Vydejte se do Itálie a užijte si italskou kuchyni, místní víno i krásy nedaleké Neapole. Bydlet budete v Kempu Baia Domizia kde na vás čekají útulné mobilheimy vhodné pro 2 až 4 osoby + dítě do 16 let. Zábavu si užijete ve venkovních bazénech.

O ubytování

Kemp Baia Domizia se nachází v italském regionu Kampánie v příjemném letovisku Baia Domizia. Díky poloze v docházkové vzdálenosti od pláže a fantastickému výhledu na záliv Gaeta se jedná o perfektní místo pro rodinnou dovolenou. Kampánie vás uchvátí nádhernou krajinou s dlouhými písečnými plážemi i strmými útesy sestupujícími k tyrkysovému Tyrhénskému moři. Centrem oblasti je město Neapol (60 km) se spoustou paláců, muzeí, kostelů, promenád, parků, širokých i úzkých ulic a dalších památek. Neapolský přístav skýtá krásný výhled na záliv a sopku Vesuv. Oblíbeným turistickým cílem je město Pompeje (90 km), které je součástí Seznamu památek UNESCO. Kousek za městem Cassino (50 km) se na vrcholu hory tyčí klášter Montecassino, který byl na konci II. světové války téměř zničen a posléze obnoven v původním slohu. Za nádhernou přírodou se vypravte do Národního parku Circeo (80 km), kde jsou k vidění pobřežní duny, bujné lesy, vápencový vrch Monte Circeo, čtyři slaná jezera a ostrov Zannone.

Kde budete spát?

Domek single (16 m² + terasa 8 m²) se skládá z jedné místnosti s oddělenými postelemi pro 2 dospělé a pohovkou, která slouží jako přistýlka pro 1 dítě do 6 let. K vybavení patří dále WiFi připojení a satelitní televize. Součástí je také plně vybavený kuchyňský kout s lednicí, vařičem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a nádobím. Ve vlastní koupelně se sprchou najdete ručníky. K domku náleží terasa.

Domek standard (32 m² + terasa 16 m²) se skládá ze dvou ložnic s oddělenými postelemi pro 4 osoby a obývací části s rozkládací pohovkou, která poslouží jako přistýlka pro 1 dítě do 16 let. Součástí plně vybaveného kuchyňského koutu je lednice, vařič, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice a nádobí. Ve vlastní koupelně se sprchou najdete ručníky. K vybavení patří dále WiFi připojení a satelitní televize. K domku náleží terasa s posezením.

Kde budete relaxovat?

Areál nabízí mnoho možností sportovního vyžití. Kromě venkovního bazénu a vířivky zde najdete půjčovnu kol a posilovnu. Součástí je také zázemí pro vodní sporty, fotbal, tenis či volejbal.

Cestujete s dětmi?

Během hlavní sezóny probíhají zábavné animační programy.

Kemp Baia Domizia

Via Pietre bianche , Baia Domizia, Campania
Itálie

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
1. auto zdarma, 2. auto 6,20 €/den

Možnosti ubytovacího zařízení

Venkovní bazén
Vířivka
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Fitness

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od moře
0,5 km

Tipy na výlet

Klášter Montecassino Tip na výlet

Klášter Montecassino se nachází v oblasti jihoitalské oblsti Lazio. Nejstarší benediktinský klášter a zároveň centrum středověkého umění založil roku 529 svatý Benedikt na troskách antického města. Po staletí sloužil jako vzor pro budování dalších klášterů.

Od 8. století se stal klášter Montecassino střediskem vzdělanosti a v 11. století byl jedním z nejbohatších klášterů v Evropě. Během 2. světové války se stal dějištěm krutých bojů – Němci zde měli pevnost, na kterou útočila spojenecká vojska. Za tři měsíce bojů a zejména po velkém bombardování spojenců byla většina komplexu i s barokním kostelem zničena. Po válce byl klášter obnoven podle dobových fotografií. Papež Pavel VI. jej znovu vysvětil v roce 1964. Dnes boje připomíná nedaleký hřbitov s 30 000 padlými vojáky.

Otevírací doba:

  • denně od 10:00 do 18:00 hodin

Vstupné:

  • zdarma
Více informací