Sástó Hotel ***

Sástó Hotel ***

Farkas u. 4., Gyöngyös-Sástó
Maďarsko

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vnitřní bazén
Vířivka
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od jezera
100 m
Zastávka
80 m

O ubytování

Sástó Hotel *** se nachází v nádherné přírodě nejvyššího maďarského pohoří Mátra. Přímo vedle hotelu leží jezero Sás, které je ideální pro příjemné procházky. Krásy zdejší přírody můžete objevovat po mnoha kilometrech značených turistických stezek, které vás zavedou například k nedalekému hradu Benevár (2 km). Zdolat můžete také například nejvyšší maďarskou horu Kékes (7 km). Úchvatné výhledy nabízí také druhý nejvyšší vrchol Galya-tető (13 km), na kterém se nachází kamenná rozhledna. Vrcholy obou hor jsou od sebe vzdáleny pouze 10 km, takže je zdatnější turisté mohou zdolat oba za jeden den.

Pouhých 10 minut chůze od hotelu se nachází Oxygen Adrenalin Park, kde si užijete spoustu sportů a zábavy. Za návštěvu stojí také krásné historické město Eger (45 km) se středověkým hradem, 40 m vysokým minaretem a vyhlášenými termálními lázněmi.

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém podkrovním pokoji s oddělenými lůžky (lze dát k sobě) a rozkládací pohovkou, kterou lze využít jako přistýlku. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, WiFi připojením, LCD televizí a malou ledničkou. Součástí je také vlastní koupelna s fénem.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci Tavirózsa si každé ráno pochutnáte na vynikající bufetové snídani s pestrým výběrem čerstvě připravených teplých i studených jídel. V průběhu dne je možné objednávat ze stálého jídelního lístku. Večeře pro hotelové hosty mají rovněž formu bufetu. Gastronomické zážitky si můžete užívat na příjemné terase s krásným výhledem na jezero. Lehké občerstvení či osvěžující nápoj si můžete dát také během relaxace ve wellness baru.

Kde budete relaxovat?

Na všechny starosti snadno zapomenete v hotelovém wellness. Najdete zde krytý bazén, dětský bazén, tři druhy saun (bio, finskou, infra), parní lázeň a vířivku. Součástí je také solná jeskyně, relaxační místnost a drink bar s výběrem osvěžujících koktejlů. Den si můžete vždy zpříjemnit některou z profesionálních masáží.

Cestujete s dětmi?

Pro malé hosty je připraven dětský bazén ve wellness centru. Po domluvě lze zajistit profesionální hládání o vaše ratolesti.

Něco navíc

Za zábavou se vydejte do herní místnosti vybavené pro hraní billiardu, šipek a stolního tenisu.