Dopřejte si romantickou dovolenou v Itálii. Hotel Rosati *** najdete v Toskánsku nedaleko dvou krásných jezer, přírodní rezervace a termálních lázní. V ceně máte snídani formou bufetu, vstup do fitness centra a také slevu na vstup do lázní i do restaurace.

O ubytování

Hotel Rosati *** stojí v italské obci Chiusi nedaleko jezer Lago di Chiusi a většího Lago Trasimeno, které se nachází těsně za hranicí Toskánska v kraji Umbrie. Blízko jsou také přírodní rezervace Lucciola Bella a termální lázně Theia a Montepulciano.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom z 25 pokojů, které jsou zařízeny v jemných barvách a s důrazem na detail. Některé jsou vybavené dobovým nábytkem, ve všech však najdete postel, noční stolek, skříň, posezení, TV, klimatizaci a vlastní koupelnu. Některé pokoje mají také lednici, trezor a terasu či balkón. Z pokojů je krásný výhled do zahrady.

Na čem si pochutnáte?

Každé ráno se těšte na snídani formou bufetu. Snídaně je v italském stylu, takže si pochutnáte na sladkém pečivu, jogurtech, ovoci, džusech a kávě. V restauraci a pizzerii Nonna Rosa můžete ochutnat tradiční toskánské pokrmy - domácí těstoviny (vhodné i pro celiaky) a zákusky, ale i speciality z masa. Interiéry hotelu jsou stylově vyzdobené - najdete tu například Fiat 1100 z roku '58.

Cestujete s dětmi?

Děti potěší venkovní hřiště.

Hotel Rosati ***

Via Dei Tulipani 1 , Chiusi
Itálie

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 5 €/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Možnost procedur
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Fitness
Konferenční místnost
Baby friendly
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
3,4 km
Vzdálenost od jezera
8 km
Zastávka
50 m

Tipy na výlet

Město a jezero Chiusi Tip na výlet

Chiusi je archeologickým centrem a má bohatou historii i kulturu. Ve městě a jeho okolí se nalezlo mnoho hrobů a nalezišť, většina z nalezených etruských památek je vystavená v Museo Nazionale Etrusko. Na výlet se vydejte ke svatyni La Verna či ke kostelíku Santa Maria degli Angeli. Krásná je i bazilika Santa Maria Assunta, kde si můžete prohlédnout umělecká díla Andrea della Robbia.

Zhruba 12 km od města leží jezero Lago di Chiusi, které se dříve hojně využívalo pro rekreaci. V současnosti není ke koupání vhodné, i tak je ale jezero krásné díky leknínům, rybám a okolnímu ptactvu, takže se sem určitě vydejte na procházku.

Více informací
Toskánský lázeňský trojúhelník
Trasimenské jezero
Lázně Petriolo