Recenze a hodnocení: Top Hotel Praha **** (Praha)

4,3/5
(Celkem 78 hodnocení)Skvělé
Praha 4 - Chodov, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

4,3/5

Personál

3,4

Interiér hotelu

3,6

Lokalita hotelu

3,6

Strava

3,6

Služby hotelu

3,3
1/5  
(Monika B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 8. 2022
Neboli sme spokojní, personál katastrofálny. Služby, ktoré sme mali vo voucheri sme nevyužili, nakoľko nič nefungovalo!!!
4/5  
(Pavla V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 7. 2022
Chyběla nám otevřená hotelovárestaurace, i když na dveřích byli psáný otevírací doby. Wellness vs obsazenost hotelu nedostačující, Nefunkční sprchy u bazénu a absence thajských masáží, i když jsou stále inzerovány na webových stránkách! Strava a personál v pořádku !
5/5  
(Hana K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 7. 2022
ano, tento pobyt máme již ověřený
4/5  
(Martin K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 7. 2022
Vše v pořádku jenom na tak velký hotel by mohlo být točené pivo a rozlévané víno.
5/5  
(Peter K. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 26. 6. 2022
S hotelom sme boli veľmi spokojní.Jedinú vyhradu mame k welnes službami,nakoĺko boli v čase od 14 - 21 hod.,tak sme ani nevyužili.
2/5  
(Jiří K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 5. 2022
1/ubytování: dobré, ale přestože byly 2 koupelny, ani v jedné nebylo kam pověsit prádlo, ručník a pod. chyběl jakýkoliv věšáček, pouze ze zdi trčely hmoždinky.2/ strava velice chutná, ale sortiment jídel mizerný, při večeři chybělo pečivo, bylo doplněno až na upozornění, k večeři nebyly k dispozici žádné nápoje, ani možnost si je dokoupit, ovoce či zelenina minimálně, v jednom případě nic. Jeden večer byly k disposici jen malé talířky, 3 ks velkých dodány až na požádání, to vše se dělo za dozoru 2-3 stojících, česky špatně mluvících osob. Na recepci lidé, kteří mnohdy neznali odpověď na základní informace. Výtahy ze dvou 2 dny jeden nefungoval vůbec, druhým výtahem směrem dolů jen do 1. patra, zbytek pěšky, což starším a nemocným lidem dělalo obtíže, zvláště když sjížděli při odjezdu se zavazadly. Recepční o tom vůbec nevěděla. V bazénu studená voda i vzduch, slibovaná vířivka celou dobu mimo provoz. Oba obchůdky se suvenýry po celou dobu zavřené, údajně pro malou obsazenost hotelu !!!
4/5  
(Roman M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 4. 2022
Ačkoli hotel tzv. klame tělem, vypadá jak paneláky (co se dá říct o výstavbě v 1967) spojené velkou halou, uvnitř je hotel opravdu zajímavě vyzdoben. Služby jsme bohužel nemohli využít všechny, protože sezóna teprve začíná a některé služby ještě nefungovaly, ale zbylé nabízené nám až na některé detaily plně vyhovovaly. Myslím, že se v budoucnu ještě v tomto hotelu objevíme a vyzkoušíme i jiné wellness služby, které nyní nebyly v provozu.
5/5  
(Lenka R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 4. 2022
Vše bylo naprosto v pořádku.
5/5  
(Zuzana B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 4. 2022
velmi spokojeni
4/5  
(Věra K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 12. 2021
Prostředí, atmosféra skvělé, stravování mohlo být lepší.
1/5  
(Natálie F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 11. 2021
Pokoje pěkné. Strava ucházející. Ale… Volala jsem před zakoupením pobytu, abych se ujistila, ze alespoň jedna restaurace v hotelu funguje cely den (nemyslím tím na jídlo z polopenze) - ujistili mě, ze ano. Nebylo tomu tak. Drink si můžete koupit pod hotelem u Vietnamců, nebo předraženou mini lahvičku a vypít na pokoji. Kafe vám udělají jen u bazénu, v příjemném chlorovém odéru.. Stačilo by obětovat jednoho člověka do Lobby baru a všichni by byli spokojeni. Hotel těží z velkých zájezdů Rusů a Japonců. Připadala jsem si jak na intru.. K večeři si můžete dat leda vodu. Na víno nebo pivo zapomeňte…Tento hotel využít leda na přespání. Velká nespokojenost.
4/5  
(Jitka L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 10. 2021
S pobytem a službami hotelu jsme byli spokojeni, jen nás mrzelo, že vířivka byla mimo provoz.
3/5  
(Pavel K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 9. 2021
Hotel průměrný. S pěti restauraci fungovala jen jedna, wellnes taky nic moc, pokoje jsou jak na ubytovně, postel byla skvělá velká. Na záchodě dva toaletní papíry na dva dny. Hotel by potřeboval celkovou rekonstrukci. Vnitřní prostory jsou jak za socialismu, vše staré a původní. Celkový dojem slabé 3*.
5/5  
(Dana V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 8. 2021
Hotel pěkný na dobře dostupném místě. Škoda, že nefungovala vířivka. A byla by dobrá lepší úprava zahrady.
4/5  
(Sylvia B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 8. 2021
Hotel postarší. Hodně věcí bylo mimo provoz. Jako parní inhalace, restaurace, obchůdky. Ale zase tam byl klid a málo lidí, což jsme na svatební cestě opravdu ocenili. Pokoje jsou tam veliké a ta obří vana nemá chybu. Existence bazénu v hotelu je sice prima, ale otevírací doba bazénu nebyla (14-22h je trochu mimo- těšili jsme se jak si po ránu hezky zaplaveme). Jídlo nebylo chuťově špatné, ale na 4 hvězdičkový hotel jsme čekali trochu víc.
5/5  
(Hana Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 7. 2021
Spokojenost veliká, vše ok.
3/5  
(Michaela Greplová G. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 9. 2020
Hotel docela pěkný, megalomansky, ale nazvali jsme ho hotelem duchu. Hostu jen par, všude zhasnuto, restaurace zavřené, takže si ani nebylo kam zajit třeba na kafe. Večeře odpovídaly asi počtu hostu, jídlo průměrné, obsluha podprůměrná, na snídani už to bylo lepší. Dokonce jsme byli svědky toho, ze měli jiní hoste zaplacenou VIP snídani a když se ji dožadovali, bylo jim řečeno, ze míchaná vajíčka mají ve společné nádobě s ostatními a nic víc VIP není? Nakonec dostali teda hemenex nad rámec klasické snídaně. Pokoj byl velký, čistý, s tím jsme byli spokojeni, každý den ustláno, doplněná koupelna. Celkově na nás ale ubytování působilo spíš depresivně, když by bylo víc hostu, bylo to by asi lepší, ale takhle to vypadalo, ze má hotel to nejlepší za sebou. Všude plno zdobeni, cinkrlátek, automatu-prázdných, ale fontánky vypuštěné, zahrada opuštěná. Když jsme se večer vraceli z bazénu- ten byl fajn, působilo to až strašidelně. Snad se hoste do hotelu vrátí a bude tam zase veseleji.
4/5  
(Karel M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 9. 2020
Personál příjemný, strava výborná. Z wellness byly v provozu bazén a sauna, vířivka byla mimo provoz což nám dost vadilo. Pokoj pěkný, prostorný. Na televizi pouze jeden český program.
5/5  
(andrea P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 8. 2020
Prostředí ✔️Jídlo ✔️Služby ✔️Personál ✔️
5/5  
(Jana R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 7. 2020
Parník Moravia
4/5  
(Pavel Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 7. 2020
Prostředí hotelu překrásné. Pobyt odpovídal popisu. S poskytnutými službami byla spokojenosti. Drobná výtka: nebyla otevřena ani jedna restaurace ve večerních hodinách, ale chápu, na vině je zřejmě koronavirus.
3/5  
(Petra S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 7. 2020
S pobytem jsem byla skoro spokojená. Pokoj byl naprosto skvělý - obří postel, dvě koupelny, velká vana, Na recepci všichni hrozně příjemní. Velké mínus - strava. Polopenze - Na snídani osmaženy salám typu gothaj, to fakt ne... Jinak ok... Ale ty večeře - katastrofa, museli jsme se jít dojíst do restaurace na Chodov oba dva dny... Pár jídel a oba večery to stejné kromě dvou jídel masových. Bramborová kaše kolem brambor ani neprošla, maso tlusté a všechno dělané na sladko. Myslela jsem, že si z nás dělají srandu na takovém velkém a luxusním hotelu... Takže pobyt TOP, strava strašná...
4/5  
(Jiří H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 6. 2020
Ne. Snažili se vynahradit neposkytnuté služby. Velmi ochotná a vstřícnáobsluha v jídelně i na recepci.
3/5  
(Aleš D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 2. 2020
Snídaně okVečeře podprůměrné
5/5  
(Pavla H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 2. 2020
moc se nám líbilo,vše super
4/5  
(Josef F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 14. 11. 2019
Hotel je velice přepychový, velmi čistý, pokoj až přehnaně prostorný.Personál recepční obsluhy v denním baru výborné.Bazén super. Jediné špatné a to na hotel oceněný medailemi je kuchyně, večeře tak za 2-3 z pěti možných a snídaně jako v hotýlku Horní Dolný. Až na podprůměrnou kuchyni vše výborné. Josef Fojtík Lom u Mostu
4/5  
(Hana K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 9. 2019
Prostředí hotelu odpovídá popisu, strava dobrá, wellness vynikající, jen škoda, že se otvírá až v 11hod. Kousek do centra Prahy.
4/5  
(Soňa Ž. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 9. 2019
Ano odpovídalo
5/5  
(Michal P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 9. 2019
Hotel zcela odpovídal popisu, služby na velmi dobré úrovni, příjemný personál, snídaně dobrý výběr a večeře standard ale dobrá doba večeří až do 22 hod. CENA / VÝKON VELMI DOBRÝ POMĚR. :-)
5/5  
(Michal P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 9. 2019
Hotel má velmi prostorné pokoje, sice staršího zařízení, ale vše čisté a zcela funkční. Velmi pohodlné matrace i postele, prostorná koupelna.Zastávku BUSu před vchodem a na Chodově zastávka hned u metra, tak cesta celkem na Václavák k muzeu cca 25 min.Personál velmi příjemný což u tak velkého hotelu je až překvapující. Snídaně s dostatečným výběrem, večeře žádný Michellin, ale výběr dobrý i s předkrmem a to vše do 22 hod.Takže celková spokojenost. Jediná výtka, že wellness otevírá až v 11 hod, tak ranní plavání nehrozí.
5/5  
(Jaromír B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 8. 2019
Skutečnost předčila v pozitivním slova smyslu mé očekávání, zvláště po přečtení mnoha negativních recenzí, jejichž pisatelé byli asi v jiném hotelu, jsem měl určité obavy. Všude bylo perfektně uklizeno, jídlo velmi solidní, sice je fakt, že personál, který odnášel použité nádobí a měnil ubrusy na stolech po každém zákazníkovi, neuměl česky, což mi na rozdíl od některým recenzentů nevadilo a česky mluvícího personálu tam bylo jinak dost. Rád se do tohoto hotelu vrátím. Jarek.
5/5  
(Kristýna S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 7. 2019
Vše v naprostém pořádku. Doporučuji.
5/5  
(Lenka K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 5. 2019
Vse vynikajici
5/5  
(Bohumír Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 5. 2019
Vše bylo tak, jak bylo uvedeno v nabídce.
5/5  
(Pavel K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 4. 2019
Vše bylo vynikajici, jsme moc spokojeni.
4/5  
(Petr C. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 4. 2019
Personál super, služby dokonalé, strava dobrá, hotel dobrý.
5/5  
(Jaroslav K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 3. 2019
Vážení,onemocněl jsem, hotel Praha mně umožnil čerpat voucher do konce srpna., takže až budu v Praze, vám pobyt zhodnotím.
5/5  
(Hana V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 3. 2019
Byli jsme moc spokojeni jak s jídlem, tak se se službami.
3/5  
(Petr S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 3. 2019
Byli jsme po druhé bohužel zklamání při večeři kde byl malý výběr jídel, to mohli radši jeden chod servírovat a udělali by líp.Pokoj ok.
4/5  
(Ribana F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 3. 2019
Ubytování a obsluha super, snídaně v příjemném prostředí. Večeře by mohli být trochu lepší. Doporučujeme.
5/5  
(Monika M. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 27. 2. 2019
Maximálna spokojnosť, páčilo sa nám všetko.
4/5  
(Babora B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 2. 2019
Všechny očekávané služby hotel splnil. Umístění hotelu bylo trochu dál, než jsme očekávali, nejlepší cesta nás vyšla na půl hodiny chůze. Prostředí bylo klidné, wellness špičkové a personál příjemný.
4/5  
(Jana O. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 2. 2019
Vše bylo vynikající.
5/5  
(Jiří K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 2. 2019
Byli jsme překvapeni velikostí hotelu a množstvím služeb, které hostům poskytují. K poskytovaným službách a vstřícnosti personálu nemáme žádné připomínky. Také množství nabízených jídel neodpovídalo počtu stravovaných hostů, proto jsme jednou zjistili, že v salátu z jižních plodů jsou namíchané zkvašené zbytky z předchozího dne. Také pobyt v bazénu patřil k báječným zážitkům. Jen jsme s politováním konstatovali, že třídenní pobyt tak brzy skončil.
4/5  
(Dana C. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 1. 2019
Prostředí hotelu odpovídalo popisu. Obdrželi jsme vše co bylo uvedeno na kuponu. Strava uspokojivá, wellness bylo horší -fungovala jen 1 sauna, personál v pořádku, i když většinou to byli cizinci. Výhodou je zastávka MHD přímo u hotelu jen 10 min. od stanice metra Chodov - což bylo super. Doporučuji saunové centrum - Saunia - v nákupním centru Chodov vstup jen 260 kč na celý den.
5/5  
(Jiřina Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 12. 2018
Hotel není nejmodernější. Pokoj byl prostorný a čistý. Snídaně chutné a výběr tak akorát. Wellness se mi líbil moc a to hlavně z toho důvodu, že jsme ho měli celý pro sebe. Byli jsme ubytováni přes týden, takže lidí bylo málo, což nám absolutně vyhovovalo.Za nás můžu jen doporučit.
5/5  
(Jan B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 12. 2018
Byli jsem velice spokojeni - doporučujeme.
4/5  
(Petr S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 11. 2018
Asi stary ale velmi udrzovany hotel. Strava prumerna, snidane vyborne.
5/5  
(Markéta K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 11. 2018
Velmi spokojeni.
5/5  
(Jiří H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 8. 2018
Prostředí bylo krásné, dostupnost výborná, strava i wellness výborné, personál ochotný. Můžete od hotelu autobusem č. 115 směr Chodov, skočte do metra a pěknou zábavu.

Právě v prodeji pro Top Hotel Praha ****

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet