• Check in od 16:00 hodin, check out do 11:00 hodin

  • Domácí mazlíček zakázán

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Luxusní ubytování s wellness v moderním penzionu

Ubytujte se v moderním penzionu Pod Kotelnica a poznejte Tatry tak, jak je ještě neznáte. Tento penzion se nachází jen 7 kilometrů od slovenských hranic a 200 m od nejoblíbenějších lázní na polské straně Terma Bania.


Penzion získal ocenění v prestižní soutěži "Nejlepší rodinný hotel roku 2012", takže si můžete být jisti, že o vás bude dokonale postaráno.


Ubytováni budete v pokojích s vysokým standardem. Každý pokoj má vlastní LCD TV a sociální zařízení. Některé pokoje mají i vlastní balkon.

Výborné pokrmy a bohaté snídaně či polopenzi si vychutnáte v restauraci penzionu, která vás překvapí atmosférou horského srubu. Dřevěný interiér a oheň v krbu podtrhne chuťový zážitek z kvalitně připraveného jídla.

Program pro děti

Hotel myslí i na ty úplně nejmenší. Pro děti je k dispozici pokoj plný her. Každý večer bude pro děti připraveno promítání pohádek na velkém filmovém plátně. Ve volném čase si s dětmi zahrajte stolní fotbal, šipky nebo kulečník.

Načerpejte novou energii ve wellness a lázních

Využijte neomezený vstup do wellness a SPA. Po náročném dni plném turistiky jistě oceníte relaxaci ve velké vířivce, finské sauně nebo páře. Pouhých 200 m (2 minuty chůze) od hotelu se nachází lázeňský komplex Terma Bania, který dokáže očarovat úplně každého.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Michaela ?.)

Pěkné prostředí, milý a vstřícný personál. Děkuji. Wellness malinké a otevírací doba 17-20 nedostačující. Večeře velmi dobrá, snídaně luxusní. Pokoje vybaveny skromně, ale čisté. Chyběla mi rychlovarná konvice na pokoji.

Vynikající (Pavla O.)

Prostředí hotelu bylo krásné hodně se nám tam líbilo personál byl příjemný.

Vynikající (Ludmila K.)

V penzionu Pod Kotelnica jsme již podruhé, s ubytováním jsme byli spokojeni jakož i se stravou, zvláště bufetové snídaně byly bohaté a chutné. Personál milý a příjemný. Doporučujeme termální koupaliště Terma Bania, kde přímo z bazénu jsou úchvatné pohledy na Tatry. Doporučujeme Mořské oko,Zakopaný a nebo další termály vzdálené asi 15 km - Szaflary, Goriaci potok.Termální voda výborná na klouby, manžela přestaly bolet!