Villa Lotus Panzió Zalakaros ***

Villa Lotus Panzió Zalakaros ***

Gesztenye utca 17., Zalakaros
Maďarsko

Provozuje společnost:
Károlyi Angéla e.v. IČ: 56848711-2-40


+36 30 2931740

info@travelking.cz

Check In
15:00 - 20:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Restaurace

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1,5 km
Vzdálenost od lázní
0,4 km
Zastávka
1 km
Aquapark
0,4 km

O ubytování

Villa Lotus Panzió Zalakaros *** se nachází v lázeňském městě Zalakaros na západě Maďarska. Malebná kopcovitá krajina porostlá vinnou révou, vyhlášené termální lázně a blízkost jezera Balaton jsou pádnými důvody, proč se jedná o turisty velmi vyhledávanou oblast.

Dominantou města jsou termální lázně Gránit (600 m), které patří k nejkrásnějším lázeňským areálům v Maďarsku. Za nádhernými výhledy na městečko a jeho okolí se vydejte na nedalekou rozhlednu Kilátó (2 km). Za krásami přírody se vydejte do soutěsky v Nagybakonaku (10 km), kde jsou k vidění zajímavém skalní útvary, rokle a údolí se studánkami. Nevšedním zážitkem je návštěva buvolí rezervace v Kápolnapusztě (12 km). V blízkém Zalaváru (16 km) můžete obdivovat zříceniny staroslovanského hradiště. Kromě slavného jezera Balaton, jehož břehy jsou vzdáleny zhruba 35 km, doporučujeme navštívit také přírodní rezervaci kolem jezera Malý Balaton (15 km), kam si můžete udělat výlet na kole.

Z měst jsou oblíbenými výletními cíli lázně Hévíz (33 km) s největším biotermálním jezerem na světě a Keszthely (35 km) se zámkem Helikon a několika zajímavými muzei.

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji. Každý z nich je laděn do odlišného designu. Těšit se však můžete na manželskou postel, šatní skříň, stůl s židlí, satelitní televizi, WiFi připojení a klimatizaci. Samozřejmostí je také vlastní koupelna se sprchovým koutem. Do pokoje je možné umístit max. 1 dětskou postýlku.

Na čem si pochutnáte?

Snídaně je základ dne, a tak se každé ráno posílíte chutnou kontinentální snídaní přímo v penzionu.