (24 km) lemované nádhernými původními měšťanskými domy. Za krásným výhledem na celé město a okolní krajinu vystoupejte po točitém schodišti na vyhlídkovou plošinu slavného minaretu (25 km). Po procházce po památkách si můžete oddychnout v termálních lázních Eger (24 km), které se těší mimořádné oblibě. Region okolo Egeru je významnou vinařskou oblastí, a tak doporučujeme ochutnat legendární víno Býčí krev v některém z četných vinných sklípků.

Dalším skvělým výletním cílem je město Miskolc (45 km), jehož dominantou je středověký hrad Diósgyőr (46 km). V unikátních jeskynních lázních Miskolc Tapolca (46 km) si můžete dopřát relaxaci ve zcela jedinečném prostředí.

Za krásami přírody vyrazte do Národního parku Hortobágy (40 km), který vyniká rozmanitostí své fauny a flóry. Na jeho území najdete solné louky, pastviny, sprašové stepi, lužní lesy, háje, bažiny i jezera. Není se tedy čemu divit, že je pro svou jedinečnost oblast Hortobágy přírodní památkou UNESCO.

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji typu Standard s vlastní koupelnou (20 m²). Pokoj je vybaven pohodlnou postelí, klimatizací, televizí, WiFi připojením a trezorem.

Za příplatek je možné ubytování v prostornějším čtyřlůžkovém pokoji (27 m²). Jeho součástí je vlastní koupelna, ložnice s manželskou postelí a obývací místnost s pohovkou, která může posloužit jako přistýlka pro až 2 osoby. Pokoj je dále vybaven klimatizací, televizí, WiFi připojením a trezorem.

Na čem si pochutnáte?

O skvělý start dne se postarají vynikající servírované snídaně podávané přímo v penzionu, anebo v Balneo Hotelu Zsori Thermal & Wellness **** vzdáleném asi 200 m.

Cestujete s dětmi?

Na malé hosty čeká spousta zábavy na velkém venkovním hřišti se spoustou atrakcí.

Něco navíc

Milovníci grilovaček zajisté ocení, že je na zahradě možné využívat zázemí pro grilování.

Zsóry Liget Vendégház ***

Zsóry Liget Vendégház ***

Ostoros út 1. , Mezőkövesd
Maďarsko

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
za 3 500 Ft/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Dětské hřiště
Půjčovna kol

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
4 km
Vzdálenost od lázní
0,2 km
Zastávka
0,5 km
Aquapark
0,2 km