• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček zakázaný

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Nejatraktivnější vinařská oblast na jižní Moravě

Pension Mlýn najdete v nejatraktivnější oblasti vinařů na jižní Moravě. Ubytování je jen pár minut od náměstí, autobusového nádraží a obchodů v centru městečka.

Čekají vás pokoje s vlastním sociálním zařízením a soukromé parkovištěm ve dvoře, které je pro vás zdarma v ceně balíčku. Výbornou polopenzi si užijete v restauraci přímo v pensionu. Restaurace nabízí dny různých kuchyní, například myslivecké hody, zvěřinové hody a další.

V blízkosti pensionu jsou tenisové kurty, fotbalové a dětské hřiště. K dispozici máte úschovnu kol, v teplých dnech také venkovní terasu s posezením.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Marián O.)

Výborná dovolenka s veľmi príjemným personálom s vynikajúcou stravou.

Vynikající (Michal P.)

Penzion je velmi pěkný, zcela odpovídá popisu a nestandardně ochotný a příjemný personál. Pokoje velmi prostorné s dostatečným zařízením a nebývale pohlednými postelemi. Měli jsme půjčené kola z penzionu. Kola byla na "půjčovací kola" nebývale dobře seřízena. Prostě vše v Penzionu bylo super. Mohu jen doporučit.

Skvělé (Marta S.)

Prostředí bylo uspokojivé, personál velmi ochotný, všechny služby byly poskytnuty dle kuponu. V hotelu jsme byli již podruhé a opět jsme byli spokojeni. Vřele doporučuji.