Recenze a hodnocení: Penzion Prelát (Jižní Čechy)

4,4/5
(Celkem 5 hodnocení)Skvělé
Český Krumlov, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

4/5  
(Veronika A. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 4. 2019
Penzion Prelát v Českém Krumlově hodnotím kladně. Pokoje byly čisté, uklizené, ne příliš vybavené, ale byli jsme v penzionu pouze za účelem přespání po celodenních výletech, takže v tomto ohledu naprosto vyhovující. Trošku slabší byly snídaně, kdy nebyl příliš velký výběr, chybělo mi nějaké ovoce, džusy (nějaký rozpustný nápoj neznámého původu skutečně nepočítám), kvalitnější káva.
5/5  
(Libuše B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 4. 2019
Prostředí penzionu bylo velmi příjemné spíš rodinné a to se nám líbilo. Jako plus hodnotím parkoviště přímo u penzionu Prelát.
5/5  
(Ivana L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 4. 2019
Příjemné ubytování, ochotný personál, sleva v restauraci byla jednorázová a výstava vltavínů byla velice zajímavá.
3/5  
(Zdeněk F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 3. 2019
Obsluha dobrá, ubytování dobré, chybělo wellness, strava dobrá i když by za tuhle cenu vešla v tuhle dobu i polopenze . Okolí fajn, dobrá procházka.
5/5  
(Kristýna K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 2. 2019
Na penzionu jsme se vždy setkali s příjemným personálem, který nám odpověděl na na naše dotazy a pomohl nám. Při koupi kupónu byly uvedeny různé slevy, které penzion zařídil a výhled z pokoje na řeku a Český Krumlov. Vše bylo v naprostém pořádku. A během snídaní nemusíte mít strach, že na Vás nezbude, ale pro klid na duši doporučuji si přivstat - ostatní zákazníci byli dosti hladoví.Za nás spokojenost.

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet