Vydejte se do romantického Toskánska a užijte si italskou kuchyni, místní víno i krásy nedaleké Florencie. Bydlet budete v Kempu Il Poggetto, kde na vás čekají útulné mobilheimy vhodné pro 2 až 4 osoby. Zábavu si užijete ve venkovních bazénech.

O ubytování

Kemp Il Poggetto se nachází v srdci Toskánska, které je považováno za jednu z nejkrásnějších oblastí Itálie. Užijete si zde perfektní dovolenou v obklopení vinic a olivových hájů. Centrem oblasti je 20 km vzdálená Florencie, která láká na své středověké a renesanční architektonické památky a významné umělecké sbírky. Historické jádro Florencie je zapsáno na Seznamu kulturního dědictví UNESCO. Dalšími významnými městy s mnoha památkami jsou Seina (70 km), Boloň (120 km) a Pisa se slavnou šikmou věží (120 km). Kromě vynikající domácí italské kuchyně v Toskánsku na každém kroku ochutnáte místní olivový olej a červené víno Chianti, které je vůbec nezjnámějším italským vínem.

Kde budete spát?

Čeká na vás ubytování v moderně vybaveném mobilheimu s terasou. Najdete zde vše, co ke svému pohodlí potřebujete. K vybavení patří klimatizace, WiFi připojení, satelitní televize a rozkládací pohovka. Součástí je také plně vybavená kuchyňka s lednicí, vařičem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a nádobím. Nechybí ani vlastní koupelna s ručníky.

Mobilheim Single je vhodný pro 2 dospělé osoby a 1 dítě do 12 let, které se vyspí na rozkládacím gauči. Mobilheim Standard je pak ideální až pro 6 osob, najdete tu dvě ložnice až pro 4 dospělé osoby a větší prostorný gauč vhodný až pro 2 děti.

Kde budete relaxovat?

Dostatek zábavy i odpočinku si užijete u velkého venkovního bazénu.

Cestujete s dětmi?

Na děti čeká spousta her na venkovním hřišti. V letní sezóně probíhají v kempu zábavné animační programy.

Kemp Il Poggetto

Via Il Poggetto 143, , Troghi, Toskania
Itálie

+48661640640

info@smallcamp.coop

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
1. auto zdarma, 2. auto 5 €/den

Možnosti ubytovacího zařízení

Venkovní bazén
Restaurace
Dětské hřiště

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
12 km
Vzdálenost od jezera
4,3 km