Vydejte se do romantického Toskánska a užijte si italskou kuchyni, místní víno i krásy nedaleké Florencie. Bydlet budete v Kempu Il Poggetto, kde na vás čekají útulné mobilheimy vhodné pro 2 až 4 osoby + jedno dítě do 16 let, které je zdarma v ceně. Zábavu si užijete ve venkovních bazénech.

O ubytování

Kemp Il Poggetto se nachází v srdci Toskánska, které je považováno za jednu z nejkrásnějších oblastí Itálie. Užijete si zde perfektní dovolenou v obklopení vinic a olivových hájů. Centrem oblasti je 20 km vzdálená Florencie, která láká na své středověké a renesanční architektonické památky a významné umělecké sbírky. Historické jádro Florencie je zapsáno na Seznamu kulturního dědictví UNESCO. Dalšími významnými městy s mnoha památkami jsou Seina (70 km), Boloň (120 km) a Pisa se slavnou šikmou věží (120 km). Kromě vynikající domácí italské kuchyně v Toskánsku na každém kroku ochutnáte místní olivový olej a červené víno Chianti, které je vůbec nezjnámějším italským vínem.

Kde budete spát?

Domek Standard se skládá ze dvou ložnic s oddělenými postelemi pro 4 dospělé a obývací části s rozkládací pohovkou pro jedno dítě do 16 let. Součástí je také plně vybavená kuchyňka s lednicí, vařičem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a nádobím. Nechybí ani vlastní koupelna s ručníky. K vybavení patří klimatizace, WiFi připojení a satelitní televize.

Domek Single se skládá z jedné ložnice s oddělenými postelemi pro 2 dospělé a obývací části s rozkládací pohovkou pro jedno dítě do 16 let. Součástí je také plně vybavená kuchyňka s lednicí, vařičem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a nádobím. Nechybí ani vlastní koupelna s ručníky. K vybavení patří klimatizace, WiFi připojení a satelitní televize.

Kde budete relaxovat?

Dostatek zábavy i odpočinku si užijete u velkého venkovního bazénu.

Cestujete s dětmi?

Na děti čeká spousta her na venkovním hřišti. V letní sezóně probíhají v kempu zábavné animační programy.

Kemp Il Poggetto

Via Il Poggetto 143, , Troghi, Toskania
Itálie

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
1. auto zdarma, 2. auto 5 €/den

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Venkovní bazén
Restaurace
Dětské hřiště

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
12 km
Vzdálenost od jezera
4,3 km

Tipy na výlet

Florencie Tip na výlet

Florencie je renesanční perla na řece Arno, která si vás podmaní svým půvabem a architektonickými skvosty. Hlavní město Toskánska láká ročně miliony nadšených návštěvníků. Pokud jste se doteď nezamilovali do Itálie a jejích krás, po návštěvě Florencie se tak určitě stane. Historické centrum města je od roku 1982 na seznamu UNESCO. Mezi památky, které rozhodně nesmíte vynechat při návštěvě Florencie patří: bazilika Santa Maria del Fiore, socha Davida od Michelangela, Brunelleschiho dóm, most Ponte Vecchio, palác Medicejských a stovky dalších fascinujících památek.

Více informací
Toskánsko
Město Siena
Údolí Casentino