• Check in od 14:00 hodin, check out do 12:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 560 Kč/den

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Prvotřídní ubytování v lázeňském komplexu

Spa Resort Sanssouci **** je ubytovací lázeňský komplex v Karlových Varech. Ubytováni budete v jedné ze dvou hlavních budov Blue House a Green House, které se pyšní kapacitou celkem 634 lůžek. Všechny pokoje jsou zrekontruované, moderně zařízené a nekuřácké. Uvnitř najdete telefon, minibar, bezpečnostní schránku a koupelnu s vanou nebo sprchou, WC, fénem a hygienickými potřebami. Některé pokoje mají také balkón.


V roce 2017 získal Spa Resort Sanssouci **** certifikát výjimečnosti od TripAdvisoru, předtím byl několikrát vyhlášen Nejlepším lázeňským hotelem České republiky.


Vynikající kuchyně a široké možnosti wellness

O vaše mlsné jazýčky se postarají kuchaři v restauracích Charleston, Melody a Opera, podávají se jídla české i mezinárodní kuchyně. V provozu jsou také 2 kavárny.

Své hosty si resort hýčká na lázeňských a wellness procedurách ve Spa & Wellness centru Mercedes. Najdete tu mimo jiné bazén s chrliči a masírovacími tryskami, vířivku, klasickou a parní saunu. Hotel zaměstnává přes 50 lidí v léčebném úseku - lékaře, fyzioterapeuty, maséry i nutričního terapeuta. Zdejší léčebné procedury si tedy užijete, jak se patří.