Vila Hana

Vila Hana

Školská 183, Nová Lesná
Slovenská republika

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Kolárna
Lyžárna

Okolí ubytovacího zařízení

Zastávka
100 m
Aquapark
9 km
Sjezdovka
5 km

O ubytování

Vyrazte do Vysokých Tater a ubytujte se v obci Nová Lesná. Právě zde najdete Vilu Hana , která je oblíbeným útočištěm turistů. Vrazit pak doporučujeme například do hor, do Tricklandie ve Starém Smokovci (4,4 km) nebo do Aquacity Poprad (9 km). Starý Smokovec se světem kouzel Tricklandia, vyhlášenou pozemní lanovkou a dalšími lákadly je vzdálený přibližně 5 km. Zároveň se vám zde rozprostírá svět dechberoucí tatranské přírody, projděte si třeba Křížovou cestu až na Pěknou vyhlídku či Slavkovskou dolinu, vyjděte (nebo se vyvezte lanovkou) ke Skalnatému plesu (12 km) a pokud vám nevadí cestovat trochu dál, určitě nevynechte Štrbské Pleso (20,8 km). Do většího města Poprad to odsud budete mít nějakých 12 km, kde po prohlídce města můžete zavítat za relaxací do AquaCity Poprad. V zimě si v okolí parádně zalyžujete v některém z blízkých lyžařských středisek - nejbližší je Jakubkova lúka 6 km.

Kde budete spát?

V této útulné vile najdete celkem sedm pokojů s celkovou kapacitou 20 lůžek. Pocit pohodlí domova je tedy zaručen. V každém pokoji najdete ledničku, TV a rádio, nechybí ani vlastní koupelna se sprchou. Ve společných prostorách pak budete moci využít jídelnu, větší televizi a kuchyň.

Na čem si pochutnáte?

Ve Vile Hana se můžete těšit na kontinentální snídaně, díky jídelně a kuchyni si však můžete stravu připravovat podle svých představ sami.

Něco navíc

Ve vile jsou k dispozici i společné prostory - jídelna či společenská místnost s hrami. V létě se pobavte při stolním tenise nebo grilujte.

Tipy na výlet

Vysoké Tatry
Vysoké Tatry
Štrbské pleso
Štrbské pleso
Lomnický štít
Lomnický štít