Láká vás dovolená u moře, ale chcete si ji udělat podle vlastních představ? Ve Ville Rossela jen 400 metrů od pláže se vás ubytuje až šest, budete mít svůj klid, vybavenou kuchyni a možnost grilování na zahradě. V okolí si užijete plno památek.

Vila se zahradou a kuchyní v Lido Adriano

Villa Rossella je útulný prázdninový dům pro vaši dovolenou u moře v Itálii. Vilu můžete využívat až v šesti lidech, což je ideální počet pro velkou rodinu nebo skupinu přátel.

Ve společných prostorech najdete obývací pokoj s TV s plochou obrazovkou, pračku a kuchyňský kout se sporákem.

Venku si užijete prostory zahrady a terasu, je tu rovněž skvělé zázemí na grilování. Vzít s sebou můžete i vaše domácí mazlíčky a nemusíte se bát, že by obtěžovali jiné hosty. Na pláž dojdete za pár minut, což je dobrá zpráva především pro nedočkavé děti.

Tipy na výlet

Ravenna

Ravenna je hlavním městem provincie Ravenna a významné postaví měla už v minulosti, kdy byla v 5. století dočasně dokonce sídlem Římské říše. Největší rozkvět zažívala Ravenna během vlády císaře Valentiniana III., kdy byly postavené mnohé církevní památky, vyzdobené nádhernými mozaikami zčásti v antickém style, zčásti už v byzantském. Město je známé právě svým vzácným mozaikovým uměním, které zobrazuje především výjevy ze Starého a Nového zákona a v Evropě nemá obdobu. Jedinečná sbírka osmi raných křesťanských staveb byla zapsaná na seznam UNESCO.

Comacchio

Italské letovisko Comacchio leží v provincii Ferrara, kde se rozprostírá na 13 písčitých ostrůvcích v zálivu Valli di Comacchio. Splavným kanálem je potom propojené i s námořním přestavem Porto Garibaldi. Díky množství kanálů tak město připomíná Benátky. Na rozdíl od slavnějších Benátek se však v uličkách Comacchia nemusítě prodírat davy turistů. Historie městečka sahá až do 6. století, kdy bylo významným přístevem, najdete tu také spoustu krásných architektonických památek. Symbolem města je most Trepponti z roku 1634, který spojuje dohromady pět ostrovů.

Villa Rossella

Viale Amedeo Modigliani 15, Lido Adriano
Itálie

0544494339

info@lidoadriano.com

Check in
od 16:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel není bezbariérový
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček 50 €/pobyt
Platba kartou
Platba kartou není možná
Kouření
Kouření zakázáno