Nejatraktivnější vinařská oblast na jižní Moravě

Pension Mlýn najdete v nejatraktivnější oblasti vinařů na jižní Moravě. Ubytování je jen pár minut od náměstí, autobusového nádraží a obchodů v centru městečka.

Čekají vás pokoje s vlastním sociálním zařízením a soukromé parkovištěm ve dvoře, které je pro vás zdarma v ceně balíčku. Výbornou polopenzi si užijete v restauraci přímo v pensionu. Restaurace nabízí dny různých kuchyní, například myslivecké hody, zvěřinové hody a další.

V blízkosti pensionu jsou tenisové kurty, fotbalové a dětské hřiště. K dispozici máte úschovnu kol, v teplých dnech také venkovní terasu s posezením.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Daniela ?.)

Krásné a příjemné ubytování, úžasný příjemný personál, jídlo výborné. Velký výběr kol, a mnoho možností kam vyjet. Byli jsme spokojeni, určitě se ještě vrátíme.

Skvělé (Zdeněk B.)

Vše co bylo avizováno jsme obdrželi, obsluha milá a přátelská. Jídlo bylo dobré a v dostatečném množství. Jen pokoj byl opravdu velmi malý, ale na naše cyklovýlety dostačující.

Skvělé (Karin H.)

Hotel je sice na hlavní cestě, ale dopředu jsme si objednali pokoj s výhledem do krajiny, mimochodem pěkným. Pokoj byl nově zařízený, koupelna docela velká, čisto. Snídaně docela výběr, myslím, že si každý mohl vybrat co mu chutnalo, možná by mohly být o alespoň půl hodiny dříve. Večeře sice byly z omezeného jídelního lístku, ale na pár dní to nebyl problém mít každý večer jinou. Okolí je mooc pěkné a místo je výborné pro výlety-všude kousek