Recenze a hodnocení: Top Hotel Praha **** (Praha)

4/5
(Celkem 115 hodnocení)Skvělé
Praha 4 - Chodov, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

4/5

Personál

3,6

Interiér hotelu

3,8

Lokalita hotelu

4

Strava

3,8

Služby hotelu

3,5
4/5  
(Miroslav P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 3. 2024
S pobytem jsme byli spokojeni. Měli jsme čistý, větší pokoj s vanou v 6. patře na bud. C, krásný výhled. Vybavení hotelu hodně retro, potřebovalo by lehčí rekonstrukci spol. prostor a hlavně chodeb, vypínače na chodbách se některé nechtěli rozsvítit, ale vždycky jsme nějaký přesvědčili :) . Wellness super, velký bazén - studenější voda, ale na proplavání perfektní, vířivka a sauna. Jídlo bylo chutné, jen se opakovalo, ale měli jsme s čeho vybírat a často doplňováno. Personál na recepci nám vše ochotně vysvětlil, v restauraci vše doplňováno a ze stolu sklízeno hned jak viděli prázdné nádobí. Po odchodu hostů, umývali stoly, aby byli čistě připraveny pro další hosty.
5/5  
(Romana M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 2. 2024
Wellness-jako bazén,vířivka a sauna byly skvělý ? jídlo jakž takž ?a pokoj -záclony utržené ani žádný ručník ani žádné mýdlo,tak jsem poprosila na recepci a už to bylo dobrý?
3/5  
(Lucie M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 2. 2024
Pan na recepci nám trochu popletl typ pobytu a nezařadil nám wellness. Naštěstí napraveno. Pokoje čisté. Velké. Wellness fajn. Na recepci i bazénu jeden den velmi nepříjemná paní, druhý den jiná a vše v pořádku. Jídlo výborné. Velký sortiment. Vybere si opravdu každý.
4/5  
(Kristina F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 2. 2024
Překvapilo mě ,že některé části v hotelu jsou hrazené zvlášť, to znamená ,že když jdete do bazénu ,musíte mít sebou peníze, abyste si mohli koupit pití a platíte hned. Mimo sezónu jsou omezené služby, což chápeme. Wellness využívají i lidé z venku a někteří mají pocit, že jim to patří. Jako parta lidí v sauně, která měla sebou jídlo, pití a někteří pánové se nechtěli zahalit, což mě velmi zarazilo! Všude platí, že ve společné sauně, se používá prostěradlo na zakryti!
5/5  
(Dagmar K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 12. 2023
Velmi hezké prostředí, velký výběr stravy. Velmi ochotný personál. Kousek na výlet hrad Karlštějn, na který jsem jela.
4/5  
(Jana R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 11. 2023
Vše bylo v pořádku. Jen oproti loňskému roku kdy jsme byli ve stejném hotelu byla strava v menším výběru.
5/5  
(Milan M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 9. 2023
vše ok
2/5  
(Marta M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 9. 2023
Služby dostačující, personál v pořádku jediné velké mínus na čtyřhvězdičkový hotel je vybavení pokoje které je katastrofa. Žádná sklenička, rychlovarná konvice, televize nejde natočit, protože je přišroubovaná. Vybavení připomíná lepší ubytovnu a né čtyřhvězdičkový hotel.
5/5  
(Peter B. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 3. 9. 2023
Za tú cenu super
5/5  
(Peter B. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 3. 9. 2023
Starší hotel,hneď pred hotelom zastávka MHD,veľké izby,veľká kúpeľňa s veľkou rohovou vaňou...Celkovo spokojnosť
2/5  
(Jarmila O. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 8. 2023
Horká voda ve wellness, nelze regulovat teplota.
5/5  
(Michal D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 8. 2023
Spokojený
5/5  
(Taťána H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 14. 8. 2023
Naprostá spokojenost
4/5  
(Vladislava C. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 7. 2023
V hotelu jsme už byli vícekrát, trochu horší strava, chyběly míchaná vajíčka na snídani a je trochu vidět zub času ?
5/5  
(Jana K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 7. 2023
Vše bylo v pořádku. Jen obsluha u bazénu mizerná.
4/5  
(Roman Ž. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 4. 2023
Hotel celkově hezký, wellness bylo dostačující, pokoji executive prostorný, personál milý a ochotný. Kvalita jídla ovšem určitě nebyla na úrovni 4* hotelu.... Byli jsme zde 5 dní a snídaně a večeře, téměř vždy stejné, kdy čerstvé pečivo bylo občas, základní věci jako je slazený jogurt, míchaná vejce, tavený sýr, palačinky či sladké snídaně, tak to tady ani neznali. Večeře neobsahovaly salám, sýr či něco podobného (co bylo na snídani), kdy by si člověk udělal obyčejnou studenou mísu. Chápu, že cizinci jsou takto zvyklí večeřet, ale ne každý chce na večeři guláš, maso atd..... Chuťově byla jídla dostačující. Dále bych rád upozornil, že jako ubytovaný host jsem nemohl nikde např. v Lobby baru platit útratou na svůj pokoj a vše uhradit až v den odjezdu, bylo mi řečeno, že tuto službu zde nemají a vše musíš uhradit ihned na místě.... 4* hotel a nemá tuto službu? Všude po hotelu nosit peněženku, to fakt neee. To mě dost zklamalo, takže útrata nebyla. Celkově hotel doporučuji, ale se slevou tady na travelking, protože bych za něho nedal plnou cenu.
5/5  
(Věra V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 3. 2023
S pobytem jsme byli velice spokojeni. Pokoj byl čistý a prostorný. Strava byla pestrá a velice dobrá.
2/5  
(Ilona Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 2. 2023
Omezený wellness, inzerované masáže nebyly žádné. V areálu nebylo možné si posedět, žádný bar, káva pouze u bazénu.
1/5  
(Jaroslav R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 2. 2023
Cenově i úrovni služeb "hotel" odpovídá úrovni ubytovny pro uprchlíky. Bohatá večeře, ze které si ubytování uprchlíci odnaseli celá plata zákusků na pokoje. Personál si chodil také s mističkou pro jídlo. Ranní "guláš" z večerních zbytku, dokonce studená ovesná kaše z předchozí snídaně. Na snídani jen sýry a nejlevnější parky. Večer na pití jen voda. V sauně hřebíky a vruty v prknech. Na pokoji mizerné vybavení. Bez skleniček, prázdný bar, koupelna bez odsávání. Jeden bar otevřen pouze 24.2. večer. Krámek se suvenýry otevřen pouze v sobotu ráno. Personál nás poslal do WELLNESS, které bylo obsazene školou, takže úžasná informovanost... Hezký byl pouze vestibul s mozaikami a nasvícené portréty známých osobností na stěnách.
1/5  
(Adéla B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 14. 2. 2023
Hotel byl bohužel velké zklamaní. Zaplacený wellnes nám původně nechtěli dát , až po stížnosti jsme ho dostali. V hotelu se netopilo, na chodbách se nesvítilo, ve wellnes nehorázně studená voda. Malý výběr jídla a nestálo za nic. Nepříjemný personál. Interiér pokoje prostý a zničený, vana prasklá, rozbitý kohoutek, světla , která už skoro nesvítila. Hrozný pobyt.
2/5  
(Jana S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 12. 2022
Měli jsme jiné očekávání. Podle fotografií na webu hotelu, jsme se těšili na indickou restauraci, která však již nefunguje. Loby bar zavřený z důvodu nemoci. Další bary zavřené také. U večeře, která byla ale výborná, se bohužel podávala jen VODA z kohoutku. Jediný bar, kde se dalo koupit víno, byl u bazénu. Bazén ale studený. Světla všude v hotelu ztlumená kvůli šetření energií. To sice chápeme, ale po třech dnech z toho bolely oči. Personál sice milý a vstřícný, ale skoro každý tam byl jen chvíli, takže nevěděl, co a jak.
4/5  
(Štěpánka C. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 12. 2022
Vše bylo v pohodě.
4/5  
(Vít Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 12. 2022
Slušný hotel v ideální lokalitě.
5/5  
(Libor L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 11. 2022
První den nešel Wellness. Jinak pěkný pobyt.
5/5  
(Jana R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 31. 10. 2022
S pobytem jsme byli velice spokojeni. Výborná strava. Celý wellness fungoval jak měl prostě paráda. Klidně pojedu na tento hotel znovu
4/5  
(Milan V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 10. 2022
pěkný interiér hotelu, pěkný a čistý pokoj, nudné okolí hotelu- pouze paneláky, nepořádek u vchodu- plné popelníky nedopalků, politá a ulepená dlažba
5/5  
(Josef B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 10. 2022
Vše bylo ok. Byly jsme s rodinou moc spokojeni.
1/5  
(Henrieta M. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 28. 8. 2022
ŽIADEN PERSONÁL. Žiadne služby v hoteli všetko zatvorene.
1/5  
(Andrea K. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 4. 8. 2022
Personál, úplná katastrofa, tam recepčná absolútne nič nevedela. Izby neboli pripravené pre deti, tak ako sme si to telefonicky dohodli. Strava, no keď sme sa vrátili o 21-tej z výletu, jedlo nebolo doplnené, nebolo kde kúpiť piť, a ak tam aj po dlhej dobe čakania nejaká ťa obsluha prišla, nebolo si žiaľ ani z čoho vybrať. Z ponúkaných služieb: wellness, solárko, bowling.. buď nefungovali alebo boli z dôvodu nedostatku zatvorené. Žiadny bar, či denná reštika neboli otvorené, v hoteli sme si nevedeli nič kúpiť. Neochota personálu, hotel vôbec nezodpovedal cene. To čo sa ponúkalo a čo sme si zakúpili sa absolútne nezhodoval s realitou. Každý rok sa vyberieme s rodinou niekam na wellnes pobyt, ale toto bol ten úplne najhorší. Za toto by sa mal niekto zodpovedať.
1/5  
(Monika B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 8. 2022
Neboli sme spokojní, personál katastrofálny. Služby, ktoré sme mali vo voucheri sme nevyužili, nakoľko nič nefungovalo!!!
4/5  
(Pavla V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 7. 2022
Chyběla nám otevřená hotelová restaurace, i když na dveřích byli psáný otevírací doby. Wellness vs obsazenost hotelu nedostačující, Nefunkční sprchy u bazénu a absence thajských masáží, i když jsou stále inzerovány na webových stránkách! Strava a personál v pořádku !
5/5  
(Hana K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 7. 2022
ano, tento pobyt máme již ověřený
1/5  
(Monika B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 7. 2022
Pobyt bol viac než katastrofálny! Wellness nefungoval, jedli sme dva dní to isté! Personál otrasný! Neodporúčam tento hotel nikomu! Nikdy sa tam nevrátime! Nieje hoden ani jednej hviezdičky!
4/5  
(Martin K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 7. 2022
Vše v pořádku jenom na tak velký hotel by mohlo být točené pivo a rozlévané víno.
2/5  
(Ľubomír K. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 8. 7. 2022
Takže pohodlne si sadnite, nalejte si pohár vody, limonády, kávy alebo hociaký druh občerstvenia lebo práve Vás idem previezť našim zážitkovým príbehom s TOP Hotelom Praha na Chodove a bude to dlhé. Rozhodol som sa s frajerkou ísť niekam na výlet a po dlhom uvažovaní sme išli nakoniec do Prahy. Keďže som mamonársky typ človeka a ako sa hovorí v Praze je blaze, ale i dražé jak se rika u bratov Čechov tak som pozeral na nejaké ubytovanie na tri dní aspoň s raňajkami po prípade s večerou za normálne peniaze. Lúskam si tak na mobile a zrazu parádna fajnová ponúka ubytovanie v Top hoteli Praha s polpenziou a wellness za neuveriteľných 159€. Kliknem si na túto ponuku a kukám, že brutálne fotky, izby nasvietené krásne pofotene, parádny wellness , reštika atď. Reku je to síce od centra dosť ďaleko ak nemáte auto, musíte prestupovať z mhd na metro, ale za tu cenu no nekúp to.Takže prišli sme konečne po dlhej ceste k hotelu a zvonku reku no paráda to bude ozaj velikánske. Po vstupe do hotela sme prišli na recepciu, kde bol muž a žena. Vyzerali prekvapeno, že vôbec niekto prišiel. Tak sme ručne vypísali jeden papier, kde sme napísali svoje údaje a dokedy tam budeme. Dali nám kartičky od izby s papierikmi, kde boli nejaké inštrukcie ohľadom chodu hotela a dve pečiatky na wellness a polpenziu. Mali sme izbu na 3. poschodí a išli sme výťahom. Už pri prvom vstupe do výťahu mierne klesol, tak sme sa zľakli či nás to vôbec vyvezie hore a nezasekneme sa alebo nepadneme do šachty. Po príchode na izbu sme pozerali, že čo a ako a teda nebolo to tiež bohviečo. Bola veľká priestranná so spojenými dvomi posteľami a veľkou kúpeľňou, ale teda koberec bol položený na krivej hrboľatej podlahe, klimatizácia nefungovala, skorej to kúrilo a strašne to hučalo a vyrilo prach, tak sme radšej otvorili okná lebo tam bolo mega teplo. Záclony neboli asi dlho menené lebo boli poriadne prachové. Posteľ bola letisko, matrace ok, ale pre dve osoby, ktoré chcú späť vedľa seba to je buď možnosť späť na jednom matraci lebo sa navzájom od seba oddeľovali a spali ste nakoniec v jame na dreve v strede.Vnútri hotela v okolí recepcie nič nefungovalo, všetko bolo zatvorené zamknuté a zhasnuté svetla aj na chodbách, človek aby sa tam bál aj po tme sám chodiť.K jedlu to stručne zhrniem mali sme 2x večeru a 2x raňajky. 1. večera šnicle, plátky mäsa na stave, ryba a k tomu zemiaky ryža a cestoviny, nejaké koláčiky a jednohubky. Prvú večeru zachránili tie šnicle a milý kuchár, ktorý aspoň pozdravil. 1. raňajky boli praženica parky a sekaná, nejaké jednohubky, koláčiky, na výber iba rožok a starší chleba. Kávička zo stroja a džúsy, ktoré sa tvárili ako 100% , ale jediné čo bolo na nich 100%, že boli zriedené s vodou. Jednohubky boli už staršie a bolo videť, že nie sú čerstvé, chýbala zelenina. Personál na raňajkách vyzeral tak, že sa im mega nechce a sú tam jak za trest. Nikto nepozdraví a keď ich slušne pozdravíte tak na Vás čumia jak bulhar do mlátičky. Čo sa týka servisu 0 bodov, voľačo sa minie a úplne ich to nezaujíma,že sa jedlo minulo a nedoplnia ho. 2. Večera taktiež bieda kuracie nohy čo voňali po kačici, ale boli kuracie, ďalší choď zase mäso na stave na tej istej stave, ale teraz mäso na kocky a nie plátky ako prvý deň a tretí choď, uschnutá ryba z prvého dňa a príloha to isté ryža zemiaky a cestoviny. Na pitie iba voda, nedal sa dať džús, káva,čaj. Stoly špinavé s omrvinkami. 2. raňajky boli ako príchod nového hrdinu do tohoto tragického príbehu. Pravdepodobne druhá smena, nový ľudia. Zase parky sekaná a praženica, ale boli tam pridané syrové výrobky, koláčiky atď. Tieto raňajky celkom prekvapili a bol tam inakší personál a fičalo to tam lepšie, staršia pani chodila stále pozerať či náhodu niečo nechýba a ihneď doplnila a bol počuť aj krik od nejakej vedúcej,že prečo niečo chyba a prečo k šalátu nie je naberačka správna.Teraz sa presunieme od gastronomického kulinárskeho zážitku k tomu relaxačnému zážitku v tom fajnovom wellnese. Wellness sa nachádza na konci dlhej chodby od recepcie naľavo, kde je zase tma jak v rohu, svieti každá 5 lampa. Vo wellnese sa nachádza bazén, výrivka a sauna a ochladzovací bazén pri saune. Pri vstupe dostanete uterák a plachtu do sauny, ktorá v skutočnosti je obrus na prestretie malého stolíku.V bazéne je asi 160 cm vody a dosť studená voda, ale keď sa ovlažíte sa dá zaplávať. Na fotkách to vyzerá docela fajn, ale v reale to vyzerá ako na plavárni kde komunisti prezentovali plavecký kurz deti v 1975 roku v reportáží, ktorú odvysielali na Čt1. Výrivku sme radšej ani neskúšali lebo bola špinavá. Sprchy tiež no koment, zase ťa reportáž z Čt1 a sauna síce fungovala, ale nič moc teda. Nikoho tam nebolo žiadny personál zvonček ani nič. Keby vám tam náhodu zlé ostalo tak Vás nájdu až večer, keď to budú vypínať. Ochladzovací bazén vyzeral, že nebol asi veľmi dlho menený a z vody na vás kričal exem, psoriáza a iné smakocinky, že no pod chlapec môj sem za nami.A na záver teda personál nula bodov, všetci sa tvária jak keby sú tam za trest a zadarmo, nepozdravia. A čerešnička na torte bola to, že pred kúpou sme si nečítali recenzie a po prvom dní sme si prečítali recenzie a dočítali sme sa, že sa tam kradne a v noci niekto z personálu ukradol z izby doklady peňaženku a dvere nepoškodené alebo, že niekto vypáčil izbu za spánku a ukradol doklady. Tak jak potom môže človek kľudne na dovolenke späť, keď takéto recenzie sa dočítate na internete, že vám počas spánku vylúpia izbu tak neostáva nič iné len zatarasiť dvere s nejakým nábytkom alebo doklady a peňaženku si dať pod podušku. Hotel vyzerá ako tesne pred krachom alebo tesne po krachu a novým majiteľom, ktorý skúša to oživiť. Neviem sám či tento hotel vôbec odporučiť, ale ak nejste náročný a chcete ušetriť aspoň niečo na ubytovaní a strave a nejde viac jak jednu dve noci sa to dá zvládnuť.Možno voľakedy to bol top hotel ozaj, ale teraz to je vybyvane zanedbané a bolo by to prehodnete na taký hostel alebo robotnícku ubytovňu s 2*.
2/5  
(iva M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 7. 2022
Přijely jsme do hotelu a hned paní recepční byla protivná, vůbec by nám nic neřekla kdyby jsme se nezeptaly. Když ji to nebaví tak má jít pracovat někam jinam!! Strava byla dobrá. Zklamalo nás hodně, že ani jedna restaurace nebyla otevřena. Jenom jsme jsi mohly něco koupit na recepci a dát kávu. Vůbec z mého pohledu si hotel nezaslouží ****. Nedoporučuji!!!
5/5  
(Peter K. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 26. 6. 2022
S hotelom sme boli veľmi spokojní. Jedinú vyhradu mame k welnes službami,nakoĺko boli v čase od 14 - 21 hod.,tak sme ani nevyužili.
2/5  
(Jiří K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 5. 2022
1/ubytování: dobré, ale přestože byly 2 koupelny, ani v jedné nebylo kam pověsit prádlo, ručník a pod. chyběl jakýkoliv věšáček, pouze ze zdi trčely hmoždinky. 2/ strava velice chutná, ale sortiment jídel mizerný, při večeři chybělo pečivo, bylo doplněno až na upozornění, k večeři nebyly k dispozici žádné nápoje, ani možnost si je dokoupit, ovoce či zelenina minimálně, v jednom případě nic. Jeden večer byly k disposici jen malé talířky, 3 ks velkých dodány až na požádání, to vše se dělo za dozoru 2-3 stojících, česky špatně mluvících osob. Na recepci lidé, kteří mnohdy neznali odpověď na základní informace. Výtahy ze dvou 2 dny jeden nefungoval vůbec, druhým výtahem směrem dolů jen do 1. patra, zbytek pěšky, což starším a nemocným lidem dělalo obtíže, zvláště když sjížděli při odjezdu se zavazadly. Recepční o tom vůbec nevěděla. V bazénu studená voda i vzduch, slibovaná vířivka celou dobu mimo provoz. Oba obchůdky se suvenýry po celou dobu zavřené, údajně pro malou obsazenost hotelu !!!
4/5  
(Roman M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 4. 2022
Ačkoli hotel tzv. klame tělem, vypadá jak paneláky (co se dá říct o výstavbě v 1967) spojené velkou halou, uvnitř je hotel opravdu zajímavě vyzdoben. Služby jsme bohužel nemohli využít všechny, protože sezóna teprve začíná a některé služby ještě nefungovaly, ale zbylé nabízené nám až na některé detaily plně vyhovovaly. Myslím, že se v budoucnu ještě v tomto hotelu objevíme a vyzkoušíme i jiné wellness služby, které nyní nebyly v provozu.
5/5  
(Lenka R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 4. 2022
Vše bylo naprosto v pořádku.
5/5  
(Zuzana B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 4. 2022
velmi spokojeni
4/5  
(Věra K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 12. 2021
Prostředí, atmosféra skvělé, stravování mohlo být lepší.
1/5  
(Natálie F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 11. 2021
Pokoje pěkné. Strava ucházející. Ale… Volala jsem před zakoupením pobytu, abych se ujistila, ze alespoň jedna restaurace v hotelu funguje cely den (nemyslím tím na jídlo z polopenze) - ujistili mě, ze ano. Nebylo tomu tak. Drink si můžete koupit pod hotelem u Vietnamců, nebo předraženou mini lahvičku a vypít na pokoji. Kafe vám udělají jen u bazénu, v příjemném chlorovém odéru.. Stačilo by obětovat jednoho člověka do Lobby baru a všichni by byli spokojeni. Hotel těží z velkých zájezdů Rusů a Japonců. Připadala jsem si jak na intru.. K večeři si můžete dat leda vodu. Na víno nebo pivo zapomeňte…Tento hotel využít leda na přespání. Velká nespokojenost.
4/5  
(Jitka L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 10. 2021
S pobytem a službami hotelu jsme byli spokojeni, jen nás mrzelo, že vířivka byla mimo provoz.
3/5  
(Pavel K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 9. 2021
Hotel průměrný. S pěti restauraci fungovala jen jedna, wellnes taky nic moc, pokoje jsou jak na ubytovně, postel byla skvělá velká. Na záchodě dva toaletní papíry na dva dny. Hotel by potřeboval celkovou rekonstrukci. Vnitřní prostory jsou jak za socialismu, vše staré a původní. Celkový dojem slabé 3*.
5/5  
(Dana V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 8. 2021
Hotel pěkný na dobře dostupném místě. Škoda, že nefungovala vířivka. A byla by dobrá lepší úprava zahrady.
4/5  
(Sylvia B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 8. 2021
Hotel postarší. Hodně věcí bylo mimo provoz. Jako parní inhalace, restaurace, obchůdky. Ale zase tam byl klid a málo lidí, což jsme na svatební cestě opravdu ocenili. Pokoje jsou tam veliké a ta obří vana nemá chybu. Existence bazénu v hotelu je sice prima, ale otevírací doba bazénu nebyla (14-22h je trochu mimo- těšili jsme se jak si po ránu hezky zaplaveme). Jídlo nebylo chuťově špatné, ale na 4 hvězdičkový hotel jsme čekali trochu víc.
5/5  
(Hana Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 7. 2021
Spokojenost veliká, vše ok.
3/5  
(Michaela Greplová G. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 9. 2020
Hotel docela pěkný, megalomansky, ale nazvali jsme ho hotelem duchu. Hostu jen par, všude zhasnuto, restaurace zavřené, takže si ani nebylo kam zajit třeba na kafe. Večeře odpovídaly asi počtu hostu, jídlo průměrné, obsluha podprůměrná, na snídani už to bylo lepší. Dokonce jsme byli svědky toho, ze měli jiní hoste zaplacenou VIP snídani a když se ji dožadovali, bylo jim řečeno, ze míchaná vajíčka mají ve společné nádobě s ostatními a nic víc VIP není? Nakonec dostali teda hemenex nad rámec klasické snídaně. Pokoj byl velký, čistý, s tím jsme byli spokojeni, každý den ustláno, doplněná koupelna. Celkově na nás ale ubytování působilo spíš depresivně, když by bylo víc hostu, bylo to by asi lepší, ale takhle to vypadalo, ze má hotel to nejlepší za sebou. Všude plno zdobeni, cinkrlátek, automatu-prázdných, ale fontánky vypuštěné, zahrada opuštěná. Když jsme se večer vraceli z bazénu- ten byl fajn, působilo to až strašidelně. Snad se hoste do hotelu vrátí a bude tam zase veseleji.
4/5  
(Karel M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 9. 2020
Personál příjemný, strava výborná. Z wellness byly v provozu bazén a sauna, vířivka byla mimo provoz což nám dost vadilo. Pokoj pěkný, prostorný. Na televizi pouze jeden český program.

Právě v prodeji pro Top Hotel Praha ****

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet