Penzion MAVL

Penzion MAVL

Přeštěnice 6, Milevsko
Česká republika

Provozuje společnost:
Václav Mára IČ: 16835841


775 562 206

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
za 150 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Restaurace
Minibar
Venkovní bazén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
27 km
Zastávka
0,3 km
Sjezdovka
6 km
Běžkování
16 km

O ubytování

Penzion MAVL se nachází v malebné vesničce Přeštěnice nedaleko Milevska. Přijeďte si užít pohodovou dovolenou a poznat krásy jižních Čech.

Jen 5 km od penzionu leží ve zvlněné krajině středního Povltaví město Milevsko, jehož dominantou je premonstrátský klášter. Jedná se o nejstarší klášter v jižních Čechách, který nese stopy všech architektonických stylů od románského období přes gotiku až po baroko. V letních měsících zde láká k osvěžení koupaliště Milevsko.

Skvělými výletními cíli jsou také hrad Zvíkov (20 km), zámek Orlík (23 km) nebo nádherné město Bechyně (27 km) s vyhlášenými lázněmi a krásným zámkem. V nedalekém Táboře (23 km) můžete navštívit muzeum husitství, středověké podzemí nebo zoologickou zahradu. Dalším z jihočeských skvostů je Písek (30 km), kde se projdete po nejstarším mostě ve střední Evropě a k vidění je zde expozice Prácheňského muzea umístěná v gotické budově hradu Písek.

Nedaleký sportovní areál Monínec (16 km) nabízí pestré aktivity po celý rok. Jeho součástí je například zázemí pro golf, tenis, rybolov či bike park. V zimě se areál mění na oblíbené lyžařské středisko.

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji s vlastní koupelnou. Všechny pokoje jsou klimatizované a kromě pohodlné postele v nich najdete například WiFi připojení, posezení a minibar.

Na čem si pochutnáte?

V příjemné restauraci na vás každé ráno bude čekat bohatá bufetová snídaně. Během dne je případný hlad či chuť možné zahnat pokrmy ze stálého jídelního lístku restaurace. Večer se můžete těšit na servírované večeře.