Hotel Villa Huber ***

Hotel Villa Huber ***

Millstätter Straße 101, Afritz am See
Rakousko

+43 66 488 515 735

info@hotelvillahuber.com

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Po domluvě s recepcií
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Lyžárna
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od jezera
0,7 km
Zastávka
100 m
Sjezdovka
6,8 km

O ubytování

Hotel Villa Huber *** se nachází v historické budově z roku 1830, díky tomu si zde užijete opravdu úchvatnou atmosféru. Leží v městečku Afritz, které je známé především svým jezerem Afritzer See (700 m), jen o něco dál leží také Feld See a Brenn See (4,5 km). Pokud popojedete 15 km, dostanete se k obrovskému a krásnému jezeru Ossiacher See. Kromě jezer je v okolí však i spousta dalších zajímavostí - pevnost Landskron (13 km), termální lázně Römerbad (14 km) či KärntenTherme (21 km). V zimě si tu užijete parádní lyžování v kvalitních ski areálech. Tím nejbližším je Gerlitzen Ski Area (8 km), v dojezdové vzdálenosti pak Kaiserburg a Strohsack (14 km), ski resort Falkert (25 km), Turracher Höhe (30 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji, který je vybaven elegantním historickým nábytkem. Nechybí satelitní televize, WiFi připojení a vlastní koupelna se sprchovým koutem. Za příplatek si můžete vybrat také prostornější třílůžkový či rodinný pokoj.

Na čem si pochutnáte?

V hotelu si pochutnáte na kvalitních korutanských pokrmech. Každé ráno vás čeká snídaně formou bufetu, kde si vyberete z mléčných produktů, čerstvé zeleniny, salámů, sýrů a pečiva. Odpoledne se těšte na večeři o třech chodech. Kdykoli během dne si můžete v hotelové restauraci dopřát kávu s dezertem či malou svačinku.

Kde budete relaxovat?

Za relaxací se vydejte do menšího útulného wellness centra přímo v hotelu. Najdete zde vířivku, finskou saunu a relaxační lehátka.

Cestujete s dětmi?

Dětem se tu bude také líbit. Zapůjčit si mohou omalovánky, dětské knihy, CD a DVD s pohádkami. Venku je pak dětské hřiště s houpačkou.

Něco navíc

Nudit se nebudou ani dospělí. Pro ty je tu herna s kulečníkem, fotbálkem a stolním tenisem.