Recenze a hodnocení: Peklo Čertovina (Vysočina)

5/5
(Celkem 6 hodnocení)Vynikající
Hlinsko v Čechách, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

5/5  
(Lucie H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 8. 2018
Ubytování odpovídá popisu. Byli jsme velice spokojeni. Co nás zklamalo, byl oběd v Hotelu Podlesí - ve voucheru bylo uvedeno, že máme v hotelu oběd v hodnotě 500 Kč pro 2 dospělé a 2 děti, ale nenapadlo nás, že nejlevnější oběd bude stát 280 Kč. Pohádková vesnička nás taky bohužel nezaujala, jelikož není možné se do chaloupek podívat. A dřevěné postavičky už jsou poničené. Peklo Čertovina bylo super, ale pohádkovou vesničku ani hotel už znovu navštívíme. Ta nás bohužel zklamala.
5/5  
(Zdenka V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 8. 2018
Vše bylo v pořádku, mobilhaim byl čistý s klima, personál ochotný, jídlo výborné prostě spokojenost.
5/5  
(Lenka A. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 8. 2018
Prostředí překrásné. Ubytování pěkné všude čisto byli jsme mile překvapeni dostali jsme vše co bylo na poukazu strava výborná velice ochotný personál všem doporučuji byli jsme ohromeni nádherný zážitek.
5/5  
(Ivana F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 7. 2018
Prostředí hotelu a poskytnuté služby vynikající.
5/5  
(David O. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 7. 2018
Měli jsme zakoupený ubytování v mobilheimu. Protože ale nastala technická závada na uvedeném ubytování, byli jsme ubytování v penzionu "U Jidáše". Penzion byl perfektní. Líbilo se nám i jednání obsluhy kolem technické závady na mobilheimu.
5/5  
(Helena B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 6. 2018
Ubytování, prohlídka super. Čerti a čertice jsou úžasní. Jediné co bych vytkla snídaně. Když přijdete později, máte smůlu. Na mě vyšlo poslední vajíčko a už se nedoplňovalo. Další po mě si vzal poslední párek a už se také nedoplňovalo. Co se týče stavy ke snídani, tak tu jsem ani neměla - nevyzbylo. To je jediné minus.

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet