Zažijte pravou Itálii. Na toskánském venkově budete bydlet ve vile Fattoria Il Santo v apartmánech s kuchyňkou. V ceně je ochutnávka typických sladkých i slaných italských delikates a neomezený vstup do venkovního bazénu.

Ověřeno Travelkingem

“Když se řekne Fattoria Il Santo, vybavím si romantické Toskánsko, výhradně sladké snídaně, křížek nad postelí a srdečné domácí.”

Peter Kóša - Spolumajitel Travelkingu
Osobně ověřeno: Srpen 2017

O ubytování

Rodinná vila Fattoria Il Santo pochází ze 16. století, kdy bývala farmou. Skládá se z pěti budov a nachází se na toskánském venkově mimo rušné cesty. V obklopení olivových hájů je tak ideálním místem k odpočinku. Za památkami se pak vydejte do blízkého města Siena (35 km) nebo do Grosseto (47 km).

Kde budete spát?

Vila Fattoria Il Santo je skvělým ubytováním také pro ty, kteří chtějí poznat a zažít pravou italskou kulturu se vším, co k ní patří. Ubytováni budete v pokojích nebo apartmánech zařízených v tradičním venkovském stylu, ve kterých vám poslouží pohodlné postele a stylový nábytek a také vlastní koupelna. Apartmány (nacházejí se v přízemí nebo 1. patře) mají navíc kuchyňský kout s lednicí a malým mrazákem . Některé z nich mají sporák .

Kde budete relaxovat?

Odpočinout si můžete u bazénu, na slunné terase nebo jen tak pod slunečníkem s výhledem na olivové sady a okolí. Využít lze i gril a hřiště. Nechybí ani fotbalové hřiště, ping pong nebo volejbal.

Fattoria Il Santo

loc. Il Santo, fraz. Iesa , Monticiano (SI)
Itálie

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 10 €/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Venkovní bazén
Možnost procedur
Dětský koutek
Dětské hřiště
Baby friendly

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
100 m
Vzdálenost od lázní
2,6 km
Zastávka
6 km

Tipy na výlet

Město Siena Tip na výlet

Siena je perlou Toskánska. Navštivte zde úžasnou katedrálu Duomo, radnici Palazzo Pubblico a hlavně netradiční půlkruhové náměstí Piazza del Campo s renesanční kašnou. Od roku 1995 je město zapsáno v seznamu památek světového dědictví UNESCO. Sienská architektura je charakteristická stavbou z cihel. Důvodem jsou hlinité půdy v okolí města, vhodné pro výrobu cihel. Sienu naštěstí nepotkal osud většiny italských měst, které byly za druhé světové války vybombardovány. Město je tedy značně zachovalé. Nejpopulárnější událostí v ruce je zde tzv. Palia. Jedná se o koňské dostihy, které se konají na náměstí Piazza del Campo. Soupeří spolu jezdci z jednotlivých čtvrtí města. Čtvrť, která vyhraje, má poté právo uspořádat bujarý večírek ve čtvrti, která dostih prohrála, a to bez jakýchkoli postihů.

Více informací
Lázně Petriolo
Město Monticiano
Národní park Alto Merse