Láká vás dovolená u moře, ale chcete si ji udělat podle vlastních představ? Ve Ville Rossela jen 400 metrů od pláže se vás ubytuje až šest, budete mít svůj klid, vybavenou kuchyni a možnost grilování na zahradě. V okolí si užijete plno památek.

Vila se zahradou a kuchyní v Lido Adriano

Villa Rossella je útulný prázdninový dům pro vaši dovolenou u moře v Itálii. Vilu můžete využívat až v šesti lidech, což je ideální počet pro velkou rodinu nebo skupinu přátel.

Ve společných prostorech najdete obývací pokoj s TV s plochou obrazovkou, pračku a kuchyňský kout se sporákem.

Venku si užijete prostory zahrady a terasu, je tu rovněž skvělé zázemí na grilování. Vzít s sebou můžete i vaše domácí mazlíčky a nemusíte se bát, že by obtěžovali jiné hosty. Na pláž dojdete za pár minut, což je dobrá zpráva především pro nedočkavé děti.

Dodatečné info

  • Místní poplatek 1 €/osoba/den.

  • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo u vily .
  • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u vily . Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační. Můžete se také obrátit na naši zákaznickou podporu, která ráda dostupnost termínu ověří za vás.
  • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u vily závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací. I s rezervací vám ochotně pomůže zákaznická podpora, stačí nám jen zaslat číslo kupónu, jméno, počet osob a termín.

Kupony je možné do 14 dní od zakoupení vrátit, pokud termín nebyl rezervován u hotelu.

  • Check in od 16:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček 50 €/pobyt

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou není možná

Tipy na výlet

Ravenna

Ravenna

Ravenna je hlavním městem provincie Ravenna a významné postaví měla už v minulosti, kdy byla v 5. století dočasně dokonce sídlem Římské říše. Největší rozkvět zažívala Ravenna během vlády císaře Valentiniana III., kdy byly postavené mnohé církevní památky, vyzdobené nádhernými mozaikami zčásti v antickém style, zčásti už v byzantském. Město je známé právě svým vzácným mozaikovým uměním, které zobrazuje především výjevy ze Starého a Nového zákona a v Evropě nemá obdobu. Jedinečná sbírka osmi raných křesťanských staveb byla zapsaná na seznam UNESCO.

Comacchio

Comacchio

Italské letovisko Comacchio leží v provincii Ferrara, kde se rozprostírá na 13 písčitých ostrůvcích v zálivu Valli di Comacchio. Splavným kanálem je potom propojené i s námořním přestavem Porto Garibaldi. Díky množství kanálů tak město připomíná Benátky. Na rozdíl od slavnějších Benátek se však v uličkách Comacchia nemusítě prodírat davy turistů. Historie městečka sahá až do 6. století, kdy bylo významným přístevem, najdete tu také spoustu krásných architektonických památek. Symbolem města je most Trepponti z roku 1634, který spojuje dohromady pět ostrovů.