• Domácí mazlíček za poplatek 9 €/noc

  • Hotel je částečně bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Hotel z vyhlášené sítě Park Inn

Užijte si skvělou dovolenou v hotelu Park Inn by Radisson Hotel and Spa Zalakaros ****. Hotel spadá pod věhlasnou síť hotelů Park Inn, která se u zákazníků těší veliké oblibě. Park Inn je totiž zárukou skvělého ubytování, vynikající stravy a prvotřídních služeb.

Hotel sídlí přímo v srdci Zalakarose, hned vedle slavných lázní Gránit Thermal, se kterými je propojen. Hosté tak mají pohodlné spojení s lázněmi a novým aquaparkem. Do rušného centra města je to přibližně 10 minut příjemné procházky.


V roce 2019 prošly prostory lázní rekonstrukcí. Můžete se těšit na renovované termální bazény, pohodlné relaxační zóny, sluneční terasu a zcela nový bazén se slanou vodu.


Ubytováni budete v komfortních pokojích, které jsou moderně zařízené. Samozřejmostí je pohodlná postel, TV/SAT a vlastní sociální zařízení. Na vynikajícím jídle si pochutnáte v hotelové restauraci, osvěžující drink si zase můžete dopřát na baru.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Karel T.)

Prostředí hotelu a pobyt odpovídal dle vaší prezentace, hotel Park Inn je záruka 100% jistoty vždy super ! ! ! Poskytování hotelových služeb bylo ale velmi chaotické, recepce, wellness - masáže a různé služby (platba při odjezdu z hotelů a pak změna platba ihned, bylo to velmi nepříjemné). Jezdíme sem velmi často a rádi s vaší agenturou a nestalo se nám ještě nikdy: ztráta (ukraden dámský župan + pokojová karta - bylo to velmi nepříjemné řešení na recepci). Další nepříjemné znečištění venkovního bazénu (někdo zapomněl odejít na WC) na druhý den uzavřený bazén. Je to jen v lidech a za to agentura Travelking nemůže. V době našeho pobytu byly vánoční školní prázdniny v Maďarsku tak bazény byly všechny přeplněny. Zjistit si kdy jsou prázdniny.

Vynikající (Jana V.)

Byli jsme poprvé v Maďarsku v Zalakarosu a byli jsme nadmíru spokojeni, služby v hotelu a jídlo, které bylo excelentní. Doporučuji jakékoliv věkové kategorii. Doporučuji opravdu všem kdo si chce užít dovolenou v luxusu za levný peníz. Rádi se zde vrátíme.

Vynikající (Vlastimila H.)

Celý pobyt byl bez chyby. Jídlo dobré, personál příjemný. Lázně super.