Recenze a hodnocení: Penzion V Zahraničí (Jižní Morava)

3,8/5
(Celkem 17 hodnocení)Dobré
Bořetice, Kraví Hora, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

3,8/5

Personál

4

Interiér hotelu

2,9

Lokalita hotelu

4

Strava

3

Služby hotelu

2,9
2/5  
(Nicola O. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 6. 2022
Obdrželi jsme vše, ale jídlo katastrofa.
4/5  
(Jan V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 11. 2021
Hodnotím vzhledem k ceně = jídlo dostačující , služby dle kuponu fascinující - po oba dny :) Okolí pochozeno (rozhledny). Na nedalekém mlýně fajn jídlo i pivo , neboť dopoledne je zde mrtvo...
2/5  
(Miroslav H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 10. 2021
Cena odpovídala kvalitě. Ubytování ve stylu ubytovny JZD. Na přespání dobré, jinak nelze očekávat další velké kvality dle standardu. Jedná se o styl 70 - 80 let. Do ubytování zřejmě nikdo delší dobu neinvestoval. Personál byl příjemný a vstřícný. Strava byla podprůměrná. Snídaně jednostranná, párky striptýz, ohřáté a neloupané. Šunka klasik, sýr 30%. eidam. Vařené vejce půlené, studené a posypané paprikou, ne všichni hosté jedí. Jeden druh džemu a místo másla Rama. Večeře první den dobrá (řízek s bramborem), ale s menšími nedostatky (chyběla okurka, citron a máslo), druhý den katastrofa. Kuře bez chuti, rýže převařená, neslaná zalitá něčím neznámým. Na to, abych vyjel do vinné oblasti za ochutnávkou moravských vín a pil víno z paketu z dovozu Moldavska je smutné. V den odjezdu ho dovezli a mám zadokumentováno.Foto nemám zatím stažené, ale myslím, že popis říká za vše.
3/5  
(Martin S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 10. 2021
Personál milý, v pořádku. Snídaně super, teplé večeře (hotovka ala školní jídelna). Pokoj čistý, jen postele nepohodlné (přes rošt deska, křivé, matrace už asi letité), žádný stolek, lampička, vypadlá el. zásuvka, nefunkční odsavač na wc, na televizi asi tři slovenské programy. Topení fungovalo na 1. Plus: možnost vzít sebou mazlíčka. Na rychlé přespání budiž, delší dovolená ale asi bohužel ne. Hodnocení asi neodpovídá na Travelkingu, spíš hodnocení na google (necelá dvojka).
5/5  
(Anna P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 10. 2021
Všechno v pořádku
1/5  
(Petra P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 10. 2021
Voucher jsem darovala dceři jako dárek a vybrala jsem tento penzion proto, že již v minulosti jsme tady s manželem byli a byli jsme velmi spokojeni.Bohužel tentokrát to musíme hodnotit takto: celkové hodnocení pobytu = zkažená dovolenáhodnotím na základě informací od dcery.Vše je vždy hlavně o lidech a tady byl personál velmi nepříjemný, neochotný a dokonce i drzí na hosty.Pokoj byl neuklizený, ručníky špinavé - na požádání o nové bylo řečeno, že není nárok, pokoj za celý týden nikdo neuklidil.Rošt v posteli provizorně upravený izolepou.V koupelně - stoletý zapáchající závěs ve sprchovém koutu, u WC chyběla krytka na splachovadle ... stále zapáchající odpad.Skříň v pokoji - urvaná krytka - ostrá hrana, na pokoji opadávající omítka.Snídaně - vydávané od - do ... pokud člověk nepřišel hned na začátku snídaní, tak na něj nic nezbylo a další nedostal.Personál si vedl chybnou evidenci, takže se běžně stávalo, že po hostech chtěli znovu zaplatit to, co již zaplaceno bylo /pití u večeří/.Nedostatek parkovacích míst.Lokalita je dobrá, spousta dobrých příležitostí na výlety... ale v tomto penzionu nikdy víc.I dcera tady byla před lety a byla spokojená, nyní ovšem říkala, že tentokrát to bylo velké zklamánídoporučení pro další zákazníky = ZDALEKA SE TOMUTO PENZIONU VYHNOUT.
5/5  
(Jaroslava R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 9. 2021
Skvělý pobyt pro výlety na kole.
3/5  
(Ladislav S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 9. 2021
Proležené matrace, nešla televize, která byla v nabídce, málo místa k parkování vozidel.
3/5  
(Zdenka P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 9. 2021
Velmi spartánské vybavení pokoje, tvrdé postele. Kuponem byla nabízena konzumace burčáku, který nebyl k dispozici vůbec.
5/5  
(Jana C. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 9. 2021
Vše odpovídalo popisu, služby odpovídaly danému pobytu.
5/5  
(Jaroslava J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 9. 2021
Velice spokojeni.
5/5  
(karla D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 9. 2021
Byli jsme zde již po čtvrté a vždy se nám tu líbilo, letos nám trochu chyběl český program v televizi, jinak vše super.
4/5  
(Renata K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 9. 2021
Pobyt odpovídá popisu, obdrželi jsme vše ,co bylo na kuponu. Ochota personálu je výborná, trochu slabší je jídlo -malý výběr, ale dobré a čerstvé...
4/5  
(Jaroslava K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 8. 2021
Prostředí hezké, dobrý výchozí bod pro cyklisty. Strava se sice o hodně zhoršila, velmi malý výběr ke snídani, ale dostatek, večerní bufet zrušen. Vzhledem k ceně poukazu pořád výhodné.
4/5  
(Martina B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 8. 2021
Pokoj bez televize, v jiném pokoji byla, kromě velkého světla nebyla možnost jiného osvětlení.
4/5  
(Iveta L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 8. 2021
Při příjezdu jsme museli vyčkat, až se dostaví majitel - v 16.00 hod (byli jsme tam ve 14.00 hod).Na některých pokojích nebyla Tv, ale to celkem k délce a důvodu pobytu nevadilo.Během dne nebylo možné si nikde do doby otevření restaurace koupit v objektu pití, kávu.Sezení pod pergolou bylo sice příjemné, ale o čistotě stolů a dlažby se mluvit nedalo, mnozí hosté se o úklid starali sami z vlastních prostředků.Jídlo i zařízení penzionu odpovídalo vcelku cenové relaci.
3/5  
(Ladislav C. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 7. 2021
Prostředí a okolí bezvadný. Co pokulhává je zařízení hotelu - majitel by mohl trošku investovat. Chápu ale, že poměr cena a služby byly odpovídající.
4/5  
(Jaroslava K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 14. 6. 2021
Jezdili jsme sem často, velmi se zhoršila strava, obě večeře servírované bez možnosti výběru - i když byly chutné, raut nám moc chyběl. Na snídani jsme byli zvyklí na rozmanitost, nyní proti předchozím letem chudá, ani kousek zeleniny či ovoce, Na doplatek 400,- za dvě noci pro dva žádný doklad. Na penzionu nechtějí vědět nic, co se týče očkování, testů...nechtějí vidět ani občanský průkaz. Jakoby nic nebylo....

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet