• Domácí mazlíček za poplatek 10 €/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Relaxace a stylové ubytování pár kroků od přehrady

Penzion Slanický dvor je ubytovací komplex na břehu Oravské přehrady, ubytování poskytuje ve dvou budovách - Slanická izba a Slanický dvor. Dvoulůžkové pokoje jsou vybavené TV a sociálním zařízením se sprchou, dvoupodlažní apartmány pro 4 osoby mají navíc balkón s výhledem na Oravskou přehradu.

Ve Slanické izbě najdete kromě pokojů také restauraci s terasami, vaří zde typická jídle slovenské i mezinárodní kuchyně, nechybí ani sortiment bezmasých jídel. K jídlu si můžete pochutnat na vybraných vínech.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Monika O.)

Prostředí kolem penzionu bylo moc pěkné, vše bylo tak jak bylo v nabídce.

Skvělé (Pavel L.)

Jídlo - výborné. Personál - směna při nástupu ochotná a usměvavá; směna, když jsme odjížděli otrávená a nekomunikativní. Pokoje - střídmě vybavené, ale postačující, krásný výhled na Oravskou přehradu a hory v okolí; jen stěny jsou jako z papíru a je všechno slyšet. Tipy na výlet - líbila se nám Lesní železnice v Oravské osadě.

Vynikající (Lenka W.)

S pobytem jsem byli velmi spokojeni, personál byl milý a ochotný. Všude bylo čisto a útulně. Přestože v celém penzionu bylo málo hostů, byl dostatečný výběr z menu, překvapila nás nabídka nealko při večeři zdarma. Snídaně byly formou bufetu s dostatečným výběrem. V ceně jsme měli volný vstup do Chocholowskich therme v Polsku, ale v našem termínu tam probíhala oprava o které personál nebyl informován a jaké bylo naše překvapení, když nám byly při konečném účtování vráceny peníze zpět. Penzion se nám moc líbil. Jeho dřevěná stavba a okolní úpravy jsou moc hezké. Určitě jsme tam nebyli naposledy. Známým jsme doporučili pobyt v penzionu Slaninský dvor s návštěvou oravského hradu, města Dolný Kubín, Oravice (termály), v Polsku Zakopane, Bialku Tatrzanskou- určitě stojí za výlet - termální koupání. Wellness v penzionu jsme si užili, Personálu děkujeme za vzorné služby a přejeme hodně spokojených hostů. Wernerová Lenka.