Recenze a hodnocení: Wellness Hotel Peras **** (Jeseníky)

4,8/5
(Celkem 6 hodnocení)Skvělé
Ludvíkov, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

4,8/5

Personál

4,6

Interiér hotelu

4,9

Lokalita hotelu

4,6

Strava

4,6

Služby hotelu

4,6
5/5  
(Dana K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 3. 2022
Prostředí čisté.
5/5  
(Alan F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 11. 2021
Hotel se nachází v krásném prostředí obklopen lesy , pobyt odpovídal popisu a obdrželi jsme vše, co bylo uvedeno v kuponu. Vše bylo super, ochotný a milý personál hotelu.
4/5  
(Markéta M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 10. 2021
Krásné prostředí, hotel pěkný, bazén sice malý, ale málo využívaný ostatními hosty. Snídaně luxusní, večeře chutné, ale hodně slané, typicky "české", nevhodné pro děti (Křenová omáčka s knedlíkem, polévka pokaždé s uzeninou, přesolená)... Pro děti super zázemí (venkovní hřiště i vnitřní herna), čistý vzduch, kousek do Karlovy studánky.
5/5  
(Jana Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 9. 2021
Bílá Opava, Praděd, Lesní bar, Velké Losenice, Rejvíz. Spokojenost.
5/5  
(Pavel K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 6. 2021
Maximálně spokojeni, obdrželi a využili jsme všechny slíbené bonusy (600 Kč sleva na oběd v restauraci, dezert pro 2 zdarma 1x, poukaz na pivo nebo prosecco jako drink na přivítání). Na objednávku přišla masérka, masáž skvělá. Personál byl usměvavý a vstřícný, servírky milé a hbité. Strava v rámci polopenze, ale i samostatně v restauraci chutná, domácí a vhodná i pro děti. Co dodat? Pokud nám to zdraví a okolnosti dovolí, rádi bychom se vrátili.
5/5  
(Markéta S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 6. 2021
Skvělý hotel. Krásné prostředí, čisto, milý a ochotný personál. Moderní prostorné pokoje s krásným výhledem, velice chutná a pestrá strava. Doporučuji také wellness v podobě vířivky, saun a bazénu s terasou. Vše co voucher nabízel nám bylo splněno do posledního detailu. Rádi se určitě ještě někdy vrátíme.

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet